Treść opublikowana przez bartekzks
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Witam mam pytanko czy zmieniarka o nr 8E0035111c podejdzie do A4 B7 ?? Jeśli nie to z jakim nr muszę szukać ?? I jeszcze mógłbym prosić nr kostek/wtyczek od zmieniarki lub całej wiązki , w razie gdybym kupił bez Czy ten kabel będzie ok : http://car-tronic.pl/kabel-zmieniarki-cd-vwaudi-quadlock-12pin-12pin-18m-p184.html ? pozdrawiam
-
wyciek z pod pokrywy lancucha rozrzadu
Kolego jeśli auto z podpisu to gdzie Ty masz rozrząd na łańcuchu Może chodzi CI o napinacz i łańcuch ten z tyłu ?? Od ściany grodziowej
-
pytanie o dokladke zderzaka tyl. sline na 2 rury
Mam pytanko a to pasuje do każdego zderzaka ??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki wielkie to jak to jest z tymi 330 na tył jakie osłony tam pasują ? Jaki nr ? Te Tył 300mm 8E0615611N / 612Nmogą być ?? Bo już się pogubiłem.. kolega staniek prędzej pisał że pod 330 potrzebne są inne Te będą ok : 4F0 615 611 / 612 ??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie jak z tymi nr tych osłon/? Tył 330 mm i przód 345 Poda ktoś ?? Pozdro
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki za info Dobra to nr osłon na tylko pod 300 mm odpada poproszę pod 330 i na przod 345mm te nr , swoją drogą myślałem ,że ASO skroi jak za zborze a tymczasem to groszowe sprawy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A mogę prosić nr tych osłon na przod pod 345 i tyl na 300 i 330 bo nie wiem jakie wlecą , pod Quattro jeśli to różnica jakaś
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czyli w każdym wariancie muszę wszystko zmienić ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam przy zmianie hebli przod z 320 na 345 osłony musze zmieniać tez czy mogą zostać ?? W ogóle coś może zostać ze starego zestawu ?? Tak samo z tyłem z 288 na 300 lub 330 wszystko wymieniam czy coś mogę zostawić ??
-
B6 DIVISION
omanyt ale z jakiego auta nie powiem
-
14. czerwca, godzina 13:00 Kartingi Motoarena Toruń
1. jedrekx 2. eltom 3. bartekzks 4. ...
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Witam czy ktoś już robił swap pompy w A4 B7 2.0 TFSI ?? Jest tak samo jak przy 2.0 TDI ?? Pozdro
- B6 DIVISION
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
No to ja zycze powodzenia bez wlSnie tych blokad kolega ma racje jak cos robic to tam jak sie nalezy i odpowiednie narzedzia / sprzet miec a nie....
-
Jakie lusterka z kierunkami?
Ja też !!
-
Rodzaje PCV, Niejasna sprawa ;)
Witam Panowie a do BPG jaki zawór i nr uszczelki pod zawór i ta rurka ?? To powinno pomóc w dobrze PCV : http://shopdap.com/2-0t-fsi-pcv-valve-failure-how-it-sounds-and-more/ Pozdrawiam
-
klima słabo chłoldzi/ nie chłodzi ?
Okazało się że problemem był BRAK DŁAWIKA (za 3,91 gr bez zniżek w InterCarsie no ktoś ładnie pożałował)! ! I przy okazji wyszło że było sprzęgło alternatora do wymiany więc wymieniłem . Klima już chłodzi jak głupia Kompresor na pewno miał sprzęgło do wymiany i nie wiadomo jak reszta Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie
-
B7 Crew
Witam Panowie mam pytanko bo mam nie lada problem , otóż sprawa wygląda tak aktualnie mam A4 b7 Sedan 2.0 TFSI Quattro kod silnika BPG 200hp ale z kumplem prowadzę rozmowy na zamianę na jego 4,2 V8 340 hp z S6 C5 2003 ( czyli te co idealnie przyjmuje gaz ) i mnie korci te V8 i gaz do niego ale z drugiej strony z TFSI tez te 300 wyciągnę ale te koszta i z gazem ciężko nawet bardzo instalacje drogie . Co byście WY zrobili ?? Jeszcze myślę mojego z hamować jak ubytek od serii będzie duży to by bardziej był skłonny v8 jest po hamowni na 334 lub 336 koni nie pamiętam teraz dokładnie Na tą chwilę jestem ciut bardziej za V8 Pozdrawiam
-
klima słabo chłoldzi/ nie chłodzi ?
Skończyliśmy montować to wczoraj około 22 to było dość chłodno to ciężko było ocenić Jeszcze jutro lub po weekendzie podjadę żeby sprawdzić temp na wylocie z nawiewów . Ktoś miał podobny przypadek lub się spotkał ???
-
klima słabo chłoldzi/ nie chłodzi ?
Witam . Jetem po wymianie chłodnicy klimatyzacji, osuszacza oraz kompresora na świeżo zregenerowany klima nabita a mam wrażenie jakby klima nie chłodziła lub słabo chłodziła co może być tego przyczyną ?? Wentylatory sie załączają rurka od kimy robi się zimna. Ktoś coś ?? Pozdrawiam
-
pytanie o dokladke zderzaka tyl. sline na 2 rury
Podziękował tego właśnie potrzebowałem
-
pytanie o dokladke zderzaka tyl. sline na 2 rury
To ładnych znalazłeś jeleni na te dokładki bo nowa w ASO kosztuje 216 zł Dokładka z kratką jest od RS4 a nie od s4 Zderzak S4 niczym się nie różni od zwykłego zderzaka tylko różnica jest w dokładkach s4 ma owalne dziury na podwójny wydech a s-line i zwykła dokładka ma okrągłe dziury na wydech . kto Ci takich bzdur naopowiadał ???? Dokładki tylnych zderzaków sa takie same czy to w avantach czy to w sedanach W A4 B7 zderzak zwykły z dokładką i S Line jest taki sam ??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam teraz 288 na tyle i 17 felgi ori wszystko
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak to jest z tym 330 na tyle felga minimum 18 musi być czy 17 styknie ??
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Panowie jak to jest z tymi fotelami z A6 C6 będą pasowały P&P czy cos trzeba przerobić ( kostki we wiazakch to na pewno coś jeszcze) bo szukam do siebie foteli z wentylacja ??