Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartekzks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartekzks

  1. Witam panowie co byście polecili do mojego A4 B7 Quattro 1.8 t po modach aktualnie 236,4 HP 347,2 Nm ( będzie na pewno więcej także coś z zapasem było by idealne ) Pozdrawiam
  2. Witam panowie co byście polecili do mojego A4 B7 Quattro 1.8 t po modach aktualnie 236,4 HP 347,2 Nm ( będzie na pewno więcej także coś z zapasem było by idealne ) Pozdrawiam
  3. Witam . Panowie szukam dobrego warsztatu/firmy lub prywatnego gazownika w kujawsko pomorskim do mojego A4 B7 Quattro 1.8 T po modach aktualnie 236,4 HP 347,2 Nm ( będzie na pewno więcej także ktoś kumaty by się przydał ) Pozdrawiam
  4. Witam . Panowie jak wygląda sytuacja z montażem przepływki z S3 do A4 B6/B7 1.8 T co trzeba zmienić( inna obudowa filtra? Bo przepływka z S3 jest większa ?? Lub przerobić ( rzeźbienie w aktualnej obudowie ) ?? Proszę o jasne info co i jak Pytanie może banalne ale dla mnie to nowość a chce się przygotować bo nowa przepływka leży i się kurzy Pozdrawiam
  5. bartekzks odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0T
    Dokładnie kolega Arek skończ pisać farmazony ...
  6. Hej a jak wygląda sprawa chipa ?? Lub innych modów co do mocy ?? Można ? Jest jakiś limit ?? Czy tylko seria ?? Pozdrawiam
  7. Dziękuje wielkie za info , ponoć są też jakieś patenty żeby coś z A3 brać słyszałem ale najłatwiej i najszybciej chyba to ten zbiornik wymienić i kasa też nie duża
  8. Czyli z 3.0 też może być ? Nie musi być tylko i wyłącznie 1.8 T bo tych mało zwłaszcza do quattro
  9. Chodzi o pompę paliwa ? A do B6 2004 BFB podejdzie ? ile chcesz za nią ? Tak wszystko w temacie giełda, czy podjedzie to nie mam pojęcia ...
  10. 040 już też mam od rana i niestety za duża (za wysoka )do baku b7 po silniku 2.0 TFSI Ale dzięki za chęci Krzysiek Ktoś wie czy do baku z B6 1.8 t wchodzi bez problemu ? Lub Jak w zbiorniku po 2.0 TFSI A4 B7 to ustrojstwo zamontować ................. Ewentualnie nie szuka nikt nówki Boscha 040
  11. Panowie zna ktoś wymiary POMP paliwa BOSCH 040 i walbro 255??
  12. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie pytanko czy zbiornik paliwa z A6 C6 Quattro 2.7 BIT lub A6 C5 1.8 T podjedzie do B7 sedan quattro ?
  13. Można coś więcej na temat tego "cuda"
  14. bartekzks odpowiedział(a) na marcin4x4 temat w Audi A4 B6/B7
    Myślę ,że ten zestaw z B6 1.8T podszedł by do B7 1.8T . Ale to by musiał ktoś kto zakładał potwierdzić
  15. ogólnie myśle ten sezon przejezdzic i zmienic bo coś innego mi sie już podoba Felga mega jak i całe autko , a tak z ciekawości co masz za heble ,że taki problem z felgą ??
  16. Link coś nie działa
  17. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, właśnie te.Jutro Ci napisze Okinaciepane z GT-I9195 Dzięki wielkiePoszło pw zobacz czy masznaciepane z GT-I9195 Bardzo dziękuję Edit. Czy ktoś ma może na handel idealny włącznik esp i świateł awaryjnych? Mogę też prosić o podesłanie bo nie mam a chcę zamontować
  18. Jak już pisałem jak będziesz rozsprzedawał na graty proszę o pw. zabiorę co nieco
  19. Witam . Jeśli można z czego masz gałkę biegów?? Bo wygląda
  20. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ze co kur... , oby nie bo już dorwałem kosz z B6 Quattro
  21. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie i Panie szybkie pytanie czy kosz pompy paliwa w B6/B7 jest taki sam w QUATTRO i ośce ?? Bo muszę kupić na gwałt !!!!
  22. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie i Panie szybkie pytanie czy kosz pompy paliwa w B6/B7 jest taki sam w QUATTRO i ośce ?? Bo muszę kupić na gwałt !!!!
  23. G lab , można też COmsport lecz tam nie oszukujmy się ceny będą wyższe ze względu na firmę
  24. A jak to można sprawdzić?
  25. Witam mam pytanie . Czy takie pękniecia to normalne w K03 hybrydzie warto kupować taką sztukę czy oddać ją ?? https://zapodaj.net/c24b349d5aa83.jpg.html https://zapodaj.net/85e825b4c1107.jpg.html https://zapodaj.net/e362c7f118616.jpg.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.