Treść opublikowana przez PatrickU
-
"Uszkodzenie" zderzaka
po pierwsze nie jesteśmy na zachodzie... i nie jesteśmy zachodem , do tego jeszcze nam troszkę brakuje. Koniec kropka. po drugie to zależy od osoby jakie ma podejście do auta. Jedni olewają a drudzy pieszczą swoje auta , więc stwierdzenie że ''zderzak jest od tego'' uzależnione jest od konkretnej osoby jak do tego tematu podchodzi. Dokładnie. Nic dodać nic ująć. Po to płaci się ubezpieczenie żeby z niego korzystać w razie szkody. Szkoda że Polacy nie są tacy jak "zachód" tylko lepią trupy ze stanów na sprzedaż byle zarobić... A to bym Cię zaskoczył, bo auta z USA kupują bardzo chętnie Niemcy. Oceniłem obiektywnie że za 300zł nie opłaca się tracić swojego czasu. Akurat swoje OC/AC nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia.
-
"Uszkodzenie" zderzaka
Zderzaki od tego są, na zachodzie nikt się tym nie przejmuje. Zgłaszać tego nie warto, więcej zachodu niż korzyści - okaże się że stracisz czas na umawianie się z rzeczoznawcą, wypełnianie papierkologii (która do szybkich nie należy) i dzwonieniu do ubezpieczyciela (tutaj to idzie spędzić godziny przed telefonem). Policzyliby Ci 300zł a ty byś stracił kupę czasu.
-
Wycena szkody przez Uniqua A4 B5 uderzone w tył
Telefon do nich i proś o kosztorys podstawowa sprawa.
-
Wycena szkody przez Uniqua A4 B5 uderzone w tył
Naliczyli Ci amortyzację i zamienniki? Pokaż kosztorys.
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Miałem cały zestaw z ASO, mam teraz po raz któryś same diody które kupiłem za 20zł i działa to bez żadnych problemów. W komputerze zero błędów. Nie ma sensu przepłacać.
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Miałem auto trochę ponad 160k km, servotronic działał bardzo dobrze.
-
Czy odważylibyście jeździć się tak "bitym" autem?
Można to powiedzieć o każdym aucie którym jeździmy, bez względu na to czy było malowane czy nie. Bardziej chodziło mi o to czy thefty, czyli auta pokradzieżowe, często po prostu rozebrane z brakami w częściach jakkolwiek można uznać za atrakcyjne, bo szczerze powiedziawszy nigdy takiego auta nie sprowadzałem, a wydaje mi się że dla niektórych to czy auto jest pokolizyjne czy bezkolizyjne ma duże znaczenie (zwykle na tym temacie kontakt z patientem się urywa bez dopytywania jak było uszkodzone czy mocno/czy słabo). I tylko wyłącznie chodziło mi o to. Amen. Źle mnie po prostu zrozumieliście chyba
-
Czy odważylibyście jeździć się tak "bitym" autem?
- Czy odważylibyście jeździć się tak "bitym" autem?
- Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
U mnie też tak było. Ten typ chyba tak ma.- 2.0 TFSI dźwięk przy spadku obrotów
Witam, Podczas postoju w 2.0 TFSI przy całkowitym puszczeniu gazu kiedy auto znajduje się na wyższych obrotach słychać dźwięk jakby koła zapadkowego (jakby kręciło się w drugą stronę pedałami na rowerze tylko w makroskali). Kiedy wolno odejmuję gaz tego dźwięku nie ma. Wydaje mi się że pochodzi to z części silnika od strony pasażera. Co to może być? Ktoś ma podobnie? Przebieg auta 160 000 km oryginalny.- SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Audi motorsoudsystem, drogi gips 2.0 TFSI mają rurki z jednej strony również. Na USA takie wychodzą.- Audi A5 Coupe lift, jakie lampy tył?
A jak to odróżnić?- Audi A5 Coupe lift, jakie lampy tył?
Tak myślałem, dzięki- Audi A5 Coupe lift, jakie lampy tył?
Hej, hej Wie ktoś może jakie rodzaje lamp na tył występują w poliftowej A5? Zwykłe, led, neon? Czy tylko led?- Wada ukryta- wtopa z autem
Z godziną podpisania umowy auto zmienia właściciela i od tego momentu koszty naprawy ponosi kupujący. Część która uległa awarii jest częścią która się zużywa, więc czemu sprzedający miałby płacić z własnej kieszeni? Psują się nowe auta, zakup używanego wiekowego auta niestety ale wiążę się z ryzykiem które musisz wziąć pod uwagę. Pozdrawiam!- [Audi A7] Head-up inna szyba?
Hej, Wie ktoś może czy head-up w Audi A7 wymaga innej szyby? Chciałbym doposażyć autko w tą funkcjonalność, aczkolwiek obawiam się że będę musiał zmienić przy okazji szybę.- SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Potrzebny jest też podnośnik albo kanał- Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
U mnie było identycznie, sterownik w drzwiach kierowcy zachowuje się jak master a w pasażera jak slave.- Panel klimatyzacji przedlift -> polift
No właśnie nigdzie go nie mogłem znaleźć- Panel klimatyzacji przedlift -> polift
Czyli nici?- Panel klimatyzacji przedlift -> polift
Witam! Ktoś próbował podmienić panel klimatyzacji dwustrefowej z przedlifta na polift? Jak wygląda sprawa kodowania?- Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Podziękować, myślałem że większy z tym kłopot.- Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Jak zakodować manetki w tiptronicu?- #B8 #IBIS #SEDAN #S-LINE #2011 #2.0TDI
Witam, ze względu na zakup A7 auto jest na sprzedaż. Cena 74 900 PLN. Aktualnie na 18 felgach z letnimi oponami. Autko sprzedane. - Czy odważylibyście jeździć się tak "bitym" autem?