Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kipak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. cześć, Jakby ktoś się dalej zastanawiał jaki rozmiar fmic wybrać wrzucam dla was małe porównanie na podstawie moich doświadczeń. Silnik po sofcie na około 230 km. czerwona linia to fmic 180 , niebieska 230 , temperatura zewnętrzna w obu przypadkach podobna , orurowanie te same 180: 230:
  2. tak , kasowane , ogólnie auto jedzie dobrze ale wydaje się jakby kiedyś góra była trochę lepsza
  3. cześć, Zrobiłem wczoraj logi i trochę niepokoją mnie wysokie korekty w grupie 033 , możecie zerknąć? Jakaś nieszczelność czy już pompa pada? Auto po sofcie , turbo hybryda , fmic , dp , wtryski 440 , auto z lpg ale logowane na benzynie http://vaglogi.pl/log-002_033_020_ulVk64.html http://vaglogi.pl/log-115_118_003_D96sQ.html
  4. kipak odpowiedział(a) na Rafka532 temat w 1.8T
    spróbuj jeszcze wyczyścić przepustnicę i zrobić adaptację.
  5. prośba o ocenę logów , 1.8 T turbo hybryda pb 98: http://vaglogi.pl/log-002_003_020_lJPdId.html http://vaglogi.pl/log-033_115_118_7h6240.html lpg: http://vaglogi.pl/log-003_020_002_3nch7v4.html http://vaglogi.pl/log-115_118_033_Fhaqejx.html
  6. ja płaciłem 3 tyś. , instalacja dosyć mocna : reduktor KME r2 , wtryski barracuda 130
  7. http://vaglogger.apphb.com/log/5d553ad582777c42ecc79176?AuthKey=031bc9b8d4ab42a5b05d88d259a233ae moje logi na hybrydzie od geremiego
  8. mam też od Geremiego i jest okej, mogę Ci podeslac logi doładowania jak będę w domu , moc aktualna ok. 230km ale niby turbo z dużym zapasem
  9. właśnie też gość co robił mówi że to wina głowicy i temu taki słaby wynik jak na takie graty , albo coś z wydechem
  10. dawno nic sie nie działo , auto finalnie zestrojone na jakieś 230 km , muszę podjechać na hamownie wklejam log : VAG/VCSD Log VAGLOGGER.APPHB.COM przy mocnym gazowaniu auto troche dymi , tuner twierdzi że głowica i uszczelniacze zaworowe w niedługim czasie do roboty
  11. Turbina hybryda , wtryski 440 , downpipe 2.75 cala , tip z kwasowki , fmic , wydaje mi się że właśnie na orurowaniu fmic jest nieszczelność , przy bucie w podłogę w okolicy 2.5 tys obrotów słychać przez moment takie jakby lekkie syczenie i właśnie wtedy widać w logu że spada
  12. zamieniłem cewki miejscami i zrobiłem ponownie VAG/VCSD Log VAGLOGGER.APPHB.COM
  13. witam , czy takie cofanie zapłonu jest w normie? Według mechanika, który zajmuje się moim autem powinny być same 0 , silnik 1.8 BFB zalane pb 98 VAG/VCSD Log VAGLOGGER.APPHB.COM
  14. tip już zamontowany :

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.