Treść opublikowana przez bartekzks
- B7 Crew
-
[A4 B6] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
Witam i ja mam problem. Niestety ori Ledy rejestracji z getem powodują błąd ale świecą u mnie gdzie ten adapter można kupić? Jakiś link?
- B7 Crew
-
B7 Crew
Witam padł mi przegub na wale od strony skrzyni. Czy ktoś może potwierdzic czy ten będzie pasował? Na opis sprzedawcy allegro biorę poprawkę bo wiadomo różnie z nimi PRZEGUB WAŁ WAŁU AUDI A4 S4 RS4 B5 B6 B7 25z/100mm Bieżeń - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz PRZEGUB WAŁ WAŁU AUDI A4 S4 RS4 B5 B6 B7 25z/100mm z Bieżeń na... Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Wszystko zależy jaka cześć ostatnio byłem w ASO po zaślepkę do tunelu do b7 i tego już nie ma...
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Witam może ktoś potwierdzić, że wkłady lusterek zewnętrznych fotochrom z a6 c6 przed lift i a3 8p pasują do b6/7? Lub może ktoś ma lewy wkład? Pozdrawiam
-
[ALL TDI PD] Aktywacja kontrolki check engine ?
Albo wgrać ori soft albo w tabeli błędów z powrotem aktywowac. Jedź do ogarniętego tunera powinien pomoc Oczywiście że się da... Nie dziwna tylko częsta praktyka magików którzy się nazywają tunerami a g.. Potrafią kolego
-
[ALL TDI PD] Aktywacja kontrolki check engine ?
Możliwe że ktoś usunął z tabeli błędów ( czasem jakiś nie ogarnięty tuner potrafi robić taka rzeźbę)...
-
B6 DIVISION
Widziałem to już w necie. Może ktoś potwierdzić że ta bliżej łapy skrzyni to zaznaczona na foto Może ktoś ma na sprzedaz? Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Witam ma ktoś foto auta z quattro od spodu sypie mi się jedna osłona termiczna i chce ustalić która to, próbowałem wdrapać się pod auto ale mam dosyć obniżone a chciałbym zamówić przez weekend ("brak dostępu do kanału) Pozdrawiam
-
B7 Crew
Witam ma ktoś foto auta z quattro od spodu sypie mi się jedna osłona termiczna i chce ustalić która to, próbowałem wdrapać się pod auto ale mam dosyć obniżone a chciałbym zamówić przez weekend ("brak dostępu do kanału) Pozdrawiam
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Potwierdzam można mam u Siebie wydech na 4 rurki ori s4 b7 aktywny i działa raz głośniej raz ciszej po wciśnięciu guzika Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Witam szukam kratki nawiewu (Europa) strona pasażera ma ktoś może na zbyciu? Najlepiej siwa /szara ale ostatecznie czarna też może być, muszę Uchwyt do ustawiania kratki przełozyc bo u mnie pękło są się w ogóle? Pozdrawiam
-
B7 Crew
Witam szukam kratki nawiewu (Europa) strona pasażera ma ktoś może na zbyciu? Najlepiej siwa /szara ale ostatecznie czarna też może być, muszę Uchwyt do ustawiania kratki przełozyc bo u mnie pękło są się w ogóle? Pozdrawiam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
W przypadku tarcz ebc też trzeba tzn powinno się. Kupiłem teraz do r32 przód ebc i klocki ferodo ds jakoś w czerwcu będę montował to zobaczymy czy klocki czy tarcze powodują piszczenie Pozdrawiam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie G... Prawda mam OZ tarcze gładkie przód ferodo ds tył gładki OZ zwykle ferodo i piszczy jak delikatnie hamuje np w korkach. I to nie wina zacisków nie pieprzcie głupot błagam.... ? Nie ma do nikogo pretensji czy coś po prostu ten typ tak ma widocznie i będą piszczec albo się przywyknie lub można niby pastę zastosowac niby pomaga. Ja puki co jeżdżę z piszczeniem
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Klocki myślałem yellow stuff. A zwykle lub inne jakieś i nr tarcz zimermana? Cl Ceny ebc mniej więcej domyślam bo brałem ostanio tarcze do golfa IV r32 334mm od nich ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Właśnie coś z nr nie tak. A tarcze jaki nr? Cena?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam dorwałem ori zestaw na tył z s4b7/6 300mm chcę zmienić tarcze i klocki np cos konkretnego przód mam ori s4 345 tarcza zimerman i klocki ferodo ds'y tu też nad tym myślałem ktoś może ma nr lub coś lepszego kotos na EBC jeździ? ? Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Witam. Potrzebuję foto (chyba, że ktoś ma na sprzedaż to chętnie odkupie) zbiornik płynu spryskiwaczy do A4 b6 zwykły z miejscem bbs czujnik poziomu płynu. Ewentualnie nr nowego bo. Mój cieknie... Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Które z tych opon byście wybrali lub co innego polecili?NokianPowerproof225/45 R17Y 91 C A 69PirelliP7 Cinturato225/45 R17Y 91 AO C B 71VredesteinUltrac Satin225/45 R17Y 91 E A 70Szukam do mojego Daily Bora 2.8 vr6 4motionPozdrawiam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
tarcze tył OZ - 100.1241.20 klocki tył Ferodo - FDB5026 Dzięki ale klocki tył napewno dobry nr? Bo na stronie ferodo nie znajduje wyszukiwarka nawet.. Pozdrawiam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam. Kto u nas ogarnia tarcze i klocki? (do innego auta niż Audi) I doradzi ktoś coś do bory 2.8 vr6 na tył i przód tylko z przodu są z golf IV r32 334mm Pozdrawiam