Treść opublikowana przez SpierfolES
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Dzięki :-) bedzie grubiej wlatuje delikatna modyfikacja przodu i tyłu wydech 3.0 lotka rs plus dopieszczenie kilku detali
-
B8 TrOOOOp
Nom zacny model xD lotke sline czarna ly9b będę mieć na sell niedługo
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Także foty na stronie pierwszej a tutaj foty z prac :-) Także działamy dalej drodzy Maniacy A4 :-)
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Wyjezdzam na dojczelandy xD więc jutro ostatni dzień na posunięcia z projektem na sezon letni
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Także lecimy dalej z tematem okleina carbon 5d Relingi Listwy s-line Lusterka Słupki drzwi Ramka tablicy tył Rekinek na dachu Listwy srodek carbon chromiki w piano Maska carbon Przyciemnienie szyb tył 20% Lampy przód tył 20% Cześć z tych rzeczy jest zrobiona jutro mam nadzieję że zakonczymy pracę z grubsza
-
Znaczenie ET Felgi
Będzie spoko ziomek ewentualne możesz dac 235 ja mam 245 40 9.5j zakładam
-
A4 Avant - Black Pearl * Rotor 19" * S-Line * B&O
Rób czarnego diabła detale zewnętrzne na czarno lub okleina carbon 5d np fele pierdzielelnij plastidipem w braz ciemny albo akstrawagancki ciemny czerwony grill rs5 przedlift lub zamiennik zabezpieczenie plastidipem bezbarwnym plus spod przed korozją pozdro
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Środek aktualnie doszła podstopnica jest komplecik ;-) Lotka S-Line ( malowana Ly9b ) Przełożone guziczki pstryczki pierdołki pod składane lusterka Wygłuszanie drzwi przód pod blacha i boczki drzwi Duży plus polecam Delikatny Brazzers xD Mam nadzieje że niedługo wpadnie coś nowego mody przeprowadzane w przeciągu 2 ostatnich miesięcy
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Czyli tak cały srodek jest zmieniony na żarówki led mocne do tego podswietlenie nóg led oryginalne schowek i kratki nawiewu polift podswietlane czyli jezeli masz namysli swiatło pod nogami to instaluj oryginalne lampki
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Podswietlenie nóg xD chyba ze zle zajarzylem
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Miałem teraz 17 zimówki nexena spoko było ojciec na matadorach smiga hectorra 3 a sa jeszcze nexeny suu1 cos takiego niby ciut lepsze od n8000 po pierwsze modele 2007 do 2011 były tylko s4 nie było rs4 wiec ewentualnie wchodzi w grę zakup grilla za swój dałem 900zł tylko zastanawiam się czemu jest niezbyt twardy nie podoba mi się to do końca także pytajcie sie osob ktore kupiły o jakośc tych frilli zeby nie przepłacić bo te z ebaya mogą być lepsze za 600 ziko niż te po 1200 jbtuning firma posiada takie grille z kratkami 1500zl do 2011 wzywz 2000 chcą Także udało się zamontować lotke sline ly9b tył komplet lift http://i.imgur.com/IjDglHp.jpg
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Dokładnie tak 12mm a teraz panie i tak dalej nie wiem czy wejdzie. To podaje okolice mm które spowodują wysuniecie się felgi na zewnątrz. O ile sie nie myle to najbardziej istotna informacja.
