Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartekzks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartekzks

  1. Witam może ktoś polecić /pisać linki do środkowego przelotowe i końcowe dwa po jednym na każdą stronę, żeby były nie za głośne bo dużo jeżdżę. Pacjent a4 b6 sedan 1.8t quattro Pozdrawiam
  2. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lampy sprawne na module z b6 i wiązce z b6 wszystko śmiga. Na wiązce z b7 i modułach b7 jest problem. Myślę czy nie pezepinowac wiązki z b7 na mce b6 kupić 8E0 907 279f i wtedy zobaczę czy ruszy.
  3. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Ktoś jest w stanie pomóc zapłacę nawet za radę co o jak. Otóż mam b6 anglika przełożonego i instalacja oraz moduły są wsadzone z b7! Problem mam z xenonami mam bixa w b6. Co zrobić żeby to działało dać moduł do xenonow z b6 i pezepinowac bortenza (moduł koło nóg) na tego z b6 i wiązkę też na, wzór z b6 czy moduł do xenonow z b7 dać i da radę jakoś to uruchomić bo lampy chodzą tylko się nie poziomuja Pozdrawiam
  4. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A są w inter-carsie? Na pewno? "pozdrawiam
  5. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy ten przegub jest uniwersalny i pasuje do każdego wału : https://www.przeguby.pl/produkt/484/bmwaudi-wal-(----25-100)-h-32mm-przegub-walu---otw.-8mm/ Czy te osłony https://www.przeguby.pl/produkt/1428/oslona-gumowa-z-blacha-audi,-bmw-100mm-guma-stozek,-ford,-fiat,-otw.-6x8mm/ Trzeba kupić dwie szt na każda końcówke wału tak? Tak samo te osłony też potrzebne 2 szt https://www.przeguby.pl/produkt/1428/oslona-gumowa-z-blacha-audi,-bmw-100mm-guma-stozek,-ford,-fiat,-otw.-6x8mm/ ? I te https://www.przeguby.pl/produkt/6003/oslona-gumowa-z-blacha-audi,-bmw-100mm-guma-stozek,-h-84mm,-otw.-6x8mm/ Bo nie wiem co i ile kupić. Pozdrawiam
  6. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy ten przegub jest uniwersalny i pasuje do każdego wału : https://www.przeguby.pl/produkt/484/bmwaudi-wal-(----25-100)-h-32mm-przegub-walu---otw.-8mm/ Czy te osłony https://www.przeguby.pl/produkt/1428/oslona-gumowa-z-blacha-audi,-bmw-100mm-guma-stozek,-ford,-fiat,-otw.-6x8mm/ Trzeba kupić dwie szt na każda końcówke wału tak? Tak samo te osłony też potrzebne 2 szt https://www.przeguby.pl/produkt/1428/oslona-gumowa-z-blacha-audi,-bmw-100mm-guma-stozek,-ford,-fiat,-otw.-6x8mm/ ? I te https://www.przeguby.pl/produkt/6003/oslona-gumowa-z-blacha-audi,-bmw-100mm-guma-stozek,-h-84mm,-otw.-6x8mm/ Bo nie wiem co i ile kupić. Pozdrawiam
  7. Witam. Ten przegub to 2xszt kupujemy tak ma każdy koniec wału? To też kupujemy : https://www.przeguby.pl/produkt/6003/oslona-gumowa-z-blacha-audi,-bmw-100mm-guma-stozek,-h-84mm,-otw.-6x8mm/ Pozdrawiam
  8. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam mam pytanko bo kompletnie sie nie znam i nie rozróżniam. Tak wygląda grill z s4 b6? Pozdrawiam
  9. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam .Potrzebuje szybkiej konkretnej odp szukam modułu do bixenonu nie skrętnego 1. 8P0 907 357 B,G,H,J,L,M - Sterownik automatycznej regulacji zasięgu świateł Musi być literka na końcu z tych co mamy podane czy może być obojętnie jaka ? ( na allegro pełno z f, c i a moze być z taka literka ??) Pozdrawiam
  10. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahaha super znawcy ?? jeden poprawia drugiego. Mógłbym prosić o pomoc kogoś kto wie a nie coś niby wie a drugi go poprawia
  11. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja pierd...e. za***isty jesteś. ? Nie no mega rada...
  12. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam błagam o podanie nr czujnika g89 i czujnika od biegu wstecznego padły mi o mam Meksyk z ten na fisie brak tilta w lusterku oraz lampki wsteczenego... Pozdrawiam
  14. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam błagam o podanie nr czujnika g89 i czujnika od biegu wstecznego padły mi o mam Meksyk z ten na fisie brak tilta w lusterku oraz lampki wsteczenego... Przy okazji szukam tego plastiku z foto ma ktoś? Lub wie jak to się nazywa, bo nie mogę znaleźć na allegro.. Pozdrawiam
  15. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja od 3 lat jak nie dłużej nie wiem co to dpf w on i kat w pb a przeglądy bez problemu przechodzę....
  16. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak ma przerobiona pompę oleju a ta z 1.9 to spoko motor
  17. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Blokada tylnych szyb działa? Pozdrawiam
  18. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki. Wiem błędy już są i czekają na swoją kolej haha , teraz tylko z jednym działam bo szlak je trafił... Pozdrawiam
  19. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi potrzebny sam mechanizm bo moje się nie składa reszta z nim ok. Da radę tak z dwóch jedno zrobić?
  20. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam potrzebuje szybkiej odp. Lusterko z cabrio pasuje do sedana (trójkąt i tak wymieniam bo te z cabrio to anglik)?? Chyba że ktoś ma sprawne lusterko strona kierowcy (lewa) może być anglik byle 14 pin Pozdrawiam
  21. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam potrzebuje szybkiej odp. Lusterko z cabrio pasuje do sedana (trójkąt i tak wymieniam bo te z cabrio to anglik)?? Chyba że ktoś ma sprawne lusterko strona kierowcy (lewa) może być anglik byle 14 pin Pozdrawiam
  22. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam. Mam fotele z b7 USA full elektryka z pamięcią, padł mi silniczek od regulacji przód tyl. Ma ktoś jego nr? Lub może taki silniczek, cały mechanizm lub fotel cały?? Pasuje inny z innego auta? Ktoś przerabial ten problem? Jakieś rady? Pomysły? Pozdrawiam
  23. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Mam fotele z b7 USA full elektryka z pamięcią, padł mi silniczek od regulacji przód tyl. Ma ktoś jego nr? Lub może taki silniczek, cały mechanizm lub fotel cały?? Pasuje inny z innego auta? Ktoś przerabial ten problem? Jakieś rady? Pomysły? Pozdrawiam
  24. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pytanie lusterko kierowcy duo opcja składanie, fotochrom, grzanie, pamięć ma 14 pinów? Zależy mi na szybkiej odp Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.