Treść opublikowana przez Linarr
-
Takie tam B5 quattro... :)
wtryski mam już z s8 pozatym jest zimniejszy termostat i wiatraki na 85 stopni ustawione więc nie ma aż takiej tragedii korzystając z okazji że silnika ze skrzynią nie ma w budzie zostały odmalowane proszkowo sanki no i jeszcze takie coś aluminiowe tuleje sanek tak, nie ma tak grama gumy teraz to dopiero będzie betonowy zawias co? Na pohybel wszystkim kanapowcom! fura ma się dobrze prowadzić
-
Takie tam B5 quattro... :)
d2 racing
-
Takie tam B5 quattro... :)
no dobra, mały update teraz kilka uwag co do wykresu. Była sytuacja że szklanki stukały, znaczy nie były napełnione do końca. Fura wypluła 290 koni na 5 biegu i 280 na 4 biegu. Teraz szklanki już nie stukają to i mocy jest tyle co trzeba... nie do końca bo od 6300 afr leci strasznie do góry aż do 13,6 przy odcince chyba się wtryski skończyły Zaradzimy i temu. Pomiar był na 4 biegu ze względu na hamownię, bo tak. Mocno jesteśmy z Guziorem zaskoczeni i nastawiamy się na przebicie serii s8 Na moment za bardzo nie patrzcie bo są zablokowane klapy w dolocie w pozycji otwartej więc jest słaby dół, powinien być bardziej płaski wykres. update do skrzyni biegów wleciał 6 bieg z diesla żeby na trasie obroty/prędkość były na rozsądnym poziomie a nie tak jak teraz 4k rpm i 150/h (nie pamiętam czy gps czy licznikowe ale mniejsza o to) pozatym głowice s8 są w regeneracji a tak wygląda silnik od środka na mobilu 5w50 dziś przyszła oczekiwana paczuszka :D :D regulacji to mi nie braknie regulacja twardości też jest
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
oo myślał że zjedzie a tu peszek
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
po pijaku jechaliście?
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
przecież docierać można też na ostro te czasy gdy nie wolno przekroczyć 3k rpm dawno minęły
-
Takie tam B5 quattro... :)
przyszła pora wymienić butlę w bagażniku stare maleństwo miało 48l brutto, nowa ma 62 za to wystaje z 1-1,5cm nad podłogę... trudno, będzie bagażnik jeszcze mniejszy a wytargać tą skrzynię z audio to masakra strasznie ciężka jest.. Do kompletu wpadł nowiutki wielozawór gdyż ponieważ stary miał wyjście na miedź ledwie 6 a nowy jest prawidłowy, na 8 pusta butla waży niby 27kg, idę w złą stronę z wagą
-
Takie tam B5 quattro... :)
no trochę jeszcze zostało a że sezon powoli się zaczyna.. nie działał mi wskaźnik paliwa poniżej połowy baku.. od zawsze ) widocznie jak było powyżej 1/2 to jakoś te druciki stykały i wskazywało. No to naprawione
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
ja też jakaś bida edition, bez żadnego wyświetlacza w konsoli ani nic
-
Takie tam B5 quattro... :)
klapa była gładka i taka zostanie no dobra, fura zrobiła dziś pierwsze kilometry cóż mogę powiedzieć... dźwięk się nieco zmienił co do osiągów to się niestety zbytnio nie wypowiem ale jest szansa na dobry wynik
-
Takie tam B5 quattro... :)
też mi się podoba
-
Takie tam B5 quattro... :)
robione w firmie zewnętrznej, nie mamy takiej wiedzy ani urządzeń
-
Takie tam B5 quattro... :)
z niczego, to są robione wałki
-
Takie tam B5 quattro... :)
pffff nie ma aineta ani wyjścia optycznego a to konieczne operacja się powiodła, pacjent żyje silnik równo, cicho pracuje, do odcinki się wkręca tylko pasek klinowy coś zaczął piszczeć psiknięcie wd40 pomaga na kilkanaście sekund. Będę musiał chłodnicę zdjąć i zobaczyć co tam się wyprawia. a tu taki mały bonus
-
Takie tam B5 quattro... :)
głowica po planowaniu, wymyta nowe uszczelniacze zaworowe i zestaw zaworowy: podkładka, 2 sprężyny górny talerzyk i zawór z trzonkiem 7mm. Będzie można podnieść odcinkę bez ryzyka kolizji a oto gwóźdź programu! to z tego powodu całe zamieszanie z silnikiem piękne eleganckie wałeczki o czasie otwarcia 276 stopni zarówno ssące jak i wydechy bardzo jesteśmy ciekawi z guziorem efektu i zastanawiamy się czy wolne obroty będą falować czy jeszcze nie planowany termin strojenia 28 listopada No dobra czas odkurzyć nieco temat. Gdybym miał seryjną uszczelkę głowicy to wałeczki siadłyby elegancko ale przecież nie będę odprężał doprężonego silnika bo to bez sensu tak więc trzeba było przemodzić nieco czapki. Czekałem na odbiór ponad 3tyg dlatego jest taka obsuwa. No ale trudno, głowice siedzą już na aucie, zostało założyć rozrząd, chłodnicę i wydech i odpalamy zależy jak się będę ruszał ale w poniedziałek powinno się udać a to taki spóźniony prezent na święta, radyjko alpine i zmieniarka 6cd
- Strefa Śmiechu
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Rób wigilię klubową to się zjedzie ludu jakiś konkretny termin mata?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja w tym miesiącu odpadam..
-
Takie tam B5 quattro... :)
oczywiście że będę, jak tylko odpalę byłby wyjęty tylko raz, przy awarii rozrządu, ale po co seryjna moc mi nie wystarcza
-
Takie tam B5 quattro... :)
żadnego turbo w tym aucie nie będzie mówiłem już 100 razy nie wiesz nie gadaj głupot, auto jest w ciągłej eksploatacji eska to dopiero porażka fura dostała nowe panewki korbowe, stare miały jakieś tam ryski
-
Takie tam B5 quattro... :)
obaj jesteście nic się nie zepsuło
-
Takie tam B5 quattro... :)
nie wiem
-
Takie tam B5 quattro... :)
po finalnym strojeniu (jeszcze w tym roku ) no to ostatni etap modów silnika czas zacząć! pewnie domyślacie się co to oznacza ) jeśli jednak nie, to dam małą podpowiedź
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
czy lepiej 19