Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartekzks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartekzks

  1. Napisz albo zadzwoń do GZW to pogadamy rozmawiałem to wiem. A ty rozmawiałeś z nimi czy skąd ta wiedza ??
  2. Oj zdziwiłbyś się widziadłem 2.0 TFSI na gazie własnie z GZW chodzi ładnie ale te ograniczenia macowe i pobieranie paliwa mi n ie odpowiada. W przypadku fazy ciekłej nie ma mowy o niczym !! Żandego podnoszenia mocy bo instalacja nie ogarnie , w przypadku sekwencji gdzie i gaz i paliwo pobiera max to 270 HP ponoć
  3. I przy fazie ciekłej ( puki co dowiadywałem się z 3-4 miesiące temu) nie można robić tuningu nic tylko nominalna MOC może coś już się ruszyło ale nie byłbym tego pewny , generacja VI fazy ciekłej coś około 6 tys zł te 3-4 miechy temu
  4. Tu ci ogarną 2.0 TFSI tylko ,że to zwykła sekwencja gdzie pobiera paliwo o gaz jednocześnie cały czas http://www.gzw.pl/ Jest je4szcze w warszawie firma nie pamiętam nazwy co proponuje do TFSI generacje VI gazu FAZĘ CIEKŁĄ wtedy pobiera tylko gaz bez paliwa ( gez jest w postaci ciekłej tylko brak lotnej więc wtryski są chłodzone i się nie zapieką ) To w generacji VI w fazie ciekłej w " zwykłej sekwencji" cały czas pobiera paliwo i gaz kolego
  5. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Grill z Rs'a pasuje do zderzaka S-Line'S4 http://www.a4club.pl/index.php?topic=14401.0
  6. Wszystko jest to samo tylko soft
  7. Panowie ile realnie i bezpiecznie wydmucha hybryda k03s ( pod maską już zmieniono: FMIC , wtryski z zapasem są , DOWNPIPE i TIP)
  8. A takie po zniżkach z IC za max 300zł nowy komplet 4szt : http://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/2080-wtryskiwacz-430cc-bosch.html sam takie właśnie zamontowałem u Siebie jedynie listwę trzeba było lekko skrócić
  9. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam panowie ma ktoś nr wtyczek od blend z podświetleniem lusterek z A6 C6 jak tu u kolegi na aukcji : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/346242-lusterka-15-pin-fotochrom-a6c6-led/ ( lub może ktoś ma na odsprzedanie dwie ?? ) Pozdrawiam
  10. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam panowie ma ktoś nr wtyczek od blend z podświetleniem lusterek z A6 C6 jak tu u kolegi na aukcji : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/346242-lusterka-15-pin-fotochrom-a6c6-led/ ( lub może ktoś ma na odsprzedanie dwie ?? ) Pozdrawiam
  11. Witam panowie a jakie macie opinie o wtryskach gazu hercules ?? Bo mam je proponowane do mojego auta aktualnie będzie około 210-220 HP ( ponoć te herculesy mogą spokojnie to ogarnąć a nawet coś pod 300 to prawda??) Uprzedzam nie mam pojęcia o niczym, polecono mi je przez znajome co gaz montuje to będzie moje pierwsze gazowanie auta Pozdrawiam
  12. Witam panowie jeżdżę aktualnie na zawiasie 1 BA + -30 Eibach Pro Kit mam pytanko jak kupię amory do sportowego zawieszenia i dam na przód eKatalog Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online a na tył eKatalog Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online będzie ok ?? Bo nie mają na stanie z jednej firmy
  13. Witam panowie jeżdżę aktualnie na zawiasie 1 BA + -30 Eibach Pro Kit mam pytanko jak kupię amory do sportowego zawieszenia i dam na przód http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3132132018210-MONE2067-O18372-amortyzatory-%20komplet-przod.html a na tył http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3016312217140-KYB344808-O18372-amortyzator-tyl.html będzie ok ?? Bo nie mają na stanie z jednej firmy
  14. U mnie siedzi ten po lewej lub bardzo podobny ale musiałem go lekko przerobić jedno wyjście przespawać w inne miejsce bo nie mieściło się
  15. Bo tam nie ma uszczelki , tylko daje się pastę/masę uszczelniającą ...
  16. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też poproszę jeśli można bo w przyszłości planuje je wrzucić
  17. Widzę , że u kolegi nie ma ziewania i przestojów dzieje się Jeśli nie tajemnica gdzie takie cudo można zakupić i ile /?? Pozdrawiam
  18. bartekzks opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam potrzebuje nr belki przedniej do SEDANA pod zderzak S line / S4 z PDC i XENONEM Pozdrawiam
  19. Nie miałem problemów , miałem tak samo ( tylko ja miałem da icki bo 2.0 TFSI ) . Można i tak zrobić jak Ty chcesz Pozdro
  20. Ok to spoko mi to obojętnie gdzie następny będzie , nawet Grudziądz może być w końcu się przejadę autem jak coś ps. 27 dni czekania na dolot
  21. Ja apeluje z prośba o powstrzymanie się choćby do przyszłego weekendu ( dajcie mi szanse skończyć w końcu auto i się pochwalić hehe ) Pozdrawiam
  22. Wyjścia na Map SENSOR nie ma jest opisane w aukcji ( wszędzie nie ma na fmic.pl w gotowcach też nie ma na map sensor niestety )
  23. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mamy te same typy, z tym że SuperB II gen akurat w ogóle mi się nie podoba. B8 tylko polift, przedlift do mnie nie przemawia. Jeszcze Pastuch CC ze skrzynią DSG brałbym na tapetę. Ogólnie to nic ciekawego w granicy do 50koła nie ma. , Mi akurat SuperB II ok. 2009r robi, co do B8 - tak jak piszesz, tylko poliftowa.....ehhh tak, czy siak wszystko powyżej 50k, a uważam, że proporcjonalnie i tak daleko tym autom do naszych B6stek.......poza oczywiście wiekiem, dlatego trzeba się otrząsnąć i jeżdzić dalej. Jutro znajomek podjeżdza do mnie A6C6 3.0 tdi 290PS, nie pamietam Nm, ale coś pod 600 podchodzi. Skrzynia manual i ponoć łeb urywa. Świeżo po programie, pełna dokumentacja przebiegu i stanu.....45k dał, ale co do wyposażenia, to na bank wersja soft....teraz weź to sobie doposaż, to z 30k nie Twoje a ile zabawyz tymi światłowodami etc.... A C6 jest już ochrona komponentów ponoć z tym też jest nie tak hop siup

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.