Treść opublikowana przez bartekzks
-
Audi A4 B7 S-LINE 2.0T QUATTRO by LewY
Miałem w MOIM TFSI to wiem jak działa
-
B6 DIVISION
Dokładnie hahaha , jak zobaczyłem tą "konstrukcje " kolegi padłem
-
Audi A4 B7 S-LINE 2.0T QUATTRO by LewY
gdzieś czytałem że w tych silnikach nie jest to najlepsze rozwiązanie Jeśli mowa o takim BLOW OFF'ie http://www.forgemotorsport.com/Blow_Off_Adaptor_for_Audi_VW_SEAT_and_Skoda--product--977.html to polecam montaż banalnie prosty i nic się nie dzieje żadnych błedów spadków mocy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Powiem Ci ile mnie wyszło : osłony tarcz nowe ASO-256zl komplet ( bez zniżek) Zaciski 300zl tarcze OZ'y i gładkie i klocki DS'y 940zl
- B7 Crew
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie montował ktoś kiedyś te turbo F21 : http://www.frankenturbo.com/new/F21L.html jest sens oraz rzeczywiście są tak wydajne jak na 1 stronie jest napisane czy "nasze Polskie" hybrydy bardziej opłacalne bo jeszcze te cudo wchodzi w grę GT2X : http://www.atpturbo.com/mm5/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=tp&Product_Code=ATP-VVW-150&Category_Code=VVWTK Auto ma być na miasto codzienna jazda ,zależy właścicielowi żeby szybko turbo wstawało którą opcje byście wybrali ??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam panowie pytanko zakupiłem zaciski z eSki pod 345mm tylko jest jedno ale przy jednym z zacisków wtyczka od czujnika zużycia klocka jest rozwalona tka że same piny wystają , można przylutować taka wtyczkę czy niezbyt w tym miejscu takie akcje ?? ps. Szukam na tył zestawu pod 300 lub 330 mm ktoś jakby MIAŁ/ WIEDZIAŁ KTO MA / LU WIDZIAŁ PROSZĘ O INFO !! Pozdrawiam
-
Grill BLACK S LINE czy S4
Tylko grill , też chciałem kratki i d*pa leża w domu i czekają na kupca ... Pozdro Tak to można przerobić To ori z RS4 B7 jak to zrobiłeś ???
-
Grill BLACK S LINE czy S4
Tylko grill , też chciałem kratki i d*pa leża w domu i czekają na kupca ... Pozdro
-
Dobrzy chiptunerzy
Panowie , TUNE UP lub Turbo elita GDAŃSK jakieś opinie warto oddać im auto ?? Ktoś w podobnej odległości od Torunia może być w stronę Łodzi i tak auto na lawecie musi jechać , BRK Tuning zawalone robotą tka bym im oddał ComSport myślałem w ostateczności nie mam nic do niech wiem ,że by zrobili jak należy ale to nie jest nie wiadomo co poza tym nie chce przepłacać za coś co inni ogarną w bardziej przystępnej kasie
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Jak masz moduł na przód i tł to musisz zrobić i przód i tył nie ma możliwości tylko tyłu w takim wypadku musi być moduł na tył Pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja miałem przygodę z Passatem B6 w ASO Toruń załatwili sprawę bez problemowo jak wybrałem rozwiązanie bezgotówkowe szkoda na ponad 10 tys zł była (jakieś 2 lata temu) 7 dni o ile dobrze pamiętam i auto gotowe oczywiście auto zastępcze na czas naprawy Pozdrawiam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A4 B7 2.0 TFSI
-
B6 DIVISION
Wystaw na forum http://sportaudi.pl/index.phpmoże ktoś z chłopaków do Swojej eSki lub RS'a by chciał
- B7 Crew
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
KOT !!!!!!!!
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Witam mają też stronę internetową : http://oem-shop.pl/p/34/103/amortyzator-tyl-audi-a4-b6-prawy-lewy-8e0513033n-amortyzatory-zawieszenie-i-uklad-kierowniczy.html Muszę porównać ceny z moimi po zniżkach z IC ale chyba się skusze na komplet
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie przy montaży przepływki zS3 BAM coś trzeba przerabiać /zmieniać ?? (oczywiście poza ingerencją w soft)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czyli moje tłoki też powinny styknąć ale pewnie z BAM'a wrzucę dla świętego spokoju
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A ile NM zniosą ?? Bo z tego co Gregor pisał na innym forum moje aktualne 420 NM
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tłoki ?? Ile zniosą ?? Pozdro
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ok dzięki A jeszcze pytanko bo chyba tylko Ty będziesz znam odp ile tłoki wytrzymają seryjne z AJQ ?? I czy np z BAM'a by pasowały i by więcej zniosły( jeśli tak to z czego ) czy wszystkie tyle samo ?? ( wątpię żebym kutych potrzebował ale wole spytać i się w razie co przygotować na wydatki ) Pozdrawiam
-
B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
Jak Twoje aktualne felgi to 18" i byś chciał je sprzedać dawaj znać ! Szukam takich !!! A kolor autka MEGA ja nie wiem co CI w nim nie pasuje na moje jeden z najlepszych kolorów do B7 !! Pozdrawiam
-
A4 b7 Swap 2.0 TFSI na 1.8t?
Co do silników możesz nawet poprzeczny wstawić tylko więcej roboty wtedy (wiem coś o tym ... ) Tak jak Arek pisze w zależności jaki motor kupisz czy np cały przód ,że masz wszystko z pod maski lub tylko motor wiązkę i osprzęt to wtedy różnica w kosztach jest wręcz ogromna (odmy .wydech ....) Jak coś pisz na pw.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak myślałem , szukam na tył 330