Treść opublikowana przez tedsonustka
-
problem z przyspieszeniem
po 7 stycznia auto dam do Dev mam nadzieje że odratuje mi furke wiec zdam relacje po naprawie . pozdrawiam
-
Sopot MW Motorline
w takim razie 7 bede dzwonić
-
Sopot MW Motorline
wszystko zalatwione ojciec bedzie dzwonił po sylwestrze wiec 2-4 jakos pozdrawiam i do usłyszenia
-
Sopot MW Motorline
Nr mam zapisany odezwe sie jak wroce z wczasow , smsem napisze Ci jaka jest usterka , to moze ojciec podrzuci fure do Ciebie wczesniej pozdrawiam .
-
Sopot MW Motorline
Raczej nie rozmawialismy. Skad jestes napsz na priv
-
problem z przyspieszeniem
Na poczatku bylo tylko na gazie to zamowilem filtr gazu oryginalny od brc . ale ostatnio jezdzilem wiecej na benzynie Dzialonsie identycznie ale byl troszke mocniejszy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawiamy i witamy
-
Sopot MW Motorline
i tak też zrobie jak wroce dzieki i pozdrawiam .
-
Sopot MW Motorline
minus moj taki że jestem z Ustki i bede musiał cisnać na 2 auta to raz a 2 że nie wiem kiedy bedzie on gotowy ^^
-
Sopot MW Motorline
chyba bede musial podjechać tam z moimi problemami bo juz mam dośc paprochów
-
Sopot MW Motorline
czy tylko zajmuja sie dislem ? czy benzyna też ;>
-
[Gdynia] VASS Serwis
CZy ten serwis nadal dziala :> i jak wygladaja teraz tam naprawy ? zastanawiam sie nad podrzuceniem mojego autka
-
problem z przyspieszeniem
Na ten moment nie moge sprawdzić bo jestem za granica wracam po 11 stycznia i wtedy wrzuce z tego co pamietam były 4 błędy jakie nie pamietam .
-
problem z przyspieszeniem
Witam panowie mam problem z moja furks. Opisuje wam problem . Silnik 2.0 benzyna gaz . Problem jest w jezdzie przy 100km h Jadac na 4 majac 2.800 -3.200 obrotach zaczyna tracic moc jest to nie bezpieczne przy wyprzedzaniu. Jak przeleci te 3.200 to wraca do formy i nie ma tego problemu . ale za kazdym razem kiedy zealniam i znowu chce cos lub kogos wyprzedzic problem robi sie na nowo . objWy sa takie ze silnik jakby drżal widac to tez na skrzyni biegow. Wracajac do tematu czy wiecie co moze byc przyczyna ? Prosze o pomoc z gory dzieki Na 4 i 5 jest tak samo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Czy moglby mi ktos pomoc ?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Witam wiem że nic tu nie wniose ale mam pytanie . Jestem nowym nabywca audi a4 b6 2002rok. Wszystko było fajnie do czasu kiedy wskoczył mi błąd poziomu oleju , oczywiscie sprawdzilem olej na zimnym silniku dolalem , zdziwił mnie fakt że stan oleju bym Minimum bo nie widzialem nigdzie żadnej plamy po oleju. Auto jest w Benzynie 2.0 i też jest Gaz BRC . oleju spala mi z litr na 1000km . teraz zauwazylem ze zaczyna mi szarpać na Benzynie i na Gazie przy 2.800-3.200 obrotach na 4-5 biegach , jak przeleca 3.200 wraca spowrotem do pracy , a jak jest w tych granicach to zaczyna sie jakby dławić . widzialem gdzies na forum temat zapeiczonych pierscieni czy naprawa tego mogla by coś pomoc ? prosze o rady bo juz nie mam pojecia . Może ktos jest w Stanie polecic dobrego mechanika od Audi w Okolicach Słupska / Ewentualnie Pomorze Pozdrawiam
-
Zawieszenie przód
okey w takim razie musze wymienc sprezyny . dzieki za informacje jakies szczegolne polecacie / hm ?
-
Zawieszenie przód
Witam mam pytanie odnośnie zawieszenia przodu , bylem dzisiaj na stacji diagnostycznej sprezyny sa w bdb stanie ale mimo to bardzo nisko auto stoi , sprzedawca mowil ze było obinizane , moje pytanie do was czy jak wymienie komplet przednich amorow czy podniesie sie wystarczajaco do góry . jest to niekomfortowe gdy przy kazdym zjezdzie z policjanta musze pomalu zjezdzać by nie upadlo i nie udezylo o glebe ... pozdrawiam i czekam na ifnormacje