Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartekzks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartekzks

  1. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam pytanko w tej pozycji na foto CLH jest włączone czy wyłączone. Pozdrawiam
  2. Witam i ja mam problem. Niestety ori Ledy rejestracji z getem powodują błąd ale świecą u mnie gdzie ten adapter można kupić? Jakiś link?
  3. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam jest ktoś w stanie powiedzieć jaki Alternator siedzi w 2.0 tfsi? 140A czy 180? ?
  4. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam padł mi przegub na wale od strony skrzyni. Czy ktoś może potwierdzic czy ten będzie pasował? Na opis sprzedawcy allegro biorę poprawkę bo wiadomo różnie z nimi PRZEGUB WAŁ WAŁU AUDI A4 S4 RS4 B5 B6 B7 25z/100mm Bieżeń - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz PRZEGUB WAŁ WAŁU AUDI A4 S4 RS4 B5 B6 B7 25z/100mm z Bieżeń na... Pozdrawiam
  5. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszystko zależy jaka cześć ostatnio byłem w ASO po zaślepkę do tunelu do b7 i tego już nie ma...
  6. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jest na allegro mocowanie tablicy black piano do dtm ale cena trochę wysoka 450zl
  7. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam może ktoś potwierdzić, że wkłady lusterek zewnętrznych fotochrom z a6 c6 przed lift i a3 8p pasują do b6/7? Lub może ktoś ma lewy wkład? Pozdrawiam
  8. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam może ktoś potwierdzić, że wkłady lusterek zewnętrznych fotochrom z a6 c6 przed lift i a3 8p pasują do b6/7? Lub może ktoś ma lewy wkład? Pozdrawiam
  9. Albo wgrać ori soft albo w tabeli błędów z powrotem aktywowac. Jedź do ogarniętego tunera powinien pomoc Oczywiście że się da... Nie dziwna tylko częsta praktyka magików którzy się nazywają tunerami a g.. Potrafią kolego
  10. Możliwe że ktoś usunął z tabeli błędów ( czasem jakiś nie ogarnięty tuner potrafi robić taka rzeźbę)...
  11. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widziałem to już w necie. Może ktoś potwierdzić że ta bliżej łapy skrzyni to zaznaczona na foto Może ktoś ma na sprzedaz? Pozdrawiam
  12. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam ma ktoś foto auta z quattro od spodu sypie mi się jedna osłona termiczna i chce ustalić która to, próbowałem wdrapać się pod auto ale mam dosyć obniżone a chciałbym zamówić przez weekend ("brak dostępu do kanału) Pozdrawiam
  13. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam ma ktoś foto auta z quattro od spodu sypie mi się jedna osłona termiczna i chce ustalić która to, próbowałem wdrapać się pod auto ale mam dosyć obniżone a chciałbym zamówić przez weekend ("brak dostępu do kanału) Pozdrawiam
  14. Potwierdzam można mam u Siebie wydech na 4 rurki ori s4 b7 aktywny i działa raz głośniej raz ciszej po wciśnięciu guzika Pozdrawiam
  15. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam szukam kratki nawiewu (Europa) strona pasażera ma ktoś może na zbyciu? Najlepiej siwa /szara ale ostatecznie czarna też może być, muszę Uchwyt do ustawiania kratki przełozyc bo u mnie pękło są się w ogóle? Pozdrawiam
  16. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam szukam kratki nawiewu (Europa) strona pasażera ma ktoś może na zbyciu? Najlepiej siwa /szara ale ostatecznie czarna też może być, muszę Uchwyt do ustawiania kratki przełozyc bo u mnie pękło są się w ogóle? Pozdrawiam
  17. W przypadku tarcz ebc też trzeba tzn powinno się. Kupiłem teraz do r32 przód ebc i klocki ferodo ds jakoś w czerwcu będę montował to zobaczymy czy klocki czy tarcze powodują piszczenie Pozdrawiam
  18. Panowie G... Prawda mam OZ tarcze gładkie przód ferodo ds tył gładki OZ zwykle ferodo i piszczy jak delikatnie hamuje np w korkach. I to nie wina zacisków nie pieprzcie głupot błagam.... ? Nie ma do nikogo pretensji czy coś po prostu ten typ tak ma widocznie i będą piszczec albo się przywyknie lub można niby pastę zastosowac niby pomaga. Ja puki co jeżdżę z piszczeniem
  19. Klocki myślałem yellow stuff. A zwykle lub inne jakieś i nr tarcz zimermana? Cl Ceny ebc mniej więcej domyślam bo brałem ostanio tarcze do golfa IV r32 334mm od nich ?
  20. Właśnie coś z nr nie tak. A tarcze jaki nr? Cena?
  21. Witam dorwałem ori zestaw na tył z s4b7/6 300mm chcę zmienić tarcze i klocki np cos konkretnego przód mam ori s4 345 tarcza zimerman i klocki ferodo ds'y tu też nad tym myślałem ktoś może ma nr lub coś lepszego kotos na EBC jeździ? ? Pozdrawiam
  22. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Potrzebuję foto (chyba, że ktoś ma na sprzedaż to chętnie odkupie) zbiornik płynu spryskiwaczy do A4 b6 zwykły z miejscem bbs czujnik poziomu płynu. Ewentualnie nr nowego bo. Mój cieknie... Pozdrawiam
  23. Które z tych opon byście wybrali lub co innego polecili?NokianPowerproof225/45 R17Y 91 C A 69PirelliP7 Cinturato225/45 R17Y 91 AO C B 71VredesteinUltrac Satin225/45 R17Y 91 E A 70Szukam do mojego Daily Bora 2.8 vr6 4motionPozdrawiam
  24. tarcze tył OZ - 100.1241.20 klocki tył Ferodo - FDB5026 Dzięki ale klocki tył napewno dobry nr? Bo na stronie ferodo nie znajduje wyszukiwarka nawet.. Pozdrawiam
  25. Witam. Kto u nas ogarnia tarcze i klocki? (do innego auta niż Audi) I doradzi ktoś coś do bory 2.8 vr6 na tył i przód tylko z przodu są z golf IV r32 334mm Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.