Treść opublikowana przez bartekzks
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Zmiana silnika z 2.0tfsi na 1.8t
trzeba lekko wygiąć wydech ale to kosmetyka nic trudnego ,ze tak się wyrażę , zrobić przekaźniki sterowanie pompą paliwa ( wiem przerabiałem to ) wymiana sondy na tą z 1.8 T , i chyba coś jeszcze tam było ale to musiałbym Sobie przypomnieć Pozdrawiam
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Uwielbiam te felgi od zawsze mi się widziały a w tym kolorze MEGA !! KOT Gratulacje !! ps. Jak to pakiet zimowy ot aj nie che lata u kolegi widzieć Pozdrawiam
-
B7 Crew
Panowie ktoś ma może na stole te tłumiki ?? By moc zmierzyć i pytanie kolejne . Taka sprawa mam ANGLIKA A4 B7 AVANTA i A4 B7 SEAANA EU ( dokładnie to wersja USA) pytanie brzmi . Co moge wykorzystać z SEDANA do AVANTA do przekładki na Europę ?? A co będę musiał dokupić I pytanko o BIXY ( nie wiem, czy skrętne czy zwykłe jeszcze ) Jak mam wersje ANG muszę kupić nowe/używki EU czy to prawda bo słyszałem ,ze jest tam jakaś przesłona czy coś co przestawia się i mamy EU ? Jak to jest proszę o info jak najszybciej dzięki panowie z góry Pozdrawiam
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Dobre pytanie ??? Jakie do B6 najlepiej ?? Do b7 jest takie same ?? pozdrawiam
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Witam Panowie jakich wymiarów są ori tłumki końcowe w B6 1.8 T oraz jaka średnica rur wydechu która do nich idzie ?? To samo tyczy się środkowego ?? Pozdrawiam
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Witam. PANOWIE MOŻNA LINK DO TYCH KOŃCOWYCH TŁUMIKÓW " wmsport z nierdzewki " POZDRAWIAM
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Witam A czemu nie warto ?? mam do kupienia A4 B6 po swapie na 2.7 Bit z gazem BRC stad moje pytanie ?? pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Witam . Panowie pytanko da rade w B6 zamontować czujnik deszczu ( trzeba zmienić szybę tak ?) ? Prawdopodobnie będę przekładał wyposażenie z B7 USA ( opcja wręcz full wypas) do B6 i up[upewniam się co będzie na sprzedaż a co można wykorzystać . będę wdzięczny za info co z B7 ( z elektryki i bajerów ) będzie pasował od B7 a co nie w 100% może być na pw lub tu pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Pogadaj z kolega bidzio kupywal gotowy Nie szuka ktoś znaczka Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka Witam Jaka cena ?? Na pw. może byc pozdrawiam
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Witam Ja do B7 2.0 TFSI wersja USA też dorobiłem , trafiłeś na jakiegoś nieudacznika ewidentnie pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Witam wszedłem tak przeczytać co tu się dzieje . I widzę ,ze grubo tam na Śląsku wygląda modowanie hehe Pozdrawiam
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Witam nr tego wzmacniacza mógłbyś podać może być na pw . Do sedana i avanta jest taki sam ?? pozdrawiam
-
Propozycje części instalacji gazowej - proszę o opinie
Witam panowie co byście polecili do mojego A4 B7 Quattro 1.8 t po modach aktualnie 236,4 HP 347,2 Nm ( będzie na pewno więcej także coś z zapasem było by idealne lub na ta chwile pod 250-270 HP a więcej później się pomyśli ) Pozdrawiam
-
B7 Crew
Witam . Panowie szukam dobrego/kumatego gazownika do A4 B7 1.8 T zmodzonego aktualnie na ~250 Hp a będzie w przyszłości więcej , najlepiej z kujawsko pomorskiego choć jak będzie trzeba jechać gdzieś dalej też ruszę . Ktoś może kogoś lub jakąś firmę polecić ?? Sprawa dość pilna pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Witam . Panowie szukam dobrego/kumatego gazownika do A4 B7 1.8 T zmodzonego aktualnie na ~250 Hp a będzie w przyszłości więcej , najlepiej z kujawsko pomorskiego choć jak będzie trzeba jechać gdzieś dalej też ruszę . Ktoś może kogoś lub jakąś firmę polecić ?? Sprawa dość pilna pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Witam Panowie kupie Sterownik/ECU/kompa do A4 B7/ B6 1.8T, A6 C5 1.8T , Passat b5 1.8T oczywiście ME 7.5 Ktoś ma ?? Lub wie kto ma ?? Pozdrawiam
- B7 Crew
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Po co ASO. Pisz do Wandeja może uda mu się ściągnąć nowe TRW tak jak w moim przypadku było. Zaciski do S4 ?? Nie wiedziałem, zaraz go atakuje dzięki wielkie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam panowie pytanko mam do wzięcia tył tarcze klocki jarzma bez zacisków s4 b6 300mm, jest sens to brać?? Warto ?? Ktoś ma jakieś zaciski pod to ? ? Lub wie gdzie dostane?? Ewentualnie nr mogę prosić ( może w ASO o ile cena mnie nie zabije się skusze kupić ) Pozdro
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Witam panowie pytanie mój dróga połówka miała nie do końca suche paznokcie i został lekki ślad na siedzeniu. Czym to ruszyć woda nie pomaga namoczylem szmatke i potarlem lekko to troszkę zeszło lecz nadal cześć pozostała. Zmywacz do paznokci nie narobi szkód? Mogę go użyć? Czy cos innego? Jak tak to.co? Pozdrawiam Witam panowie pytanie mój dróga połówka miała nie do końca suche paznokcie i został lekki ślad na siedzeniu. Czym to ruszyć woda nie pomaga namoczylem szmatke i potarlem lekko to troszkę zeszło lecz nadal cześć pozostała. Zmywacz do paznokci nie narobi szkód? Mogę go użyć? Czy cos innego? Jak tak to.co? Pozdrawiam
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Witam panowie co byście polecili do mojego A4 B7 Quattro 1.8 t po modach aktualnie 236,4 HP 347,2 Nm ( będzie na pewno więcej także coś z zapasem było by idealne ) Pozdrawiam