Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Warriors88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam.Może już był ten wątek.Mam ptanie jak wymienić albo raczej jak założyc listwy zgarniające przedniej szyby?
  2. Dokładnie podłączam się do tematu odświeżenia zdjęć.
  3. Wszystko cacy tez tak zrobiłem.Poskładane ale problem w tym,że wcieraczka robi 1/3obrotu (tzn koło sie kreci wieloklin tez) i tego nie rozumie...kiedys mi tak sie stało jak smarowałem trybko smarem ale jakos ustawiłem te wielokliny a teraz ni w gruchę... Poradz cos... Wszystko cacy tez tak zrobiłem.Poskładane ale problem w tym,że wcieraczka robi 1/3obrotu (tzn koło sie kreci wieloklin tez) i tego nie rozumie...kiedys mi tak sie stało jak smarowałem trybko smarem ale jakos ustawiłem te wielokliny a teraz ni w gruchę... Poradz cos...
  4. Wpierw spróbuj użyć kontaktu i przedmucham to powietrzem jeżeli nic nie da będę wtedy myślał co dalej
  5. Mówimy o kostce do której podłącza się klocki?No to jak odetnę wtyczkę to jak później podłączę nowe ? znowu będę lutował?
  6. Podłączam się do tematu
  7. Siemka gdzie kupiłes ten hokej? Bo mi sie urwał i tak jezdze na połatanym na opaskach.
  8. A jak w kostkę w dwa wejścia włożę kawałek kabla by układ był zamknięty? bez odcinania??
  9. Witajcie.Ja mam ten sam problem.Od pewnego czasu świeci się mi kontrolka zużycia klocków.Klocki są ok 3/4 jeszcze zostało.Słyszałem już parę razy ze producenci czujniki montują nie na samym końcu a już od połowy w wzwyż.Czy to możliwe?Płyn jest także nie pytajcie czy mam uzupełniony I pytanie jak zmostkować kostkę i w którym miejscu?Pomóżcie bo juz mnie denerwuje ta kontrolka.
  10. Dzisiaj wsiadając postawiłem otworzyć maskę i sprawdzić olej.Sprawdziłem jest Oki jak zawsze zresztą bo nie pobiera oleju.I teraz nie wiem czy to otwarcie maski czy sprawdzenie poziomu oleju spowodowało znikniecie palącej się kontrolki. Chłopaki pisali coś wcześniej o jakiejś blaszce odpowiadającej za kontrolkę otwartej maski.Co o tym sądzić??
  11. Mam ten sam problem.Czujnik wymieniłem na nowy.Po przejechaniu ok 100km zapaliła sie kontrolka na nowo.Jadac w trasie 2krotnie sie zatrzymałem poruszyłem czujnikiem i kablem i zgasło na pare km,po czym pali sie nadal.Co tutaj zrobic??
  12. Witam serdecznie wszystkich. Jestem nowy:) Jestem tutaj ponieważ kupiłem Audi A4 B5 2000 1.9TDI 90KM.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.