Treść opublikowana przez tedsonustka
-
Szkoda całkowita
Obeszło się bez złamań , stłuczenia bóle karku i głowy , wypisy że szpitala są na 10 dni . Kompletuje dokumenty wszystkie . Zobaczymy trzeba czekać . Dzięki panowie pozdrawiam
-
Szkoda całkowita
Witam 5 dni temu doszło do kolizji Uderzenie było przy 60 km/h lewym przodem uderzyłem w prawe tylne koło Suzuki .które próbowało "zdąż yć" zawrócić . Przyjechala policja pospisywali . Wyszła wina pani kierującej. Przyjechał rzeczoznawca i ocenił szkodę całkowitą . . Uszkodzenia według mnie są spore . Teraz pytanie . Co mogę zrobić aby nie być na tym mocno stratny . ?? Audi a4 b6 2002 2.0 alt który teraz na 5tys km bierze 100ml ...przed kolizja tydzień wcześniej wymieniany olej filtry klocki linki itd , miesiąc wcześniej wymieniana pompa wspomagania regeneracja Wymieniany silnik był 2 lata temu Oraz zawieszenie rok temu mayla zawieszenie. Czy jak mam rachunki to można coś zdzialac
-
Skrzypienie przy skręcaniu
Witam wszystkich forumowiczów , mam pytanie czy ktoś spotkał się z taką dziwna sytuacja ,? Przy skręcie w lewo bądź w prawo przy mojej kierownicy wydobywa się dziwny dźwięk a mianowicie jakby się otwierały stare drewniane drzwiczki coś jak (ściąganie wody ściągacza ) załączam filmik nagrany dzisiaj . Slychac kierunkowskaz , ale też i słuchać ten dźwięk . Płyn w układzie jest , Na postoju nic nie słychać jak kręcę w prawo bądź w lewo tylko podczas jazdy . received_1747633421944297.mp4
-
Smar V? co to
Hmm ostatnio dolewalem do miałem minimum . Więc Twoja teoria się zgadza w poniedziałek podjadę do mechanika .
-
Smar V? co to
podczas ostatniej wymiany opon , zauwazylem z lewej strony dziwny smar na gumie , wyglada niepokojąco i zrobilem zdjecie co to takigo ?
-
Stukanie, drganie i piszczenie przy maksymalnym skrecie
No to w takim razie tez zamawiam nbo mam identyczny dzwiek z prawej strony , Zawartość dodana 18 minutes later moglbys powiedzieć skad zamawiales ? z jakiego sklepu ?
-
Stukanie, drganie i piszczenie przy maksymalnym skrecie
MAm podobnmy dzwiek ale tylko jak skręcam w prawo strone , i nie zawsze to słychać . po wymianie ? przeszło ? ghnm
-
Dziwny Dzwiek z prawej strony .
Witam , szukam i szukam ale nadal nie moge znalezc . problem polega na tym że przy skrecie w prawa strone badz" skrecenie kół w prawo " jest dziwny dzwięk jakby Guma sie rozciągała czy coś takiego , i nie jest to zawsze bo czasami nic nie słychac nic nie piszczy nic sie nie rozciąga . Kompletne zawieszenie było wymieniane 2-3 miesiace temu na mayla . dałem mechanikowi ale ciagle coś stukało to pojechalem do Kolegi . Dev Car . zrobił nic nie stuka , ale ostatnio pojawił sie dziwny dzwiek ;/ . a kiedy zajezdzalem do Tomka , to nic nie było słychać , i za kazdym razem jak gdzies jade to słychać , dojezdzam do mechanika i nie ma dziwnych dzwieków , . MA ktoś podobny problem bądz mial ? Co to może byc ?
-
Nie chce odpalic ;/ słąby aku ?
do zamkniecia akumulator był na 0:) , naładowany smiga jak ta lala , czas wymienic akumulator , ktoś ma jakis namiar skad najlepiej zamowić albo gdzie kupic /
-
Nie chce odpalic ;/ słąby aku ?
