-
Wymiana Listw zgarniających szyby czołowej
Witam.Może już był ten wątek.Mam ptanie jak wymienić albo raczej jak założyc listwy zgarniające przedniej szyby?
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepływomierza - FOTOSTORY
Dokładnie podłączam się do tematu odświeżenia zdjęć.
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
Wszystko cacy tez tak zrobiłem.Poskładane ale problem w tym,że wcieraczka robi 1/3obrotu (tzn koło sie kreci wieloklin tez) i tego nie rozumie...kiedys mi tak sie stało jak smarowałem trybko smarem ale jakos ustawiłem te wielokliny a teraz ni w gruchę... Poradz cos... Wszystko cacy tez tak zrobiłem.Poskładane ale problem w tym,że wcieraczka robi 1/3obrotu (tzn koło sie kreci wieloklin tez) i tego nie rozumie...kiedys mi tak sie stało jak smarowałem trybko smarem ale jakos ustawiłem te wielokliny a teraz ni w gruchę... Poradz cos...
-
Oil Sensor Komputer Pokładowy
- Świecąca kontrolka zużytych klocków hamulcowych
Wpierw spróbuj użyć kontaktu i przedmucham to powietrzem jeżeli nic nie da będę wtedy myślał co dalej- Świecąca kontrolka zużytych klocków hamulcowych
Mówimy o kostce do której podłącza się klocki?No to jak odetnę wtyczkę to jak później podłączę nowe ? znowu będę lutował?- szukam diagnozy
Podłączam się do tematu- Hokej z przedlifta do polifta
Siemka gdzie kupiłes ten hokej? Bo mi sie urwał i tak jezdze na połatanym na opaskach.- Świecąca kontrolka zużytych klocków hamulcowych
A jak w kostkę w dwa wejścia włożę kawałek kabla by układ był zamknięty? bez odcinania??- Świecąca kontrolka zużytych klocków hamulcowych
Witajcie.Ja mam ten sam problem.Od pewnego czasu świeci się mi kontrolka zużycia klocków.Klocki są ok 3/4 jeszcze zostało.Słyszałem już parę razy ze producenci czujniki montują nie na samym końcu a już od połowy w wzwyż.Czy to możliwe?Płyn jest także nie pytajcie czy mam uzupełniony I pytanie jak zmostkować kostkę i w którym miejscu?Pomóżcie bo juz mnie denerwuje ta kontrolka.- Czerwona kontrolka oleju - pomocy! 1.9 TDI 1Z
Dzisiaj wsiadając postawiłem otworzyć maskę i sprawdzić olej.Sprawdziłem jest Oki jak zawsze zresztą bo nie pobiera oleju.I teraz nie wiem czy to otwarcie maski czy sprawdzenie poziomu oleju spowodowało znikniecie palącej się kontrolki. Chłopaki pisali coś wcześniej o jakiejś blaszce odpowiadającej za kontrolkę otwartej maski.Co o tym sądzić??- Czerwona kontrolka oleju - pomocy! 1.9 TDI 1Z
Mam ten sam problem.Czujnik wymieniłem na nowy.Po przejechaniu ok 100km zapaliła sie kontrolka na nowo.Jadac w trasie 2krotnie sie zatrzymałem poruszyłem czujnikiem i kablem i zgasło na pare km,po czym pali sie nadal.Co tutaj zrobic??- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich. Jestem nowy:) Jestem tutaj ponieważ kupiłem Audi A4 B5 2000 1.9TDI 90KM. - Świecąca kontrolka zużytych klocków hamulcowych
Warriors88
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta