Treść opublikowana przez bartekzks
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A do B7 to na tył idzie wrzucić czy tylko na przód ??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Witam pytanko które kute korby będą najlepsze czy obojętnie jakie dam : TECHNO 5 : http://re5pect.pl/kute-korbowody-techno-5-vag-1-8t.html JRspec : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5630776583&reco_id=1d4c4865-db85-11e5-a980-02acb1a4884a&ars_rule_id=201 TA-Technix : http://www.lowride.pl/index.php?p153,kute-korbowody-1-8t-1-8-16v-2-0-tfsi-144mm-audi-seat-skoda-vw TECHNO 5 do VAG 1.8 20v I-beam :http://re5pect.pl/kute-korbowody-techno-5-do-vag-1-8-20v-i-beam.html oraz pytanie czy te : Eagle : http://www.tomson.com.pl/product-pol-389-Korbowody-kute-Eagle-Audi-VW-1-8T-20V.html Prism : http://www.racingfactory.pl/kute-korbowody-prism-vag-18t-id-1679.html występują z 20mm sworzeń iem bo nie mogę tego ustalić jeśli tak to je tez można brać pod uwagę doi wyboru razem z pierwszą trójką Pozdrawiam
-
[S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
S4 B7 jest ten sam silnik co S4 B6. FSI jest w RS4 B7 Oj nie tylko przez pierwszy rok lub do 2006 można trafić MPI ( kod to BBK chyba ten sam co nw starych S4 B6 ) później wszystko to już FSI
-
S4 B6 Avant | 19" | H&R | MILLTEK | REVO |
KOT !! Jeśli można ile takie felgi może być na pw. Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Ja w zeszłym rok uw lato robiłem ( dokładnie to tuleje i śruby od zbieżności ) roboty i kasy poszło od chu...... te duże 4 miałem OK więc nie ruszałem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Masz z ten z tego linku co podałem ?? Czy gdzie kupowałeś ??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja myślę ,że bym o ziemie rozbił taki jak i każdy inny żeliwny bez problemu, toć to nie wiadomo jak wytrzymałe jest wystarczy odrobina siły , a co tu dopiero mowa z młotkiem ...
-
[S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
Dobrze ,że nie kupił B7 tam FSI i nagar ...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Witam montował ktoś któryś z nich : http://mtuning.pl/Kolektor-wydechowy-AUDI-1-8-TURBO-K03,p,2360 http://mtuning.pl/Kolektor-wydechowy-AUDI-1-8-2-0-TURBO-K03,p,2343 http://mtuning.pl/Kolektor-wydechowy-AUDI-1-8T-K03-wzdluzny-Zeliwny,p,4517 opłaca się ? Warte są swej ceny ?? Lub ktoś może od nas robi ?? Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Piloty są z B7 ale oba sie komunikowaly przed wymiana aku. Sorki Panowie za wcinanie się w rozmowę ale jest sprawa. turzol jesteś już w PL ?? Miałem pisać jakoś w lutym o te wtyczki do obudowy lusterek z A6 C6 masz je jeszcze ??
-
A4 b7 2.0 tfsi 220KM BUL
Dokładnie to w późniejszych TFSi/TSI były większe problemy już ... TFSI jak dbane i zdrowy motor wraz z osprzętem nic nie bierze oleju
-
B6 DIVISION
Jakbyś był zainteresowany mam przekaźnik ze swojego Servotornica na sprzedaż jak coś to pw. na pewno się dogadamy
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
A te "Y" na którym są zamontowane to w zestawie ?? I jaka średnica bo są akurat nie przesadzone
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
co to za końcówki ? I gdzie zakupione jeśli można widzieć ?? Bo szukam też takich właśnie podwójnych z tym "Y: żeby do dokładki S4 zamontować Pozdrawiam
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Roboty jest na parę godz jak się ma odpowiednie narzędzia . Potwierdzam przód i tył można zmienić bez problemu
-
Sterownik 55 XENON J431 Rozpiska Pinów
Ja bym podmienił z kimś sterownik za schowkiem(dla świętego spokoju) i sprawdził czujniki na wahaczach tak dla pewności mi się wypiął z tego metalu co trzyma kiedyś
-
B6 DIVISION
taksuper, dzięki. A teraz druga sprawa, czy w ogóle jest sens wystawiać takie rzeczy jak klimatronic 1din b7, b.ladny tunel 1din pod telefon, dekory soul w ładnym stanie? Ewentualnie za jaki pieniądz żeby to sprzedać. Ja panel 1 DIN climatornika w nie całe 24H sprzedałem na forum więc wydaje mi się ,że warto wystawić
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Sterownik 55 XENON J431 Rozpiska Pinów
nie pamiętam ale chyba coś miedzy 50-100 zl na allegro (groszowe sprawy) pełno ich jest
-
Sterownik 55 XENON J431 Rozpiska Pinów
Cześć Na pierwszej stronie masz info o sterowniku , jest za schowkiem pasażera możliwe ze jest odłączony miałem podobnie tylko u mnie był obie lampy nie skrętne i moduł do wymiany wymieniłem lampy i moduł/sterownik ( ten za schowkiem) i wszystko śmiga pięknie A i jeszcze jedno przetwornice zmieniłeś na wersje od skrętnych ?? Bo do skrętnych są inne niż do nie skrętnych Pozdrawiam
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Dokładnie też nie widzę sensu "problemu" kolegi Mertruve
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Witam robił ktoś może turbinę lub słyszał o nic jakieś opinie ?? https://www.facebook.com/TX-Performance-Turbo-944343782299239/ http://turboexpert.pl/ Lub macie kogoś pewnego co robi hybrydy ??
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Da się bez problemu mam zderzak S Line / S4 i FMIC'a i kratki oraz halogeny nie ruszane jedynie przeniosłem klaksony w miejsce starych IC
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Witam . Kolejny temat gdzie zajrzałem przez przypadek a już wiem ,że będę stałym gościem , jest z skąd brać pomysły co do modów widzę Skąd dorwałeś zaciski 345 i 330 jeśli można wiedzieć i za ile o ile to nie tajemnica handlowa ? Pozdrawiam