Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4mwo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4mwo

  1. Przymierzam sie do wymiany poduszek skrzyni (skrzynia 5b) i mam takie pytanie. Czy dam rade zrobic to sam z poziomu kanalu czy we dwie osoby i co musze zrobic aby je wymienic.
  2. Panowie, jak zaprogramowac pompke aby zamykala zamki po przekroczeniu pewnej predkosci i aby sam sie zamykal jesli fizycznie nie otworze drzwi.
  3. a4mwo odpowiedział(a) na a4mwo temat w 1.9TDI
    On na wolnych obrotach taka plame zostawia
  4. a4mwo odpowiedział(a) na a4mwo temat w 1.9TDI
    Bledow nie ma, praca silnika tez okej. Jakie logi zrobic i jak?
  5. a4mwo odpowiedział(a) na a4mwo temat w 1.9TDI
    To nie tylko po odpaleniu ale takze w trakcie pracy silnika. Ustepuje dopiero jak ma okolo lub ponad 60 stopni.
  6. a4mwo opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Moje Audi jak jest zimne zostawia czarna plame, osad pod rura. Jak sie rozgrzeje jest okej. Co moze byc przyczyna?
  7. Ja miałem podobny problem. Wyciągałem lampy i wszystkie kratki w zderzaku, i odkręcałem te śruby (bodajże na torxa) mocujące kły zderzaka do ramy. Na jeden kieł 3 śruby plus jedna nakrętka na klucz 10 i zderzak zszedł z całymi kłami.
  8. czyli zanim spuszczę olej, wlewam tą płukankę i zostawiam na pracującym silniku na około 10-15 minut, po czym zlewam wszystko i zalewam świeżym olejem, tak?
  9. I jak mam się do tego zabrać? Co muszę zrobić i przede wszystkim jak zrobić tą płukankę?
  10. Płukankę czym zrobić? Podajcie jakiś link do produktu, którym mam zrobić płukankę.
  11. nie będzie problemu jak przejdę z 10w-40 na 5w-40?
  12. panowie, jeżdżę na Castrolu 10w-40 i zbliża mi się wymiana oleju. Mam w swoim AHU nastukane około 300 000 km. Dalej iść w Castrola czy zalać coś innego? Jak innego co polecacie? Dodam, że diesel zdrowy, bez wycieków.
  13. Też miałem problem ze spryskiwaczem tylnej szyby. Pompka działała itp itd, ale płyn leciał dopiero po około 15-20 sekundach, i też piana. Okazało się, że przewód był na łączeniu dziurawy we wnętrzu i część płynu leciała do środka, a część już spieniona na tylną szybę.
  14. a4mwo odpowiedział(a) na a4mwo temat w 1.9TDI
    Kąt wtrysku mam coś 35-37 to jest przyśpieszony? Mam nieszczelny intercooler, i gwiżdże podczas mocniejszego przyśpieszania, to fakt. Jeszcze coś można sprawdzić, zrobić, aby pracował lepiej?
  15. a4mwo opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mój ropniak chodzi jakoś tak twardo, głośno. Mozna jakoś "poprawić" jego pracę? I czy kąt wtrysku ma wpływ na kulturę pracy silnika? Nieszczelny intercooler też ma wpływ czy raczej nie? Co można zrobić, poprawić, i czy w ogóle jest możliwość lepszej pracy silnika.
  16. a4mwo opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Jakiś ch*j wjechał mi hakiem przy cofaniu w tylni zderzak i po prostu uciekł, i muszę wymienić zderzak. Moje pytanie jest takie, czy zderzak z sedana podpasuje mi do avanta? Mam b5 II lift z 2000 roku. Są zamienne z sedanem, czy muszę szukać tylko i wyłącznie od avanta?
  17. Kąt wtrysku wacha się między 35-37 w grupie 00 pozycja druga, jak patrzyłem, czyli do ustawienia, tak? Dawka paliwa za mała? Zwiększyć trzeba w sensie dać więcej paliwa? aha, i komplet logów, czyli statyczne i dynamiczne, tak? I jak tak, to statyczne jakie grupy i dynamiczne jakie?
  18. 000 http://vaglog.pl/log_241726.html 001 http://vaglog.pl/log_241726.html 003: http://vaglog.pl/log_241727.html 004 http://vaglog.pl/log_241728.html
  19. Witam. Ostatnio zauważyłem, że przy delikatnym przyśpieszaniu na dolnych obrotach tak do max 1900-2000 obrotów występuje lekkie jakby takie przerywanie, jakby mu cięzko było przyśpieszyć, jakby był jakiś opór. Nie jest to ciągłe, chwilowe, lekki opór i spokój, sekunda lub półtorej. Dzieje się tak tylko przy delikatnym operowaniu pedałem. Przy mocniejszym wciśnięciu efekt ten nie występuje. W czym problem? Proszę o rady.
  20. jeśli była by to poduszka to było by to za każdym razem
  21. Mam dość irytujący problem. Przy zmianie biegów z 1 na wsteczny, słychać jedno takie jakby głuche uderzenie, tak samo jest ze wstecznego na 1(z resztą, na każdy bieg w górę). Biegi chodzą normalnie, bez oporu, z 1 na 2 itp itd nie ma tego uderzenia, dopiero przy wbijaniu wstecznego i na odwrót. Na zgaszonym silniku tego nie ma, tylko na odpalonym. Mechanik mi powiedział, że to wina oleju i żeby go wymienić. Ma rację? Dodam, że przykładowo, podjeżdżam do miejsca parkowania na jedynce, zatrzymuje się, wrzucam wsteczny i w trakcie jego wrzucania jest ten odgłos. Wrzucę na luz, i znowu wsteczny i już tego dźwięku nie ma. Jednak przy wbiciu jedyni znowu jest ten stuk, więc znowu wrzucam na luz i już go nie ma. O co może w tym chodzić? Skrzynia pięciobiegowa.
  22. a4mwo odpowiedział(a) na BARTOL temat w 1.9TDI
    Kostka w sklepie kosztuje 20 zł, więc nie jest to duży pieniądz. Nie sprawdzisz vagiem.
  23. a4mwo opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Posiadam radio audi Concert II CD. Czy jest w tym radiu taka możliwość, aby podczas odsłuchiwania muzyki z CD pokazywało tytuły utworów, tj na radiu i na wyświetlaczu FIS? I druga sprawa, do czego są te "tajemnicze" opcje po dłuższym wciśnięciu guzika menu?
  24. a4mwo odpowiedział(a) na BARTOL temat w 1.9TDI
    Miałem to samo. Wymiana kostki stacyjki załatwiła sprawę.
  25. Co do tylnej szyby to mam podobny problem. Szyba grzeje, ale tylko kilka linii na górze i kilka na dole. Środek zimny. W czym problem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.