-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
cześć, Jakby ktoś się dalej zastanawiał jaki rozmiar fmic wybrać wrzucam dla was małe porównanie na podstawie moich doświadczeń. Silnik po sofcie na około 230 km. czerwona linia to fmic 180 , niebieska 230 , temperatura zewnętrzna w obu przypadkach podobna , orurowanie te same 180: 230:
-
1.8t logi
tak , kasowane , ogólnie auto jedzie dobrze ale wydaje się jakby kiedyś góra była trochę lepsza
-
1.8t logi
cześć, Zrobiłem wczoraj logi i trochę niepokoją mnie wysokie korekty w grupie 033 , możecie zerknąć? Jakaś nieszczelność czy już pompa pada? Auto po sofcie , turbo hybryda , fmic , dp , wtryski 440 , auto z lpg ale logowane na benzynie http://vaglogi.pl/log-002_033_020_ulVk64.html http://vaglogi.pl/log-115_118_003_D96sQ.html
-
Wysokie obroty na biegu jałowym
spróbuj jeszcze wyczyścić przepustnicę i zrobić adaptację.
-
1.8 t logi
prośba o ocenę logów , 1.8 T turbo hybryda pb 98: http://vaglogi.pl/log-002_003_020_lJPdId.html http://vaglogi.pl/log-033_115_118_7h6240.html lpg: http://vaglogi.pl/log-003_020_002_3nch7v4.html http://vaglogi.pl/log-115_118_033_Fhaqejx.html
-
Założenie LPG przed czy po chip tuningu
ja płaciłem 3 tyś. , instalacja dosyć mocna : reduktor KME r2 , wtryski barracuda 130
-
Geremi vag garage vs Perun Turbo
http://vaglogger.apphb.com/log/5d553ad582777c42ecc79176?AuthKey=031bc9b8d4ab42a5b05d88d259a233ae moje logi na hybrydzie od geremiego
-
Geremi vag garage vs Perun Turbo
mam też od Geremiego i jest okej, mogę Ci podeslac logi doładowania jak będę w domu , moc aktualna ok. 230km ale niby turbo z dużym zapasem
-
A4 B7 1.8 T QUATTRO by KIPAK
właśnie też gość co robił mówi że to wina głowicy i temu taki słaby wynik jak na takie graty , albo coś z wydechem
-
A4 B7 1.8 T QUATTRO by KIPAK
dawno nic sie nie działo , auto finalnie zestrojone na jakieś 230 km , muszę podjechać na hamownie wklejam log : VAG/VCSD Log VAGLOGGER.APPHB.COM przy mocnym gazowaniu auto troche dymi , tuner twierdzi że głowica i uszczelniacze zaworowe w niedługim czasie do roboty
-
1.8 T cofanie zapłonu
Geremi Vag garage
-
1.8 T cofanie zapłonu
Turbina hybryda , wtryski 440 , downpipe 2.75 cala , tip z kwasowki , fmic , wydaje mi się że właśnie na orurowaniu fmic jest nieszczelność , przy bucie w podłogę w okolicy 2.5 tys obrotów słychać przez moment takie jakby lekkie syczenie i właśnie wtedy widać w logu że spada
-
1.8 T cofanie zapłonu
zamieniłem cewki miejscami i zrobiłem ponownie VAG/VCSD Log VAGLOGGER.APPHB.COM
-
1.8 T cofanie zapłonu
witam , czy takie cofanie zapłonu jest w normie? Według mechanika, który zajmuje się moim autem powinny być same 0 , silnik 1.8 BFB zalane pb 98 VAG/VCSD Log VAGLOGGER.APPHB.COM
-
A4 B7 1.8 T QUATTRO by KIPAK
kipak
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta