Treść opublikowana przez Szuder
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Udało się... Mam nadzieje, ze wszystko działa... Link do pobrania galerii wysyłam zainteresowanym na PW (taka padła propozycja od Slaweq-a, ze ktoś moze sobie nie życzyć, ja to rozumieme i szanuje)
-
Zdjęcia ze zlotów
Spot Audi A4 Klub Polska w Tarnowie 24 listopad 2007. Obecność: 13 Link do pobrania całej galerii wysyłam zainteresowanym na PW A teraz kilka wybranych fotek:
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
Keżor, BRAWO!! :oklaski: Wygląda kozacko :oklaski: Podoba mi się bardzo... Musze to przemyśleć, ale jestem "za"
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
YKK, napisałeś 1000 posta... Gratki :oklaski: [br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 17:34 _________________________________________________ja próbuje wrzucić fotki przez sendspace, ale jest tego ponad 100mega, i jeszcze mi sie nie udało...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Tom3k, też słyszał...[br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 17:15 _________________________________________________ Tom3k też słyszał... [br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 17:16 _________________________________________________ Jak to z kim??? Przecież to chyba jasne... ... z panną młodą, jak to na weselu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja zrobiłem ponad 170 fotek, wiec zgrywam je cały czas, zeby pokazac wszystkie... Udało się... Mam nadzieje, ze wszystko działa... Link do pobrania galerii wysyłam zainteresowanym na PW (taka padła propozycja od Slaweq-a, ze ktoś moze sobie nie życzyć, ja to rozumieme i szanuje)
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
Lusterka kupiłem tutaj: http://hansauto.pl/sklep/product_info.php/cPath/6_25/products_id/739 Firma z Krk, szybko, solidnie, bezproblemowo, gorąco polecam!! Inni (nasz kolega z forum), sprzedają te lusterka na Allegro za 299PLN, ja kupiłem w HansAuto za 220PLN. Polecam... Mają też dużo innych fajnych akcesoriów do Audi...[br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 16:17 _________________________________________________ Kierunki białe pasują do lusterek i alu... Białe kierunki kupiłem zaraz po zakupie A4, nie miałem jeszcze koncepcji pozostałych zmian, a pomarańczowe kierunki bardzo mi sie nie podobały... Ale oczywiście pomyślę nad zmianą na dymione LEDy, ładnie wyglądają... No i tak jak mówisz, będą pasować do tylnych LEDów... Ps. Musze zmienić w tytule postu D&S Design & Szuder & Ykk, Jerzu, Lizaczek...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, czytałem, nieźle sie uśmiałem... ale był pierwszy w Resie... właśnie zrzucam fotki, niedługo będą na forum... cierpliwości...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Angela, Slaweq napewno byłby z Tobą
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
grill zostaje (przynajmniej narazie), lampy tył - napewno zostają , lampy przód do wymiany, po Nowym Roku, na takie: http://moto.allegro.pl/item272014989_lampy_reflektory_audi_a4_99_00_black_angel_eyes.html ale dzięki za propozycje... [br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 15:11 _________________________________________________ Klamki i dokładki planuje pomalować na wiosnę. Lampy przednie wymienię wkrótce. Dokładnie chcę iść w tym kierunku, co proponujesz (czerwono-czarnym), ale wcześniej były czarne lusterka, i wyglądały nieładnie... a teraz mi sie podoba... ale oczywiście Twoje zdanie i uwagi są dla mnie bardzo cenne...
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
ykk, lusterka chrom, to kwestia gustu... jednemu sie podoba drugiemu nie. mnie sie podobają, ale jak zmienie zdanie, to pierwszy sie o tym dowiesz... a co do grilla bez znaczka, to absolutnie, nie wstydzę sie marki , poprostu tak mi sie podoba... a poza tym, lubie jak ludzie zastanawiają sie co to za auto... p.s. jak wrażenia po sobotnich oględzinach na żywo??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja też dotarłem do domku cały i zdrowy Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo i udany spocik... Bede sie pewnie powtarzał, ale można robić takie spociki cześciej i gęściej... Jak obrobie fotki, to zapodam... Pozdro 4ALL
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A mi właśnie od 10 XII jedno zacznie :>. Więc pewnie dopiero w styczniu będzie czas GRATULACJE WIELKIE!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, podoba mi sie Twoja postawa... Oby wszyscy wzieli z Ciebie przykład...
