Treść opublikowana przez bartekzks
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Wymiana silnika
Nie ma nic. Śmiało może być z ośki motor Pozdrawiam
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Panoqwie jaką szybę byście wybrali z tych : http://allegro.pl/nowa-szyba-przednia-audi-a4-ii-3-b7-sensor-pas-24h-i6136635953.html http://allegro.pl/nowa-szyba-przednia-audi-a4-b-7-sensor-pilkington-i6345279588.html http://allegro.pl/nowa-szyba-przednia-czolowa-audi-a4-b7-sensor-24h-i6540008282.html Czy innej ?? Jakie bedą lepsze ?? Pozdrawiam
- Wymiana silnika
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Też byłbym zainteresowany informacją co od ceny za taki zestaw hebli
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam Panowie będę przekładał Quattro u Siebie niedługo z ta pompą to jest tak że przy każdej trzeba " Tak wiec przepinamy tylko piny lewego czujnika ABS,w kostce pompy,odpowietrzamy i kodujemy " i wsio śmiga ?? Pompa z wersji 2.0 TFSI USA będzie ok ??
-
B7 Crew
Panowie potrzebuje nr blendy tablicy rejestracyjnej do grilla S4/ S line czarny z miejscami na PDC coś tego typu tylko że czarne i z PDC http://allegro.pl/audi-a4-b7-blenda-przednia-ramka-na-tablice-i6521123104.html#imglayer to będzie ten nr 8E0807285BA3FZ Ramka tabl.rejestracyjnej czarny ????????
-
B7 Crew
Dziękuje No ba ale za to wygodne to . Przy okazji tego tematu od strony kierowcy sa tez takie co opuszczają się po wbiciu wstecznego ?? A i jeszcze jedno od cabrio sa takie same czy inne bo widzę na allegro jedno cabrio jedno zwykle ?? pozdrawiam
-
B7 Crew
Witam. Panowie pytank opacjent to A4 B7 USA wersja , problem tego typu ,że jendo lusterk ozostało skasowane i szukam do kompletu a lutra były : -podgrzewane -elektrycznie sterowane -elektrycznie skladane -fotochrom -pamieć - a pasażera przy wbiciu wstecznego opuszczało sie ilu to pinowe są?? Może ktoś takie ma ? SZUKAM NA GWAŁT !!!
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Podwieś sobie swoje tylne zaciski żeby nie rozpinać przewodów i leć ze wszystkim do gołego podwozia od samego tyłu aż do przednich sanek do których jest przykręcana podpora skrzyni którą również wymieniasz. Jak masz dawcę to nic Ci nie powinno zabraknąc Dziękuję kolego za szybką konkretną i jasną odp na to czekałem i liczyłem !! Pozdrawiam
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam Panowie pytanko mam auto z Quattro a drugie ośka co dokładnie muszę wyciągną ?? Cos muszę dokupić czy wszystko z drugiego auta co wezmę starczy ?? Pozdrawiam
-
Wymiana silnika
Prawdopodobnie będę miał an sprzedaż silnik 2.0 TFSI kompletny jeszcze w aucie będzie możliwości przyjechać nawet przejechać się autem z tym silnikiem . Byś był zainteresowany pisz śmiało
-
Audi A4 B6 1.8T 163KM Quattro Avant 2004r. - prośba o opinie
Tez sobie nie wyobrażam montażu w 4-5 godzin. Ja jestem umowiony na montaz dopiero na 17listopada ale niestety u fachowców takie sa kolejki. Ja bede montował u siebie takie cuda: Reduktor AcR01 czerwony do 250km Sterownik Stag Qbox Plus Wtryski baracudy albo 130 albo110wyjdzie w trakcie Korek wstydu kolo wlewu Calosc miedz 8mm Butla do decyzji albo standard bodajze 56l albo 72l. Obawy mam jedynie bo nisko siedzi tyl i dodatkowe obciazenie spowoduje chyba jazde d*pa po glebie. Witam a znasz może wydajność tych wtrysków ?? Z jakimś zapasem one są ( jak tak to na ile starczą?) jaka moc u Ciebie aktualnie seria ?? Czy coś modzone było ?? Co do Twoich obaw ,że tył za bardzo siądzie to zamontuj już te słynne podkładki nr 8E0 512 145 co podwyższają w razie gdyby po montażu butli siadł za bardzo ,. sam tak planuje jak będę gaz montował Pozdrawiam
-
Gaśnie na ciepłym silniku po odpaleniu
Dziękuje kolego Pozdrawiam
-
Gaśnie na ciepłym silniku po odpaleniu
Witam kolego jeśli możesz wrzuć te foto przyda się mi chyba bo mam podobny problem Pozdrawiam
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A co masz i w jakiej cenie ??
-
B6 DIVISION
Jak mam powiedzmy kompletne bixy już z soczewkami z B8 to montaż P&P w miejsce starych ?? Dzięki za info jak poznać bixy od zwykłych xenonow
-
B6 DIVISION
A jak poznam czy mam bixa czy zwykłego xenonu ?? ( sorki za te pytania ale w B6 jestem amatorem jeszcze ) I co muszę zmienić dokupić żeby przejść ze zwykłego xenonu na bixa w razie co ?? To już będę szukał gratów pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Witam. Panowie pytanko czy tylne amortyzatory z wersji S Line do a $ B7 będą pasowały o B6 ?? Oraz jak wygląda sprawa w bixie w b6 z montażem tych słynnych już na całym forum soczewek z B8. trzeba rozklejać lampę czy jak ? Pozdrawiam
- B7 Crew