Treść opublikowana przez PatrickU
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Możesz sie podzielić tą wiedzą? w jaki sposób można to zrobić, czy potrzebne są jakieś dodatkowe programy, mapy, złącza? Chyba nie planujesz chipować auta na własną rękę?
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
W wersji s-line inna jest maglownica czy kolumna kierownicza?
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Okej, wszystko jasne, dzięki za wyjaśnienie Zdjęcie stąd: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/199464-asystent-swiatel-drogowych-high-beam-assist/ Za czujnik deszczu w ASO 8K0955559C chcieli ponad 7 stówek. Jajca.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Oczywiście
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Czy czasem <2010 nie trzeba tego robić? Niech się ktoś wypowie. Miałem robiony chiptuning kilka dni temu z wymontowaniem komputera w Goodhope Pleszew i śmiało mogę polecić. Identyczna jednostka jak Twoja.
-
Audi A4, Góra Kalwaria, nieopłacony VAT?
Większość aut na autoroli jest w cenie netto, tak więc vat musi zostać opłacony. Tylko niewielka część sprzedawana jest w cenie brutto albo z notką "samochody osobowe zwolnione z VAT" Udało mi się dokopać do historii z serwisu, auto kupione ze zwolnieniem z VAT, więc wygląda na to, że wszystko jest ok
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Czemu gryzie mi się to z tym? W takim razie po co jest czujnik rozpoznawania światła, oraz gdzie go wpiąć?
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Czujnik deszczu/światła to nie te same czujniki, mamy je w takim razie podpinać pod ten sam pin 2?
-
[A4 B8 S-LINE Phantom Black Avant] TrOoPeRs
Z tego co gdzieś wyczytałem to tylko 18 i więcej.
-
[A4 B8 S-LINE Phantom Black Avant] TrOoPeRs
Ile kosztuje wymiana hebli na S4?
-
#B8 #IBIS #SEDAN #S-LINE #2011 #2.0TDI
Dzisiaj byłem na wizycie w Goodhope Pleszew, u Pana Mariusza. Zostałem obsłużony z pełnym zaangażowaniem, mod zrobiony idealnie tak jak chciałem. Wyjechałem nie tylko z lepszym autkiem, ale i wzbogacony o przydatną wiedzę. Jutro wrzucę wykres
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Kilka stron wcześniej jest odpowiedź na twoje pytanie.
-
#B8 #IBIS #SEDAN #S-LINE #2011 #2.0TDI
A generalnie co myślicie o tym oklejeniu pionowych słupków w tej dokładce zderzaka? Chciałem okleić całą dokładkę na wzór pełnego s-lina, ale krzywo wyszło mi te łączenie i musiałem z tego zrezygnować.
-
#B8 #IBIS #SEDAN #S-LINE #2011 #2.0TDI
Ale i tak jestem zdania, że te felgi jak na siedemnastki są wyjątkowo ładne Jak kupiłem miałem założone 245/40/R18, to aż mnie serce bolało jak jeździłem po Poznaniu.
