Treść opublikowana przez jacus91
-
Wymiana czujnika biegu wstecznego w A4 B7
Właśnie w zależności od rodzaju skrzyni ten czujnik jest różny, i nie potrafię znaleźć info na temat 5 biegowej skrzyni
-
Wymiana czujnika biegu wstecznego w A4 B7
Siema. Potrzebuje informacji na temat wymiany czujnika biegu wstecznego, czy da radę to zrobić bez opuszczania skrzynki biegów. Niestety na forum nie znalazłem informacji na ten temat dotyczących skrzyni hfd, tj 5 biegowy manual.
-
Dziwny dźwięk po odpaleniu A4 B7 1.8T
Dzięki za szybką odpowiedź ?
-
Dziwny dźwięk po odpaleniu A4 B7 1.8T
Siemka, proszę o pomoc w diagnozie. Objawy widoczne(słyszalne) na filmie. Występują najczęściej jak auto dłużej postoi, tylko przy pierwszym odpaleniu po dłuższej przerwie. Dodam też że objawy nie zawsze występują. Pozdro VID_20240113_210605.mp4
-
Kopcenie i lokalizacja wycieku
Michuu. Mógłbyś opisać jak zdemontować kolektor wydechowy krok po kroku? Potrzebuje się za to zabrać a nigdzie nie umiem znaleźć takiego opisu
-
Dolot powietrza
Witam. Mam pytanie stojac przed maską auta po lewej stronie z dołu pod zderzakiem znajduje się jakiś dolot powietrza. Tak się stało że zgubilem jedną część tego dolotu( plastikowa rurę) i tu moje pytanie do czego to jest dolot? I czy jest nie zbędne naprawienie tego na już. Pozdrawiam
-
Czujnik temp. powietrza zasysanego
Witam, mam pytanie o czujnik temperatury powietrza zasysanego (w ukladzie klimatyzacji) ponieważ po podlaczeniu komputera ciagle wyskakuje mi jego bład. Gdzie ten czujnik się znajduje oraz czy jest duzo roboty przy jego wymianie? Pozdrawiam
-
a4 b6 2,6v6 Falowanie obrotów na zimnym
Mam pytanie czy ten czujnik to jest ten który odpowiada za temperaturę wyświetlana na zegarach ?
-
Wolne obroty i odpalanie
Winowajcą okazał się silniczek krokowy.
-
Wolne obroty i odpalanie
Dzisiaj podpinałem go pod komputer na komputerze nic nie wyszło. Będę działał dalej w sobotę o efektach napisze, sprawdze również czujnik temp
-
Wolne obroty i odpalanie
sprawdze jutro i napisze co wyszlo
-
Wolne obroty i odpalanie
przekaznik zmieniałem i to samo. Moj przekaznik w takiej audiczce tylko innej działa jak nalezy
-
Wolne obroty i odpalanie
To samo beznzyna i lpg. Dziwne jest to że jak jak nie chce zapalić to wogole pompy nie slychac zeby pracowała. Tak jakby rzeczywiscie jakiegos błeda łapał. Zobaczymy co wyjdzie na kompie. A mogłby to być np czujnik położenia wału?
-
Wolne obroty i odpalanie
Nie sprawdzałem układu zapłonowego. Kable i świece są nowe jakieś 5-10 tys przebiegu. Już raz był podłączany pod kompa i nic nie wykazało, pojade jutro jeszcze raz podpiąć. Pytanie tylko czy problem z odpalaniem łączy sie z wysokimi i falującymi obrotami czy to akurat zbieg okoliczności? Ponadto odkąd zaczał się problem z wolnymi obrotami odczuwam niewielki spadek mocy.
-
Wolne obroty i odpalanie
- Wolne obroty i odpalanie
Czujnik jest ok po sprawdzeniu na kompie. Co do wykrzyknika to byla wina aku to juz rozwiązane a odnośnie obrotów jutro bede sprawdzał silniczek krokowy bo na kompie nic nie wyszlo.- Wolne obroty i odpalanie
Witam. Mam problem z moja audiczka. Pare dni temu pojawił sie problem z trzymaniem wolnych obrotów zamiast standardowego 800-700 cały czas trzyma około 1400. PO jednym dniu od pojawienia się tego problemu doszedł problem z odpalaniem dzisiaj złapał mi dopiero za około 10 razem jak juz prawie akumulator był padnięty do tego podczas odpalania świeci sie lampka ABS a na ekranie komutera wyświetla sie czerwony wykrzyknik. Po odpaleniu lampka i wykrzyknik gasną. Komputer nie wykazał zadnych błędów. Jakies pomysły? Pozdrawiam- Czujnik położenia wału
Ok dużo rozbierania żeby go wymienić czy jest dojście w miare?- Czujnik położenia wału
Witam. Gdzie znajduje się czujnik położenia wału w tym cudownym silniku?- Brak komunikacji z komputerem
odnawiam temat. Udalo mi sie dojsc do tego że przy białej kostce z immo gdzie wchodzi Linia K i Linia W. Te dwie linie sa zmostkowane ze sobą. Połaczenie miedzy nimi a wtyczka do komputera pomiedzy siedzeniami jest natomiast do wtyczki pod maska nie ma. Jakies pomysły?- Brak komunikacji z komputerem
ok dzieki bede szukal- Brak komunikacji z komputerem
Nic takiego nie znalazlem, gdzie ew takie zabezpieczenie by moglo byc?- Brak komunikacji z komputerem
Witam. Mam problem polegający na braku komunikacji z komputerem. 10 różnych fachowców 100 róznych komputerów i nie idzie się połączyć ze sterownikiem samochodu, da się jedynie wejść do absa i do licznika,. Znacie może jakieś typowe usterki które to powodują? sprawdzałem równiez polaczenie na 7 pinie wtyczki oraz sterowniki i wychodzi ze go nie ma czyli prawdopodobnie jest uszkodzony kabel wiec czy posiada ktos może schemat ukaładu elektrycznego miedzy wtyczką (ta z tyłu miedzy siedzeniami) a sterownikiem pod maska? Wtedy mogł bym sobie szukać ewentualnych uszkodzeń kabli przez które nie ma komunikacji. Pozdrawiam- Problem z 1 biegiem
ok dzieki za pomoc Dziwna sprawa bo problem sam ustapil, nic nie zrobilem- Problem po odpaleniu
Odnawiam temat. Dopiero teraz miałem czas się tym zająć wymieniłem ten czujnik i dalej to samo bez zmian. Jeden "spec" podpowiedział mi że moze to byc pompa paliwa ale czy wtedy auto po 1-2 minutach chodziło by normalnie? Jakies pomysly> - Wolne obroty i odpalanie