Witam przedstawiam wam filmik , samochod nie był odpalany 6 dni , i prawdopodobnie dziewczyna zostawiła je na swiałach choć sien ie przyznaje hehe . też obstawiacie aku ? czy moze to być inna przyczyna ? , była próba odpalenia na kable . https://megawrzuta.pl/download/2224f115098e9e8e420158fa511117fb.html mozna sciagnąc spokojnie na vira . nie wiem na jaki inny poratal moglbym wrzucic aby opbejrzeć online .
-
Nie chce odpalic ;/
Witam przedstawiam wam filmik , samochod nie był odpalany 6 dni , i prawdopodobnie dziewczyna zostawiła je na swiałach choć sien ie przyznaje hehe . też obstawiacie aku ? czy moze to być inna przyczyna ? , była próba odpalenia na kable . video-1485440898.mp4
-
Kilka Błędów prosze o pomoc
witam mam problem , dzisiaj podłaczyłem pod kompa swoja furke i wyskoczyły mi 3 błedy , szukam patrze ale nadal nie wiem o co chodzi . hmm moglby ktoś pomoc ? 00562 - Sonda poziomu oleju do temperatury (g266) statyczne - nieprawdopodobne sygnału 16804 Skutecznośc katalizatora poniżej wartości banku 1 : p0420 17947 czujnik połozenia pedału sprzegła _f36) nieprawidłowa informacja - P1539
-
Zapala Sie kontrolka (O)
Witam wszystkich , mam ostatnio pewien problem a mianowicie z hamulcami , Potrzebuje nr częsci złączki , kabla ktory jest odpowiedzialny za wlaczanie sie kontrolki hamolcow w lewym przednim kole. Mam pęknięta zapinke w kostce i jest luzny przewód , jak jest mokro to wogole sie nie wlacza ale jak wyschnie to bład znowu . Mogły ktoś podać nr cześci ? pozdrawiam
-
Schowek "siłownik"
Dzieki :)pozdrawiam
-
Schowek "siłownik"
witam czy moglby ktos podać mi nr siłownika w schowku od pasazera szukam i nie moge znalezc .
-
miga kontrolka recznego i niehce odpalic
może zdziurowales i zostawiles radio ,światła albo cos ? ,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawiam Rysia
-
szroty miejsca z czesciami
dziekować Kupione zalatwione.
-
"poci sie" klimatyzacja ?
aaa:D no to na szczescie tak nie mam ;P . dzieki i pozdrawiam
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
dzieki kolego w Poniedzialek kupuje i przystepuje do dzialania . Pozdrawiam
-
Cewki Czy świece ?
Juz zriobione sprawdzałem wszystko wskazywało na cewke , ale jak probowalem odpalic na "sucho" z wyciagnietymi cewkami to wszystkie swiece dawały iskre wiec myslalem że to jednak nie cewka , sprawdzilem listwe wszystko ok. cisnienie wszystko ok , podmieniłem na inna cewke to samo dopiero na wyzszych obrotach zaskakiwało , że to ona jest uszkodzona , zmieniłem na nowa cewke i smiga jak ta lala . na przyszłosc bede sie 3mał pewnego wyboru a nie domysłow . do zamkniecia
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
kolego Pietras jakiej masy dwuskladnikowej uzyles ? gdzie mozna ja nabyc
-
Cewki Czy świece ?
nie pokazuje nic z tych rzeczy , Listwa dobra ... Jakieś pomysły ? znajomy sprawdza kompresje teraz
-
"poci sie" klimatyzacja ?
no rozumiem. jak zatkaja sie blotem ? jak to zauwaze ? eh
-
Cewki Czy świece ?
Cewka sprawdzone , jutro dojdzie wiec jutro bedzie wszystko grało . Dzieki Boosman Pozdrawiam Do zakmniecia Podłaczylem nowa cewke , dalej smiga tak samo jak wczesniej , czy moze to być wina wtrysku ?