Treść opublikowana przez Piotr92
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
o ile to spalanie moze skoczyć ? myslalem ze na nim nie bedzie problemów ale chyba sobie odpuszcze to zamiast tego zastanawiam sie jaką dvke wsadzic?
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
chłopaki takie cos podejdzie do aeb? http://allegro.pl/blow-off-dv-atmosferyczny-zawor-upustowy-1-8t-vw-a-i4869341249.html czytałem ze polecacie hybrydowy dv/blow off i teoretycznie jest tu napisanie ze jest to hybryda czy bedzie on pasował i nie bedzie żadnych błędów?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja napisałem do ciebie na pw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto wczoraj był srebrnym audi b5 bo chcialem sie cos zapytać a nicku na forum nie znam ?
-
Zgasł podczas jazdy i nie odpala...a4b5 AEB
Ja kiedyś miałem podobna sytuacje ale w samochodze rodziców (renault) myślalem ze rozrusznik mi padl bo tez miałem ze krecił ale nie odpalal przyczyna : odłaczyl sie kabel od masy tyle powiedzial mi mechanik trzeba było zrobic nowy przewód i smigało potem sie nic nie działo z nim i problem ustal wiec nie wiem moze tu tez ten problem mógl wystąpic wiec ja bym sprawdził
-
szarpnicie przy odpuszczaniu gazu
rozmawiałem przed chwila z moim mechanikiem jakis czas temu mowil mi ze mam tylni przegub do wymiany i umawialem sie z nim wlasnie na wymiane jego i powiedizal mi ze te obiawy to wlasnie moze byc wina przegubu ze dostaje tak zwanego kangura(nie wiem co to znaczy) i zrobil sie luz na napedzie i dlatego tak jest ewentualnie zrobi mi adaptacje przepustnicy ale nie wiem o co w niej biega ;D wiec mam nadzieje ze to moze byc to
-
szarpnicie przy odpuszczaniu gazu
Witam jak w temacie gdy odpuszczam gaz samochód ma jednorazowe szarpniecie mocniej jest to odczówalne na niskich biegach 1,2,3, dodam ze samochód ma instalacje lpg ale na pb ten problem tez sie pojawia, nie wiecie moze czego jest to przyczyna? znajmowy mechanik mowil mi ze moze byc to przyczyna nie dopalania i jak odpuszczam gaz on jeszcze spala paliwo
-
co to za rurka?
Dzis zakupiłem tą cześć która mi podaliście (koszt nowego 60zł) + złączki ale nie mieli weżyka i zastanawiam sie gdzie go dostane ;/ zastanawiam sie nad allegro ale nie wiem jaki dokładnie wybrać
-
co to za rurka?
no wlasnie zadzwonie do intercarsu bo mam nie daleko albo do ktd bo tez jest obok mnie moze beda mieli za pare groszy to zamówie do kolegi na warsztat to jeszcze po zniżce bede mial A co do numeru to mam juz jego zapisany ale nie chce mu pupy zawracać takimi głupotami wiec wole pytać na forum jak bedzie miał czas to mi odpisze ale masz racje jest mega pomocny i zna kazdy szczegół tego samochodu
-
co to za rurka?
trudno ze wsiakł ale i tak mi strzasznie pomogłeś bo tyle miałem z tym główkowania ze nawet nie pytajcie słuchajcie chłopaki a takie pasują ? http://allegro.pl/odma-audi-a4-passat-b5-1-8-t-034129101b-siedlce-i4755677006.html http://allegro.pl/odma-audi-a4-vw-passat-b5-1-8-t-034129101b-i4712448337.html http://allegro.pl/odma-audi-vw-seat-skoda-1-8-t-034129101b-i4788469092.html
-
co to za rurka?
dobra to zadzwonie na pewno
-
co to za rurka?
Napisz mi na priv ile byś za niego chciał bo cos nie moge do ciebie wiadomości wysłać
-
co to za rurka?
dziekuje ci bardzo za podpowiedz nie wiedzie moze skad to najlepiej zamówic i ile moze to kosztowac?
-
co to za rurka?
jest to jakaś duża przeszkoda w użytowaniu samochodu i czy pilnie powinnienem to zamontować ? bo samochod niedawno kupilem i sie zastanawialem co to jest ;/
-
co to za rurka?
Witam mam takie małe pytanko gdyż ostatnio zajrzałem pod maske i znalazlem rurke która do niczego nie idzie to tak powinno być? rozmawiałem z kolegami na ten temat i jeden jest mechanikiem powiedział ze moze mi brakować seryjnego dv(czy tam blow offa nie znam sie na tym) ale nie jest pewien na 100% wiec chciałem sie was zapytać o zdanie. Tu daje link do zdjecia silnika i tej rurki o która dokładnie mi chodzi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc573c7151400150.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f0a333347cc3d1e1.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro jest spot? bo chetnie bym przyjechał i sie zapoznał
-
woda na podłodze
No muszę popytać o ten odkurzacz bo nawet ktoś ostatnio mi proponował ze mi pożyczy taki odkurzacz do prania dywanu w domu, wiec na pewno coś się znajdzie a co zrobić z ta rdzą która się tam znajduje? zetrzeć i zabezpieczyć jakimś preparatem ?
-
woda na podłodze
Dzięki za rady na pewno skorzystam z nich tylko mam jeden problem nie jestem w stanie włożyć tam farelki gdyż mieszkam w bloku i nie mam jej jak tam podłączyć przeczyszczę zaraz jeszcze ten odpływ przy kompie i mam nadzieje ze będzie dużo lepiej tylko martwi mnie to osuszanie ;/
-
woda na podłodze
Dzięki za podpowiedzieć jutro wyczyszczę ten drugi zbiorniczek i dam znać czy pomogło A jeśli chodzi o rdze która się pojawiła w tamtym miejscu to co z nią zrobić ?
-
woda na podłodze
Akumulator już wyciągnąłem i przeczyściłem pod nim a ten drugi zbiorniczek gdzie jest dokładnie i jak się do niego dostać (jestem laikiem to mój pierwszy samochód wiec proszę o wyrozumiałość ) i co zrobić z rdzą bo z tego co widziałem to jest tej rdzy trochę a najwidoczniej poprzedni właściciel albo tego nie zauważył albo po prostu to olewał a chciał bym samochód doprowadzić do ładu i się tym zająć
-
woda na podłodze
Witam mam taki problem gdyż od strony pasażera z tyłu mam cała mokrą podłogę i zauważyłem ze już trochę rdzy się tam pojawiło a dodam ze nie dawno zakupiłem ten samochód i chciałem się was poradzić co z tym zrobić i jak temu zaradzić?
-
obroty a turbo
Witam mam takie pytanko gdyż kupilem ostatnio audi a4 1.8t 150km chipowane na 180km dałem sie przejechać koledze który troszke sie zna na furkach i powiedzial mi ze fajnie sie jeżdzi ale turbo strasznie pozno łapie i ze powinno sie załączać od 2000-2500 obr i ze nie ma takiego przyśpieszenia a w moim takiego konkretnego buta czuć przy 3500 - 4000 obr. Wiec chciał bym sie zapytać czy ma on racje i ze cos moze sie dziać z turbo albo z innymi rzeczami ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów od piatku jestem posiadaczem Audi A4 b5 1.8T.