-
#B8 #IBIS #SEDAN #S-LINE #2011 #2.0TDI
Ufff, myślałem że dostanę baty za 17" felgi
-
#B8 #IBIS #SEDAN #S-LINE #2011 #2.0TDI
Na sprzedaż ze względu na zakup A7. Cena 74 900 PLN. Aktualnie na 18 felgach z letnimi oponami. Witam, witam! Kupiony pod koniec listopada 2014 z przebiegiem 154 000. Auto bezwypadkowe i bezkolizyjne, do końca serwisowane w ASO. Szukałem auta wyłącznie w białym kolorze, przez 2 miesiące poszukiwań jedynie ta oferta wydała się sensowna. Tanio nie było, ale dostałem pewny samochód. Autkiem dużo jeździć nie będę, w granicach 12-15 tysięcy rocznie, w 90 procentach na trasie Poznań-Koszalin. Przebieg na dzień 7.03.2015 to 159 tysięcy. Tak auto wyglądało przed sprowadzeniem: http://imageshack.com/a/img673/6523/bCUdCO.png http://imageshack.com/a/img538/7616/bi9ncb.png http://imageshack.com/a/img673/9891/fi00r6.png Od siebie: - Listwy progowe S-line (oryginalne ASO) - Chromowane ringi przeciwmgielne (oryginalne ASO) - Podwójny wydech od 3.0 TDI - Lusterka składane i fotochromatyczne - Oświetlenie tablicy tył LED (oryginalne ASO) - Oświetlenie wnętrza LED - Aktualizacja MMI + mapy 2014 - Doświetlanie zakrętów - Wizualizacja parkowania tył - Gauge test + lap timer + temperatura oleju - Domykanie szyb z pilota - Obniżane lusterko prawe - Światła tył jako światła dzienne To do: - Modyfikacja 170km/350nm (więcej nie chcę i nie potrzebuję) - DONE 170/370 - Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne - DONE - Czujnik deszczu/światła - DONE - Asystent świateł (lubię jeździć w nocy, ciekawa sprawa) - kamera jest, potrzebny jedynie sterownik
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Takie pytanko. Jak servotronic zachowuje się na podłużnych uskokach? Zastanawiam się nad montażem tego, ale głównie chodzi mi o zniwelowania zarzucania autem na koleinach które biegną wzdłuż drogi. Między innymi przez to musiałem zmienić opony z 245 na 225, a nadal nie jest idealnie, raz prawie wyrżnąłbym w tira przy wyprzedzaniu tak mnie zarzuciło.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jest sens wymiany turbo na te od CAHA, jeżeli nie chcę przekraczać 370nm? Poprawi to krzywą momentu w porównaniu ze standardowym turbo?
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
Jaki numer mają spinki?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Sterowniki podane na pierwszej stronie obsługują też fotochrom?
-
Audi A4, Góra Kalwaria, nieopłacony VAT?
Witam! Na początku grudnia kupiłem od komisu/handlarza z miejscowości Góra Kalwaria, Audi A4 B8. Auto z Holandii, kupione w serwisie Autorola, na niemieckich tablicach i niemieckim dowodzie. Oczywiście Faktura VAT marża. Zaczynam mieć podejrzenia co do opłacenia VATu. Jeśli handlarz opłaciłby VAT, otrzymałbym fakturę VAT, lecz na Autoroli można znaleźć aukcje z notkami "samochody osobowe zwolnione z VAT": https://www.dropbox.com/s/un0088txr9bfzm8/Zrzut%20ekranu%202015-01-18%2002.52.45.png?dl=0 W jaki sposób mogę sprawdzić, czy samochód ma jakiekolwiek zaległości finansowe? Na otomoto widniała informacja w opisie, iż auto jest po opłatach celno/skarbowych, zostałem poinformowany również o tym podczas zakupu, tak więc jest to jawne oszustwo które mogę zgłosić na policję.
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Jak krzywa momentu wygląda u Ciebie?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Koledzy, czym wyczyścić chromowane końcówki? W internecie pełno jakiś domowych sposobów, z wodą i cytryną, polecacie jakieś mleczko?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Wygląd zewnętrzny wydechu świadczy o jego stanie? Czy to kwestia wyczyszczenia przez sprzedawcę? Na co zwrócić uwagę? http://allegro.pl/audi-a5-lift-3-0-tdi-wydech-uklad-wydechowy-tlumik-i4873319708.html
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
To sprzęgło http://www.performance-kupplung.de/shop10/index.php/sachs-performance-kupplung-verstarkte-kupplung-audi/verstaerkte-kupplung-sachs-performance-kupplung-audi-a4-8k2/2-0-tdi-105kw/sachs-kupplung-verstarkte-kupplung-audi-a-4.html to to samo reklamowane u nich na stronie? http://www.sachsperformance.com/Sprzeglo-Performance/Audi/Audi-A4-8K2-B8-11-07-%3E/2-0-TFSI-quattro-155-kW-;-06/2008-/Zestaw-sprz-%23281%3Bg-%23322%3Ba-SRE-Performance::870.html