Treść opublikowana przez tedsonustka
-
Cewki Czy świece ?
witam dzisiaj jadac autem chcialem wyprzedzić samochod a tu nagle brak mocy , zjechalem na stacje gasze odpalam silnik "chwilke dluzej zakrecił niż zwykle " i dziwny chwilowy 1 razowy klekot , przy rurze wydechowej dziwny glos "popierdywania" silnikiem telepie i trzesie cała buda obstawiam ze nie pali ktoras z swiec , badz padla cewka ? .
-
audi a4 b6 2002 rok sedan
chce zakupić felgi do mojego auta ale nie jestem pewny czy wejda http://allegro.pl/show_item.php?item=5570594148&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 Do zamknięcia Kupione widać jak na zdjeciu . pozdraiwam
-
Opadają środkowe kratki nawiewów
dzieki kolego za temat
-
Opadają środkowe kratki nawiewów
Mam ten sam problem ;P z jedna kratka środkowa , Lucabianco rozwiazales problem ?
-
"poci sie" klimatyzacja ?
tak tez czasem słyszalem dziwne syczenie myslalem ze cos nie tak . ale ok fajnie dzieki za informacje . odpływ drozny tzn ? moglbyś rozwinać ?
-
"poci sie" klimatyzacja ?
witam jak w temacie ostatni czas zauwazylem jak jezdze na klimie , to pozostawiam ślady wody pod autem , nie sa to jakies wielkie ilosci ale widoczne . CZy jest to normalne ? , czy raczej nie co moglo by pomoc ? by tego nie bylo ? .
-
Zawiecha przód
witam aktualnie puka stuka przy wiekszych dziurach zawiecha, bylem na stacji mowi ze jezeli chodzi o bezpieczenstwo to nic sie stać nie powinno ale w najblizszym czasie 3ba wymienic . co polecaie ? , chodzi mi o kompletny przód , wachacze drazki , wszystko oprócz amorkow i spreżyn
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Warto bawić sie samemu ? czy lepiej oddać do "fachowców"
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
CERA TEC LIQUI MOLY 3721 0.3L czy do oleju Motul 10w40 , ten cera tec bedzie dobry ? bo juz sam nie wiem ^^
-
2.0 ALT Rozrusznik kreci ale bez gazu ani rusz...
ja mialem podobny problem kolego niech zajrza w parownik u mnie był do regeneracji dlugo krecił i z czasem zaskakiwal . po regeneracji parownika Smiga jak lala
-
Ile pali Wam gazu?
2.0 BRC sekwencja miasto 12-13 trasa 9.5-10
-
Problem z czujnikiem otwartych drzwi
wina mikrowłacznika w Zamku Dzieki , pozdrawiam
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
też teraz zastanawam sie nad kupnem oleju i za cholere nie wiem jaki , akutalnie mam 10w40 Castrol magnatec jakieś propozycje , ?
-
Problem z czujnikiem otwartych drzwi
Witam ostatim czasy zauwazylem dziwny problem , siedzac w samochodzie kiedy siostra otworzyla tylnie drzwi nie pokazalo mi tego na komputerze , czerwona lampka ktora jest na dole tylnich prawych drzwiach przestala swiecic , czasami zaskakuje i pokazuje ze drzwi sa otwarte a czasem wogole to nie dIala , od czego zaczac ? Sprawdzanie kabli w drzwiach jak sie do tego zabrac.
-
szroty miejsca z czesciami
Witam witam . mam pytanie czy ktos wie lub zna jakies miejsca ma pomorzu gdzie sa szroty z czesciami od a4 b6 chodzi mi o karoserie. Szukam drzwi do tylu na allegro nic nie moge znalezc a szukam w bdb stanie moze jest jakiss miejsce na pomorzu gdzie sprowadzaja i maja czesci do a4 tylko . ktos pomorze ?
-
PYtanie Drzwi Audi a4 b6
witam nie moge znalezc odnosnika do zadawania pytan wiec umeiszcze tutaj . mam pytanie CZy drzwi do audi a4 b6 2002 Sedan, Lewy Tył Beda pasować od Audi a4 b6 Komi lewy tył? czy czymś sie róznica ?
-
Długo kreci,
DObrze wiedzieć choć mam nadzieje żę mi sie to juz nie przyda . najwazniejsze że problem rozwiazany i odpala na dotyk .
-
Długo kreci,
NIe kolego tu nie ma nic wspolnego od odpalania przeczytaj tematy wyżej . Gaz zostawał w przewodach dlatego tak dlugo krecił a wina była parownika a nie tego na czym było odpalane . Btw samochdu z Gazem sekwencyjnym nie mozna odpalać na Gazie bynajmniej nie wiem jak to sie robi . . pozdrawiam do zamkniecia
-
Długo kreci,
U mechanika wyskoczyły tylko 2 błędy 1 coś z katalizatorem i drugi, z czujnikiem Sprzegła cos takiego , . hmm czesto nawet jest rano ze na zimnym dlugo kreci wylacze i jak odpalam znowu odpala na dotyk. wyglada to tak jakby przechodzil cały cykl dostania paliwa ,tak mi sie wydaje Problem rozwiazany , Regeneracja parownika to był problem długiego kręcenia. d zamkniecai
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Kolejny z Ustki ^%^
-
Długo kreci,
jakies inne objawy ? powinny sie pokazać ? hmm i czy komputer powinien znalezc błąd ? bo wczoraj podpinalem i nic takeigo nie bylo .
-
Długo kreci,
samochod u mechanika , wiec mowilem mu o wymianie filtra paliwa dam znac co i jak po wymianie . Pozdrawaiam
-
Długo kreci,
raczej filt paliwa nie byl wymieniany za mojej kadencji bynajmniej nie przypominam sobie tego . wymianiane byly wszystkie filtry poza Paliwem bodajze
-
Długo kreci,
witam Wszyskich mam dziwny problem, Czasami odpala od strzala a czasami jak pojezdze bez róznicy czy gaz czy benzyna , długo kreci kreci kreci kreci , az wskoczy . a czasami jest tak ze odpala odrazu ? .co to moze być ? hmm
-
Problem z hamulcami
Dev Sorry że tutaj pisze mogłys wejsc na Fb cięzko sie z Toba skontaktować a nie chce dzwonić wieczorami .