Treść opublikowana przez bartekzks
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Dokładnie ja słyszałem że turbo blokuje bo seryjne wtryski i pompa ponoć 300 HP wydolą , tylko TURBO już tego n ie wytrzyma lub wytrzyma ceną okresu przydatności
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co prawda nie Toruń ale słyszałem same pozytywne opinie o nich : http://www.javacardesign.com/indexpl2.php Ponoć w Ciechocinku jest też kumaty
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Dzięki za info panowie bo też planuje 300 HP u Siebie może więcej , to w takim razie wleci to : http://fmic.pl/uniwersalne/89-intercooler-600x300x76mm.html
-
B6 DIVISION
Jaka firma opon ?? Ile szt ?? Cena?? Może być na pw. Pozdrawiam
- B7 Crew
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Według Fmic.pl ten powinien styknąć na dużo więcej niż 350hp : http://fmic.pl/uniwersalne/10-intercooler-550-230-65mm.html Mam taki sam czeka na montaż muszę rurki i inne pierdoły dokupić
-
B6 DIVISION
CENA AUKCJI DOTYCZY KOMPLETU BEZ WZMACNIACZA. WZMACNIACZ 450ZŁ to chyba już nie taka okazja razem 900 w takim razie czapka za wprowadzenie w błąd i nie doczytanie już miałem klikać kiedy doczytałem właśnie
-
B6 DIVISION
CENA AUKCJI DOTYCZY KOMPLETU BEZ WZMACNIACZA. WZMACNIACZ 450ZŁ to chyba już nie taka okazja razem 900
-
B6 DIVISION
D1S polecam od kolegi H4mm3R z forum mam komplet i spisuje się świetnie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Też bym był za opcją dołożenia drugie wzmacniacza i SUB Q5 , można , ORI od BOSE styknie z b6/B7 ?? Czy szukać innego ??
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy Bydgoszcz
Ja polecam http://www.dieselnadarzyn.pl/ uczciwy nie naciąga już kilka kompletów różnych pompek z rożnych aut mi sprawdzał Pozdrawiam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam Jak to podłączyć?? Ktoś pomoże ?? Coś muszę dokupić ?
-
B6 DIVISION
dokładnie lewa strona , na lewarku już jest dostęp do nich
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Właśnie miałem pytać wybiera się ktoś ??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Regulacja wysokosci o ktorej kumpel wspomina nie spowoduje skasowania bledu poziomowania na fisie. Sprawdz czujniki, pewnie zawieszeniowcy nie ogarneli.. W sensie ,że rozwalone ?? W to wątpię bo robiła to kumata osoba ale kto wie czekam na wizytę z kompem
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
No kumpel też właśnie przed chwilą dzwonił wspominał, że trzeba wyregulować bo mają jakiś zakres regulacji ponoć bo teraz mogą być w skrajnych pozycjach rzekomo . Ktoś może potwierdzić ?? Bym od razu był spokojniejszy bo tak mam w głowie potencjalne koszta naprawy lub nie daj bóg wywalenie sprężyn i powrót do wozu drabiniastego pozdrawiam
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam Panowie a miał ktoś przypadek w A4 b7 SEDAN ,że po obniżeniu XENON zgłupiał ?? Bo od kiedy zamontowałem sprężyny Eibacha mam błąd poziomowania i zauważyłem że lampy przestały się poziomować ktoś wie co może być nie tak /? Nie mówcie mi ,że z xenonem nie mogę obniżyć ??
-
Wymiana rozrządu 2.0T FSI (BWE) jaki koszt?
Skoro klient nie chciał to serwis nie zrobił bo teoria głosi, iż rozrząd w tej wersji silnikowej robi się w okolicach 180tys. km więc dosyć późno.Skoro masz 134tys. i nie było nic robione z rozrządem to rób i masz spokój na kolejne tyle. A co ile lat 4?
- B7 Crew
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam panowie do A4 B7 SEDAN z BOSE coś takiego idzie jakoś podłączyć i czy będzie z tym lepiej grało ??? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/331072-subwoofer-w-kolo-bang-olufsen-q5-lub-a4/
-
olej w zaworze DV i błąd P0299
Zmieniłem BT na stary ori i PCV na N i zobaczymy jak pojeżdżę dam znać co się dzieje ale zauważyłem ,że PCV z R ma 2 w rogu czyli niby 2 zaworki a ten co wkładałem ma 1 czyli chyba jednak jest jakaś różnica mam nadzieję ,że to pomoże jak nie to idę w stronę TURBO ... choć wstaje pięknie , nie kopci ... Pozdrawiam
- B7 Crew
-
olej w zaworze DV i błąd P0299
Mam to samo od wymiany BT i PCV włączę ze spalanie oleju .... dzisiaj jadę zmienić BT na stary ORI niestety PCV wyrzuciłem ku.. głupi JA ... mam PCV z końcówka N niby do mojego auta dobrany zobaczymy ... bo teraz na aucie jest z R A Ty jakie masz BT i PCV ?? pozdrawiam
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Witam mam zamiar 1 raz wziąć się za auto u pytanie co jest potrzebne , jakie środki?? Jakich firm używać najlepiej ?? I mógłbym prosić o jakieś porady od czego zacząć( pierw glinkowanie ?? co potem mogę prosić o instrukcje dla opornych ob nie chcę nic spieprzyć ) Pozdrawiam
-
Większe / Wydajniejsze TURBO 2.0 TFSI
Panowie jest jakaś opcja ,żeby po jakiś przeróbkach i pewnie też strojeniu da radę zamontować te turbo : http://allegro.pl/turbosprezarka-06k145702k-2-0-tfsi-220-km-chh-a3-i5166059841.html do A4 B7 QUATTRO 2.0 TFSI BPG , nie chodzi tu nawet o podniesienie mocy ale mogę mieć ja taniej bo to kumpla a ona pewna i chciałbym w razie W mieć Czy z jakiegoś innego auta wejdzie turbo ??? Czegoś szukać jakieś oznaczenia coś ?? Na forum jest kto kto zajmuje się tematem turbin do 2.0 TFSI ??? Pozdrawiam