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
Jakość jest zadowalająca. Konsultowałem to z kolegami z forum, którzy maja takie lampy u siebie założone. Poza tym, chce założyć czarne lampy do przodu, bo taką mam koncepcje. (z tyłu tez mam czarne) - jakoś tak to sobie wymyśliłem... a potem założe do nich xenony HID 8000K (chińskie z Allegro) Decyzję już podjąłem, po nowym roku realizacja...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W grudniu faktycznie bedzie mało czasu, ale dla chcącego, nic trudnego... Jak juz napisałem ja jestem chętny nawet i w grudniu... Jak napisał elmo, fajnie by było zrobic spota na sniegu...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Bardzo chętnie zorganizujemy jakiś spocik zimowy w Rzeszowie... Ja juz jestem chetny
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro_x, no to szkoda... może następnym razem... np w rzeszowie
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
Chciałbym przedstawić moje autko Audi A4 z silnikiem TDI 90KM . Rok produkcji: 1996, kolor: czerwony Oglądajcie i oceniajcie Wyposażenie seryjne: - elektryczne szyby przednie - klimatronik - tempomat - elektryczne lusterka - alarm, centralny zamek + domykanie szyb z pilota - telefon pokładowy - itp, itd. Modyfikacje D&S Design & Szuder: - chips na 120 KM - felgi AEZ 18" - opony 235/40/R18 - zawiesznie ENZO/KONI: sprężyny ENZO "czerwone" (60/40) i amortyzatory KONI, wzmocnione gazowe "czerwone" - tylne lampy diodowe - LED - w wersji BLACK - blenda z ABS-u tyniej szyby - obudowy lusterek InPro - a'la S4 - chrom - podwójna końcówka wydechu - grill bez znaczka - car audio: radio MP3 - JVC, głośniki przednie 13cm (średniotonowe) + tweetery + zwrotnice w drzwiach, głośniki tylne 16,5 cm (dwudrożne), wzmacniacz BLAUPUNKT (4 kanałowy), subwoofer - skrzynia z głośnikiem 25" - lampy przednie Angel Eye - FK Automotive w wersji BLACK - xenon HID 8000K Plany: - wtryski od AFN + modyfikacja programu na 130 KM - lakierowanie klamek, dokładek zderzaka i progów - kierownica od S4 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9) 10) 11) 12) 13) 14) 15) 16) 17) 18) 19) 20) A tutaj krótki filmik z trasy... http://matti1.wrzuta.pl/film/AoDUP7r1Ko/audi_tdi Nowe lampy i nowe foty (sory za jakość, ale robione telefonem kom) 21) 22) 23) Sesja nocna... 24) 25) 26) 27) 28) 29) 30) 31) 32) 33) 34) 35) 36) 37) 38) 39) 40) 41) sesja dzienna: 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9) 10) 11) 12) 13) 14) 15) 16) 17) 18) 19)
-
[B5 AHU] Obniżenie sprężyn - prośba o ocenę ??
Obniżaj... autko inaczej wyglada (o wiele lepiej) w pierwszej wersji obnizenia
-
[B5 1Z] Wtyski AFN vs. ASV które wybrać do 1Z 90KM po chipie
Rob555, będa pasować do mojego 1Z bez przerabiania (plug&play)?? Czy trzeba wtyczke przerobić?? Jak bardzo jest to skomplikowane???
-
[B5 1Z] Wtyski AFN vs. ASV które wybrać do 1Z 90KM po chipie
sokolnh, wiec do zobaczenia
-
[B5 1Z] Wtyski AFN vs. ASV które wybrać do 1Z 90KM po chipie
ja mam takie do załatwienia po około 155 zł /szt. tylko ze są to zestawy naprawcze ( końcówki + reszta potrzebna do przełożenia ) i trzeba jeszcze podjechac do pompiarza na podmianke ale teraz spanky namieszał mi z tym, że te od AFNa bedą lepsze do kondona, bo ja już mam koło 300 tys przejechane :gwizdanie: sokolnh, bedziesz w Tarnowie 24 listopada 2004?? to pogadamy na żywo...
-
[B5 1Z] Wtyski AFN vs. ASV które wybrać do 1Z 90KM po chipie
Murzyn, widziałem... dzięki... napewno skorzystam...
-
[B5 1Z] Wtyski AFN vs. ASV które wybrać do 1Z 90KM po chipie
Nie ukrywam, że chciałbym kupić nowe wtryski (oczywiście w dobrej cenie:)), ale blysk777 dzięki za pomoc...