Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartekzks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartekzks

  1. Ori gril do s4 b7 kupisz na allegro 800zl plus przesyłka..
  2. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam bodajże ten do mojego bo kupiłem bez klucza, i nie narzekam https://www.olx.pl/oferta/klucz-hakowy-do-nakretek-zawieszenia-gwintowanego-gwint-ftwl-CID5-IDfe1M7.html Pozdrawiam
  3. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niestety nie bo to było w zeszłym roku ale są do b6 lub b7 wybieraka o ile nie masz z przełomu to łatwo dobrać ja miałem gorzej bo miałem wybierak wyjęty z b7 ale z początku produkcji i okazało się, że to jednak z b6 Pozdrawiam
  4. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Około 220zl nowy w aso jak coś wiem no sam wymienialem, razem z zestawem naprawczym lekarka wybierak jal nowy pozdrawiam
  5. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jestem tego samego zdania Nagar raz do roku nie problem, rozrząd zaboli owszem ale jak sam napisałeś nie robimy go co roku no chyba że ktoś auto na rok dwa kupuje to wtedy się nie opłaca, ja jestem za gazem akurat dlatego fsi jest na końcu u mnie brane pod uwagę niestety. Ale widzę, że jesteś jednym z nielicznych co myślą a nie na słowo rozrząd trzesa się i narzekają jakie to auto jest bee Pozdrawiam
  6. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak każde fsi nagar , jesli myślisz o gazie to drogo no i rozradza strasznie drogi .. 7,5 jak dobrze pamiętam kompletny jak nie więcej niestety ...
  7. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki wielkie za info już zamawiam. Pozdrawiam
  8. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam a do halogenow b6 one też pasują? Pozdrawiam
  9. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie kolego Jeszcze jedno pytanko i prośba ma ktoś nr gruszek z wydechu aktywnego do s4 b6/7 te co widać. A foto potrzebuje pilnie dwie Gruszki prawa i lewa może być nr części lub sprawne używki ma ktoś? Biorę od reki
  10. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam. jedno pytanko i prośba ma ktoś nr gruszek z wydechu aktywnego do s4 b6/7 te co widać. A foto potrzebuje pilnie dwie Gruszki prawa i lewa może być nr części lub sprawne używki ma ktoś? Biorę od reki Pozdrawiam
  11. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Potrzebuję głośnika bose na przód dokładnie strona pasażera (prawa) (podobno lewa i prawa strona są takie same to prawda?) ewentualnie nr takiego głośnika. Nie ma nikt przypadkiem? Pozdrawiam
  12. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam szukam webasto najlepiej kompletny zestaw do benzyny. Jak ktoś ma lub wie kto ma proszę o info Pozdrawiam
  13. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam szukam webasto najlepiej kompletny zestaw do benzyny. Jak ktoś ma lub wie kto ma proszę o info Pozdrawiam
  14. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To porównanie z talerzykiem z b5? Czy b6/7?
  15. Cos więcej? Co do zmiany?
  16. Witam mam okazję kupić heble tył z rs4 b7. Jaki nr osłon będę potrzebował? Cos trzeba przerabiać czy p&p? Jakie klocki i tarcze polecacie? Pozdrawiam
  17. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Licznik bik rs4 b7 to od 1 tys zl do 1800zl niestety... Sam walczę ze Sobą bo mi się widzi od lat
  18. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Mam pytanko dla pewności jak chce s line w środkowej kartce zrobić plaster miodu to ten z golfa https://allegro.pl/kratka-atrapa-grill-vw-golf-6-vi-5k0-gti-gtd-i7402086561.html?utm_medium=LikeButton&utm_source=Facebook się nada? I wie ktoś może czy oczka są takie same nam do grilla w maskę tego zamiennika za ~200zl Pozdrawiam
  19. bartekzks odpowiedział(a) na s1Nn temat w Audi A4 B6/B7
    Polecam brk tuning może nie wlkp ale daleko nie masz.
  20. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do czego inne zaślepki s line czy s4? Bo ze zwykłego mam akurat.. Te ceny to rozumiem za s4? Pozdrawiam
  21. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki za szybką odp w s line też inne halogeny?
  22. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam mam pytanko aktualnie mam zwykły goły zderzak a mam do kupienia goły s4 pod pdc i xenon czy halogeny i belka będą pasować czy są inne?. Co trzeba dokupić do gołębi zderzaka s4 pod pdc i xenon +/- ile takie "uzbrojenie " wyjdzie
  23. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z tego co wiem to czujki od alarmu
  24. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam szybkie pytanie potrzebuje nowy w jak najlepszej cenie wysprzęglik i pompke sprzęgła do a4 b7 2.0 tfsi quattro. Do kogo uderzać? Pozdrawiam
  25. Dlatego też nie kontaktowałem się bo w tej chwili nie stać mnie na wydatek 400 i więcej zł za jeden tłumik.. Potrzebuję środkowy bo z racji, że mam dość obniżone auto pofatygowalem go tak, że wygląda jak puszka pognieciona dlatego liczyłem na taniego coś żeby do przyszłego sezonu przetrwało....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.