Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jacus91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jacus91

  1. Właśnie w zależności od rodzaju skrzyni ten czujnik jest różny, i nie potrafię znaleźć info na temat 5 biegowej skrzyni
  2. Siema. Potrzebuje informacji na temat wymiany czujnika biegu wstecznego, czy da radę to zrobić bez opuszczania skrzynki biegów. Niestety na forum nie znalazłem informacji na ten temat dotyczących skrzyni hfd, tj 5 biegowy manual.
  3. Dzięki za szybką odpowiedź ?
  4. Siemka, proszę o pomoc w diagnozie. Objawy widoczne(słyszalne) na filmie. Występują najczęściej jak auto dłużej postoi, tylko przy pierwszym odpaleniu po dłuższej przerwie. Dodam też że objawy nie zawsze występują. Pozdro VID_20240113_210605.mp4
  5. jacus91 odpowiedział(a) na Michuu. temat w 1.8T
    Michuu. Mógłbyś opisać jak zdemontować kolektor wydechowy krok po kroku? Potrzebuje się za to zabrać a nigdzie nie umiem znaleźć takiego opisu
  6. jacus91 opublikował(a) temat w 2.6
    Witam. Mam pytanie stojac przed maską auta po lewej stronie z dołu pod zderzakiem znajduje się jakiś dolot powietrza. Tak się stało że zgubilem jedną część tego dolotu( plastikowa rurę) i tu moje pytanie do czego to jest dolot? I czy jest nie zbędne naprawienie tego na już. Pozdrawiam
  7. Witam, mam pytanie o czujnik temperatury powietrza zasysanego (w ukladzie klimatyzacji) ponieważ po podlaczeniu komputera ciagle wyskakuje mi jego bład. Gdzie ten czujnik się znajduje oraz czy jest duzo roboty przy jego wymianie? Pozdrawiam
  8. Mam pytanie czy ten czujnik to jest ten który odpowiada za temperaturę wyświetlana na zegarach ?
  9. jacus91 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    Winowajcą okazał się silniczek krokowy.
  10. jacus91 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    Dzisiaj podpinałem go pod komputer na komputerze nic nie wyszło. Będę działał dalej w sobotę o efektach napisze, sprawdze również czujnik temp
  11. jacus91 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    sprawdze jutro i napisze co wyszlo
  12. jacus91 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    przekaznik zmieniałem i to samo. Moj przekaznik w takiej audiczce tylko innej działa jak nalezy
  13. jacus91 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    To samo beznzyna i lpg. Dziwne jest to że jak jak nie chce zapalić to wogole pompy nie slychac zeby pracowała. Tak jakby rzeczywiscie jakiegos błeda łapał. Zobaczymy co wyjdzie na kompie. A mogłby to być np czujnik położenia wału?
  14. jacus91 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    Nie sprawdzałem układu zapłonowego. Kable i świece są nowe jakieś 5-10 tys przebiegu. Już raz był podłączany pod kompa i nic nie wykazało, pojade jutro jeszcze raz podpiąć. Pytanie tylko czy problem z odpalaniem łączy sie z wysokimi i falującymi obrotami czy to akurat zbieg okoliczności? Ponadto odkąd zaczał się problem z wolnymi obrotami odczuwam niewielki spadek mocy.
  15. jacus91 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
  16. jacus91 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    Czujnik jest ok po sprawdzeniu na kompie. Co do wykrzyknika to byla wina aku to juz rozwiązane a odnośnie obrotów jutro bede sprawdzał silniczek krokowy bo na kompie nic nie wyszlo.
  17. jacus91 opublikował(a) temat w 2.6
    Witam. Mam problem z moja audiczka. Pare dni temu pojawił sie problem z trzymaniem wolnych obrotów zamiast standardowego 800-700 cały czas trzyma około 1400. PO jednym dniu od pojawienia się tego problemu doszedł problem z odpalaniem dzisiaj złapał mi dopiero za około 10 razem jak juz prawie akumulator był padnięty do tego podczas odpalania świeci sie lampka ABS a na ekranie komutera wyświetla sie czerwony wykrzyknik. Po odpaleniu lampka i wykrzyknik gasną. Komputer nie wykazał zadnych błędów. Jakies pomysły? Pozdrawiam
  18. jacus91 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    Ok dużo rozbierania żeby go wymienić czy jest dojście w miare?
  19. jacus91 opublikował(a) temat w 2.6
    Witam. Gdzie znajduje się czujnik położenia wału w tym cudownym silniku?
  20. odnawiam temat. Udalo mi sie dojsc do tego że przy białej kostce z immo gdzie wchodzi Linia K i Linia W. Te dwie linie sa zmostkowane ze sobą. Połaczenie miedzy nimi a wtyczka do komputera pomiedzy siedzeniami jest natomiast do wtyczki pod maska nie ma. Jakies pomysły?
  21. ok dzieki bede szukal
  22. Nic takiego nie znalazlem, gdzie ew takie zabezpieczenie by moglo byc?
  23. Witam. Mam problem polegający na braku komunikacji z komputerem. 10 różnych fachowców 100 róznych komputerów i nie idzie się połączyć ze sterownikiem samochodu, da się jedynie wejść do absa i do licznika,. Znacie może jakieś typowe usterki które to powodują? sprawdzałem równiez polaczenie na 7 pinie wtyczki oraz sterowniki i wychodzi ze go nie ma czyli prawdopodobnie jest uszkodzony kabel wiec czy posiada ktos może schemat ukaładu elektrycznego miedzy wtyczką (ta z tyłu miedzy siedzeniami) a sterownikiem pod maska? Wtedy mogł bym sobie szukać ewentualnych uszkodzeń kabli przez które nie ma komunikacji. Pozdrawiam
  24. jacus91 odpowiedział(a) na jacus91 temat w Audi A4 B5
    ok dzieki za pomoc Dziwna sprawa bo problem sam ustapil, nic nie zrobilem
  25. jacus91 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    Odnawiam temat. Dopiero teraz miałem czas się tym zająć wymieniłem ten czujnik i dalej to samo bez zmian. Jeden "spec" podpowiedział mi że moze to byc pompa paliwa ale czy wtedy auto po 1-2 minutach chodziło by normalnie? Jakies pomysly>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.