Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartekzks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartekzks

  1. Witam poszukuję dobrej firmy bądź osoby która wykonał by kompletny wydech do A4 B7 SEDAN QUATTRO 2.0 TFSI 2005 R zależy mi żeby był wydajny a nie hałasował jak głupi Ktoś jest w stanie polecić kogoś ?? Może ktoś od nas z forum zajmuję się tym ?? Pozdrawiam
  2. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dla mnie też fajna opcja . Ktoś wie coś więcej na ten temat ?? Jakie koszta?? Co potrzebne ??
  3. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To taki bajer : http://www.qmatis.com/pl/devices u Siebie będę montował jakoś w przyszłym tyg
  4. SIema daj adres będę miał chwilę po weekendzie to odwiedzę Pana
  5. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ok ale w Pon dopiero będę sie z nim widizał O Co dokładnie spytać?? Może być na pw
  6. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zakoduje sie kluczyk bez problemu w B7 CDS'em , do żadnego ASO nie trzeba jechać , ale jaki transponder jest potrzebny nie powiem bo mi to kolega robił
  7. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam . Panowie pytanie do osób które mają zamontowaną roletę elektryczną tylnej szyby w SEDANIE , czy roletę ( dokładnie to półka ) pod nią różni się w przypadku gdy ma się BOSE ?? Bo właśnie gadałem z kumplem i kazał się upewnić czy jak mam BOSE to muszę mieć "jakaś specjalną roletę POD BOSE ?? Czy nie ma różnicy ??? Pozdrawiam
  8. Witam . Panowie pytanie do osób które mają zamontowaną roletę elektryczną tylnej szyby w SEDANIE , czy roletę ( dokładnie to półka ) pod nią różni się w przypadku gdy ma się BOSE ?? Bo właśnie gadałem z kumplem i kazał się upewnić czy jak mam BOSE to muszę mieć "jakaś specjalną roletę POD BOSE ?? Czy nie ma różnicy ??? Pozdrawiam
  9. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam . Panowie pytanie do osób które mają zamontowaną roletę elektryczną tylnej szyby w SEDANIE , czy roletę ( dokładnie to półka ) pod nią różni się w przypadku gdy ma się BOSE ?? Bo właśnie gadałem z kumplem i kazał się upewnić czy jak mam BOSE to muszę mieć "jakaś specjalną roletę POD BOSE ?? Czy nie ma różnicy ??? Pozdrawiam
  10. Witam poszukuję środków do : a.) konserwacji skóry b.) Mycia czyszczenia w razie zabrudzenia co będzie najlepsze ?? Pozdrawiam Witam szukam dobrego środka do konserwacji skóry co polecicie ?
  11. Takie cudo można do nas wstawić na tył ??
  12. Panowie jak jest z przednimi heblami z 345mm s4 B8 2011r 3,0 tfsi do B7 idzie zamontować ??
  13. Ktoś ???
  14. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chyba "U NAS" tego nie ma a szkoda w Passacie B6 z 2005 r to mam przydatna rzecz ( według mnie )
  15. A jeszcze pytanko o osłony muszę kupić te o nr : 8E0615311C / 312C Czy z A6 C6 3.0 TFSI będą ok ?? Te zaciski są P&P co nie ??
  16. Panowie od jakiej wersji silnikowej A6 C6 zaciski pasują pod 345 do nas P&P?? Z nr 974 na boku będą OK ?? Po czym poznam że to "te " ??
  17. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam LEWY ale od B7 nie wiem czy pasuje
  18. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma to ktoś już zainstalowane ?? http://allegro.pl/show_item.php?item=5577489637 http://olx.pl/oferta/rns-e-audi-a4-a3-a6-tt-pl-menu-mapy-2015-fotoradary-CID5-ID8O54x.html#d81f5bc54d Pozdro
  19. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ma to ktoś już zainstalowane ?? http://allegro.pl/show_item.php?item=5577489637 http://olx.pl/oferta/rns-e-audi-a4-a3-a6-tt-pl-menu-mapy-2015-fotoradary-CID5-ID8O54x.html#d81f5bc54d Pozdro
  20. Panowie potrzebuje NR dokładki tylnej S4 !
  21. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A jak nie tam to we wnęce gdzie koło zapasowe jest no i w książce serwisowej ( jak masz)
  22. Spryski do S Line/ S4 ,mają nr : 8E0 955 101 E sprysk lewy 8E0 955 102 E sprysk prawy Ale można porzeźbić i z A3 przerobić jest 3 razy taniej : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/320830-update-spryski-od-a3-w-a4-spryskiwacze-reflektorow-zwykle-w-zderzaku-s-line-s4-b7/
  23. Da się wymienić i nie trzeba kupować całego wahacze Właśnie walczę z tymi tulejami , prawdopodobnie jutro będe miał zmienione jak uda sie dam znać jakie kupiłem Pozdrawiam
  24. POD ZAWÓR PCV 06F 103 483 E uszczelka 28 zł pokaz gdzie kolego !! ta uszczelka około 90-99 zł w ASO kosztuje niestety
  25. Hej tu dostaniesz tylko dobierz odpowiednią : http://www.europaparts.com/ https://secure.ctsturbo.com/ https://www.jhmotorsports.com/shop/catalog/index.php Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.