Treść opublikowana przez bartekzks
-
2,0T 200KM + LPG
Napisz albo zadzwoń do GZW to pogadamy rozmawiałem to wiem. A ty rozmawiałeś z nimi czy skąd ta wiedza ??
-
2,0T 200KM + LPG
Oj zdziwiłbyś się widziadłem 2.0 TFSI na gazie własnie z GZW chodzi ładnie ale te ograniczenia macowe i pobieranie paliwa mi n ie odpowiada. W przypadku fazy ciekłej nie ma mowy o niczym !! Żandego podnoszenia mocy bo instalacja nie ogarnie , w przypadku sekwencji gdzie i gaz i paliwo pobiera max to 270 HP ponoć
-
2,0T 200KM + LPG
I przy fazie ciekłej ( puki co dowiadywałem się z 3-4 miesiące temu) nie można robić tuningu nic tylko nominalna MOC może coś już się ruszyło ale nie byłbym tego pewny , generacja VI fazy ciekłej coś około 6 tys zł te 3-4 miechy temu
-
2,0T 200KM + LPG
Tu ci ogarną 2.0 TFSI tylko ,że to zwykła sekwencja gdzie pobiera paliwo o gaz jednocześnie cały czas http://www.gzw.pl/ Jest je4szcze w warszawie firma nie pamiętam nazwy co proponuje do TFSI generacje VI gazu FAZĘ CIEKŁĄ wtedy pobiera tylko gaz bez paliwa ( gez jest w postaci ciekłej tylko brak lotnej więc wtryski są chłodzone i się nie zapieką ) To w generacji VI w fazie ciekłej w " zwykłej sekwencji" cały czas pobiera paliwo i gaz kolego
- B7 Crew
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
3 z przodu zawsze robi wrażanie hehe. Gratulacje
-
audi 2,0t jaki wybrac silnik 200km czy 220km
Wszystko jest to samo tylko soft
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie ile realnie i bezpiecznie wydmucha hybryda k03s ( pod maską już zmieniono: FMIC , wtryski z zapasem są , DOWNPIPE i TIP)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A takie po zniżkach z IC za max 300zł nowy komplet 4szt : http://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/2080-wtryskiwacz-430cc-bosch.html sam takie właśnie zamontowałem u Siebie jedynie listwę trzeba było lekko skrócić
-
B6 DIVISION
Witam panowie ma ktoś nr wtyczek od blend z podświetleniem lusterek z A6 C6 jak tu u kolegi na aukcji : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/346242-lusterka-15-pin-fotochrom-a6c6-led/ ( lub może ktoś ma na odsprzedanie dwie ?? ) Pozdrawiam
-
B7 Crew
Witam panowie ma ktoś nr wtyczek od blend z podświetleniem lusterek z A6 C6 jak tu u kolegi na aukcji : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/346242-lusterka-15-pin-fotochrom-a6c6-led/ ( lub może ktoś ma na odsprzedanie dwie ?? ) Pozdrawiam
-
Jakie wtryski do 1,8t na koksie - OPINIE
Witam panowie a jakie macie opinie o wtryskach gazu hercules ?? Bo mam je proponowane do mojego auta aktualnie będzie około 210-220 HP ( ponoć te herculesy mogą spokojnie to ogarnąć a nawet coś pod 300 to prawda??) Uprzedzam nie mam pojęcia o niczym, polecono mi je przez znajome co gaz montuje to będzie moje pierwsze gazowanie auta Pozdrawiam
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Witam panowie jeżdżę aktualnie na zawiasie 1 BA + -30 Eibach Pro Kit mam pytanko jak kupię amory do sportowego zawieszenia i dam na przód eKatalog Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online a na tył eKatalog Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online będzie ok ?? Bo nie mają na stanie z jednej firmy
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Witam panowie jeżdżę aktualnie na zawiasie 1 BA + -30 Eibach Pro Kit mam pytanko jak kupię amory do sportowego zawieszenia i dam na przód http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3132132018210-MONE2067-O18372-amortyzatory-%20komplet-przod.html a na tył http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3016312217140-KYB344808-O18372-amortyzator-tyl.html będzie ok ?? Bo nie mają na stanie z jednej firmy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
U mnie siedzi ten po lewej lub bardzo podobny ale musiałem go lekko przerobić jedno wyjście przespawać w inne miejsce bo nie mieściło się
-
Wymiana uszczelki miski olejowej 2.0TFSI BGB
Bo tam nie ma uszczelki , tylko daje się pastę/masę uszczelniającą ...
-
B6 DIVISION
Też poproszę jeśli można bo w przyszłości planuje je wrzucić
-
jakis pomysł na zaslepienie tych dziur powstałych po instalacji FIMIC? Temat załatwiony, ale czy jest ładnie? Proszę o opinie.
Kupujesz kratki bez otwory i po problemie ....
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Widzę , że u kolegi nie ma ziewania i przestojów dzieje się Jeśli nie tajemnica gdzie takie cudo można zakupić i ile /?? Pozdrawiam
-
belka zderzaka przod
Witam potrzebuje nr belki przedniej do SEDANA pod zderzak S line / S4 z PDC i XENONEM Pozdrawiam
-
Spryskiwacze zwykły zderzak A4 B7 a A4 B7 S-line
Nie miałem problemów , miałem tak samo ( tylko ja miałem da icki bo 2.0 TFSI ) . Można i tak zrobić jak Ty chcesz Pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ok to spoko mi to obojętnie gdzie następny będzie , nawet Grudziądz może być w końcu się przejadę autem jak coś ps. 27 dni czekania na dolot
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja apeluje z prośba o powstrzymanie się choćby do przyszłego weekendu ( dajcie mi szanse skończyć w końcu auto i się pochwalić hehe ) Pozdrawiam
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wyjścia na Map SENSOR nie ma jest opisane w aukcji ( wszędzie nie ma na fmic.pl w gotowcach też nie ma na map sensor niestety )
-
B6 DIVISION
Mamy te same typy, z tym że SuperB II gen akurat w ogóle mi się nie podoba. B8 tylko polift, przedlift do mnie nie przemawia. Jeszcze Pastuch CC ze skrzynią DSG brałbym na tapetę. Ogólnie to nic ciekawego w granicy do 50koła nie ma. , Mi akurat SuperB II ok. 2009r robi, co do B8 - tak jak piszesz, tylko poliftowa.....ehhh tak, czy siak wszystko powyżej 50k, a uważam, że proporcjonalnie i tak daleko tym autom do naszych B6stek.......poza oczywiście wiekiem, dlatego trzeba się otrząsnąć i jeżdzić dalej. Jutro znajomek podjeżdza do mnie A6C6 3.0 tdi 290PS, nie pamietam Nm, ale coś pod 600 podchodzi. Skrzynia manual i ponoć łeb urywa. Świeżo po programie, pełna dokumentacja przebiegu i stanu.....45k dał, ale co do wyposażenia, to na bank wersja soft....teraz weź to sobie doposaż, to z 30k nie Twoje a ile zabawyz tymi światłowodami etc.... A C6 jest już ochrona komponentów ponoć z tym też jest nie tak hop siup