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Masz racje sory tylko mi chodzilo o to że każde 0.5j tobw granicach 5 et a nie 12mm szerokości względem całej felgi
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Skoro jest ok to jest ok każde 0.5j to tak jakby 5et wiecej co do felgi
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Ja mam 19 9.5j et 40 i wydaje mi się że przód bedzie ciut za szeroko albo idealnie zastanawiać będę się nad negatywem w takim przypadku
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Hymm to może jezeli przyciera a jesteś w czarnej d*pie tooo czy nie lepiej zrobić delikatny negatyw ? Góra felgi wejdzie bardziej w srodek i powinno być ok
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Raczki w piano zrób te plasticzki oczywiscie dekory carbon lub piano wraz z zegarami zegary s5 z chrom obwudka w piano kossa
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Fajnie wyposażona gratulacje tylko jedna prośba wypierdziel to rs4 i abt z tyłu jak to auto nie ma z tym nic wspólnego i jeszcze jedno widzę ze masz tablice podkładkę i podkładkę zrób coś z tym przyklej ja na taśmę dwustronna i jedna podkładka
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Także felgi 17 sprzedane opony 18 kupione na zimę :-) a co najważniejsze nowe fele 19 już się grzeją na lato xD GrRrRrRrRrRRRRRRR nowe dziecko wujaszka :-) AC SAPHIRE 4X 9.5J Murzynek Bambo :-) Krateczki pod nowy zderzak Boczki tapicerka s-line plus blendy banga Dodatkowo zawitało wygłuszenie drzwi naprawdę niektóre nagrania walą basem że nie jeden by się zdziwił seryjnego sprzętu Chociaż jakąś drobną tube zamontuje z czasem Aktualnie została do zamontowania lotka w trakcie malowania oraz wymiana modułów i pokrętła do lusterek z fotochromem Skromne Pytanko dla odwiedzających mój profil Felgi aktualne 18 cali 8j 35 et plus dystans 13mm felga na równo z błotnikiem podczas załadunku opona 18/225/45 potrafi przytrzeć od wewnętrznej strony błotnika Moje pytanie jest następujące czy felga 9.5j et 40 19 cali według kalkulatora ma być o 1mm bardziej wysunięta niż teraz i obawiam się że podczas zakładania pneumatyki fela błotnik wraz z częścią ochronną od środka siadzie na felgę i będzie klapa :-( i druge pytanie czy mogę założyć opony 245/40 r19 czy raczej szukać 225 lub 235 chodzi mi o ryzyko przycierania albo ostatecznie 255/35 r19 w sumie rozglądałem się za Nexenem n8000 ( lub podobny model ) a także za Matadorami Hektora 3 ojciec śmiga i nie narzeka tylko są od 245/40 r19 macie jakieś propozycje chętnie wysłucham
-
Dokładka tylnego zderzaka sline przedlift do zwykłego zderzaka
Po pierwsze malowanie zwykłego zderzaka jezeli już dostałeś kase jest nie opłacalne wartość takiego zwyklego wynosi tyle co skórka od banana taka prawda zderzak sline przedlift jak dobrze poszukasz dostaniesz w 500zł do zalozenia lub lifta dobrze poszperasz to z malowaniem itp nie wiecej jak 1000 1200 zł
-
Tylny zderzak - jaki mamy, co mogę zmienić ?
To lecimy jak nie chcesz z tylem duzo robić to walnij dokładke w połysk czarny lub hydrografike czarne auto wiec czarne koncowki wydechu lampy wywal przedewszystkim na jakies liftowe i lotke s wrzuć na tył będzie siiii Zderzak tył sline 400-1000 Dokładka 100-400 mozna prysnac w czarny jak podrapana Zderzak przód od 200-600 orieracyjnie Listwy boczne najlepiej serwis 700-750 za dwie Lampy neon tył 600-1000 adaptery piny itp bo masz zwykle 500-700 z montażem
-
2.7 TDI MULTITRONIC S-LINE 233PS/500NM
Normalka skrzynia wytrzyma jak bedziesz dobrze się z nią obchodzić. Powodzenia w modzeniu
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Bardzo dobrze mówisz ja mialem awaryjne zapierdzielalem za rs6 i niestety gsciu skrecał w prawo a 180 na blacie z górki i wychamowałem także spoko a bede zakładać jakieś 4 zaciskowe na przód jest cos pod tarcze 345 ? Z sq5 porsche itp itd
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Mechanik według wlepki xD znaczek audi piano Boczki już u mnie Boczki są czym się różnią tapicerka s-line i w dodatku blendy Banga oraz qq1 pakiet Lusterka 12 pin białe + wkłady fotochrom Lotka s-line Także jest kilka modów przede mną tej zimy - zakładanie bloczków z wygłuszeniem głośników - lusterka z przekładka obudowy - lotka s-line malowanie + montaż - usrane mapy oraz chip pod 215 ciągnie się i ciągnie - zakup opon i felg 19 na lato Także projekt będzie gruby w następnym roku chyba zacznie już wyglądać :-) cooler i chłodnica pryśnięta na czarno wraz z belka
-
Turbina z CGLC 177km do CAGB CAGA czy pasuje p&p
Jak dobrze ze zamiast do mechanika auto odaje do magika xD