creamono

PB

Osiągnięcia creamono

Reputacja

1. No ja dzisiaj odbieram te końcówki Ultera bo mieszkam bardzo blisko ich siedziby ;-)
  2. Panowie, do mnie dzisiaj doszły postojowe LEDy i barwa jak z ori xenona, bardzo ładnie więc polecam :-))) Jednak mam mały problem - wymieniłem na LEDy bo jedna mi przeszła, od razu FIS wyrzygał. Wymiana jednak nic nie dała, nadal ta jedna nie świeci. Co może być problemem? gniazdo się zjarało?
  3. dot. opon GoodYear Eagle F1 Asymmetric 2 Miałem w Accordzie VII gen 2.0 te oponki w rozmiarze 225/45/R17 i po przejechaniu ponad 10tys km nie odnotowałem praktycznie żadnego zużycia, robiłem krótsze odcinki ale często. Miałem auto na gwincie z ISC, lekki negatyw z tyłu, no i zero zużycia na krawędzi. Teraz kolejny raz szukam tych samych opon ale dla mojego A4 B6. Opony rewelacja, etykieta C,A, nawet droższe Continentale Sporty 5 nie mają takiej. Ja od siebie je mogę polecić. Pewnie dużo zależy od stylu jazdy, jednak opony świetne. Jedna w rozmiarze 225/40/R18 kosztuje ok 500zł i chyba nie będę żałował.
  4. creamono

Zamarzł olej w skrzyni

Tez bym sie chetnie podlaczyl pod pytanie kolegi wczesniej... Wiem, ze juz trzeba zestaw naprawczy, ale jaki olej najlepiej zeby na kilka sezonow miec spokoj z ta skrzynia?? Dzieki za kazda pomoc.
  5. Mam A4 B6. Dzisiaj otrzymałem kiere z B8 (rocznik 2011) 3 ramienną z multi, no i chciałem to założyć ale niestety zapomniałem, że nie posiadam łącznika 4pin Czy taśmę też MUSZĘ kupić żeby wszystko podeszło jak należy? Okablowanie poduchy mam, jest wtyczka do multifunkcji, jest wtyczka z poduchy, tylko oczywiście nie ta wtyczka do taśmy z kiery którą mam oryginalnie.
  6. Wiesz, tak naprawdę to mnie kompletnie nie zależy mi na NAVI bo i tak korzystam z telefonu, bardziej zależy mi na fajnym wielkim wyświetlaczu na radio, mapy mnie kompletnie nie obchodzą ;-) Dzięki w każdym razie za odzew sprawie :-)
  7. Miałem YATOUR w Accordzie i też byłem zadowolony. Chodzi mi jeszcze tylko o sterowanie z nowej kierownicy. Czy możliwość takiego sterowania pojawia się dopiero gdy zamontuje się lepsze radio? np Concert 2? lub BNS 5.0?
  8. Witam Jestem od 2 tygodni właścicielem Audi A4 B6 i przesiadka z Accorda szokuje ilością części i możliwości modyfikacji ;-) Obecne radio gra jak dla mnie świetnie, nie sądziłem że seryjna nagłośnienie w audi jest tak dobre, ale nie jestem audiofilem. Mam radyjko kasetowe i panel z klimatyzacją wygląda u mnie jak w linku poniżej: Planuje zrobić sobie prezent na gwiazdkę i chciałbym jakieś lepsze radio gdzie mógłbym odsłuchać mp3(ewentualnie zakupić jakiś adapter USB mp3) i od razu do tego kierownicę z B7, tak jak w temacie o wymianie kierownicy na lepszą z multi. Proszę poprawcie mnie czy dobrze planuję zakup odpowiednich części potrzebnych do takiej modyfikacji: 1) koszyk 2DIN + np radio BNS 5.0 + panel klimatyzacji na 2din lub opcja 2) radio 1 din np Concert 2 (bez potrzeby zakupu koszyka i panelu klimy) Czy dobrze tutaj planuje zakup części? Chodzi mi głównie o to żeby mieć możliwość sterowania radiem z nowej kierownicy i możliwość podłączenia jakiegoś adaptera USB MP3 np YATOUR. Dziękuję Wam za wszelkie uwagi i pomoc. peace & love :-)
  9. creamono

B6 DIVISION

Dzięki, nie chciałbym właśnie żeby odstawały. Co do felg RS4 to też wyczytałem, że ORI były 19 cali, nigdzie właśnie nie doszukałem sie 18.. Podejrzewam, że może jakaś podróba?
  10. creamono

B6 DIVISION

Nie jestem członkiem B6Division ale chłopaki na innych działach polecali Was jeśli chodzi o wiedzę dopieszczania B6 :-) Miałbym parę pytań bo od niedawna przesiadłem się z Accordki na B6, no i jeśli chodzi o ilość części i modów to łeb pęka... 1. Przymierzam się do kupna felg na lato, czy to jest oryginalna felga? http://olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-audi-rs6-rs4-18-opony-235-40-r18-CID5-ID6LMMT.html#8e246eb7a3 Myslałem też o takich, te są na bank oryginalne bo z nowego A3, ale to ET mnie troche niepokoi: http://allegro.pl/audi-a3-felgi-18-opony-letnie-felgi-kola-lato-8v-i4855523921.html Nie chce felg wystających na zewnątrz, przy 18 calach jakie najlepiej ET żeby nie wychodziło poza obrys błotnika, może być lekko skukane? 2. W accordzie miałem gwint ISC, czy w B6 da się osiągnąć ładny efekt wrzucając tylko inne springi? polecicie coś od siebie? Dziękuję za wyrozumiałość i każdą odpowiedź. Ciągle czytam ten wątek, dużo tych stron :-)
  11. Używałem w Accordzie PB Natural Look i teraz w Audi i to jest najlepszy środek jaki spotkałem, poza tym pachnie rewelacyjnie. Szkoda tylko, że jeśli na plastiki drzwi padną krople deszczu to robią się zacieki :/
  12. @up Dzięki wielkie :-)))) więc dla mnie już wszystko jasne, będzie LM 5w-40 - zamelduje koledze Dzik.
  13. Panowie, kolega wcześniej pytał o przypadek 1.8T Bex, ja zakupiłem w czwartek 1.8T 163KM Quattro, przebieg 115000km... Nigdy nie miałem samochodu z turbo, poprzednio jeździłem Accordem CL7 2.0 i-vtec benzyna. Mogę wlać pełen syntetyk? np Valvoline SynPower 5w-30? albo jakiegoś Motula? Aha, teraz jest zalany Mobil 5w-30. Doczytałem się tutaj na forum, że polecany jest Liqui moly 5W40 Synthoil High Tech, do tego płukanka. Pytam dla pewności bo mam nie za wielki przebieg. Dzięki z góry za pomoc, to moje pierwsze niemieckie autko ;-)))
  14. Witam wszystkich :-) Od wczoraj jestem posiadaczem A4 B6 1.8T Quattro, rocznik 2004. Małe przepychanki przede mną bo jeszcze WK mnie czeka, rejestracja ale mam nadzieje, że już wkrótce będę mógł legalnie poruszać się po drogach :-) Pozdrawiam!