Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PatrickU

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PatrickU

  1. po pierwsze nie jesteśmy na zachodzie... i nie jesteśmy zachodem , do tego jeszcze nam troszkę brakuje. Koniec kropka. po drugie to zależy od osoby jakie ma podejście do auta. Jedni olewają a drudzy pieszczą swoje auta , więc stwierdzenie że ''zderzak jest od tego'' uzależnione jest od konkretnej osoby jak do tego tematu podchodzi. Dokładnie. Nic dodać nic ująć. Po to płaci się ubezpieczenie żeby z niego korzystać w razie szkody. Szkoda że Polacy nie są tacy jak "zachód" tylko lepią trupy ze stanów na sprzedaż byle zarobić... A to bym Cię zaskoczył, bo auta z USA kupują bardzo chętnie Niemcy. Oceniłem obiektywnie że za 300zł nie opłaca się tracić swojego czasu. Akurat swoje OC/AC nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia.
  2. Zderzaki od tego są, na zachodzie nikt się tym nie przejmuje. Zgłaszać tego nie warto, więcej zachodu niż korzyści - okaże się że stracisz czas na umawianie się z rzeczoznawcą, wypełnianie papierkologii (która do szybkich nie należy) i dzwonieniu do ubezpieczyciela (tutaj to idzie spędzić godziny przed telefonem). Policzyliby Ci 300zł a ty byś stracił kupę czasu.
  3. Telefon do nich i proś o kosztorys podstawowa sprawa.
  4. Naliczyli Ci amortyzację i zamienniki? Pokaż kosztorys.
  5. Miałem cały zestaw z ASO, mam teraz po raz któryś same diody które kupiłem za 20zł i działa to bez żadnych problemów. W komputerze zero błędów. Nie ma sensu przepłacać.
  6. Miałem auto trochę ponad 160k km, servotronic działał bardzo dobrze.
  7. Można to powiedzieć o każdym aucie którym jeździmy, bez względu na to czy było malowane czy nie. Bardziej chodziło mi o to czy thefty, czyli auta pokradzieżowe, często po prostu rozebrane z brakami w częściach jakkolwiek można uznać za atrakcyjne, bo szczerze powiedziawszy nigdy takiego auta nie sprowadzałem, a wydaje mi się że dla niektórych to czy auto jest pokolizyjne czy bezkolizyjne ma duże znaczenie (zwykle na tym temacie kontakt z patientem się urywa bez dopytywania jak było uszkodzone czy mocno/czy słabo). I tylko wyłącznie chodziło mi o to. Amen. Źle mnie po prostu zrozumieliście chyba
  8. U mnie też tak było. Ten typ chyba tak ma.
  9. Witam, Podczas postoju w 2.0 TFSI przy całkowitym puszczeniu gazu kiedy auto znajduje się na wyższych obrotach słychać dźwięk jakby koła zapadkowego (jakby kręciło się w drugą stronę pedałami na rowerze tylko w makroskali). Kiedy wolno odejmuję gaz tego dźwięku nie ma. Wydaje mi się że pochodzi to z części silnika od strony pasażera. Co to może być? Ktoś ma podobnie? Przebieg auta 160 000 km oryginalny.
  10. Audi motorsoudsystem, drogi gips 2.0 TFSI mają rurki z jednej strony również. Na USA takie wychodzą.
  11. A jak to odróżnić?
  12. Tak myślałem, dzięki
  13. Hej, hej Wie ktoś może jakie rodzaje lamp na tył występują w poliftowej A5? Zwykłe, led, neon? Czy tylko led?
  14. Z godziną podpisania umowy auto zmienia właściciela i od tego momentu koszty naprawy ponosi kupujący. Część która uległa awarii jest częścią która się zużywa, więc czemu sprzedający miałby płacić z własnej kieszeni? Psują się nowe auta, zakup używanego wiekowego auta niestety ale wiążę się z ryzykiem które musisz wziąć pod uwagę. Pozdrawiam!
  15. Hej, Wie ktoś może czy head-up w Audi A7 wymaga innej szyby? Chciałbym doposażyć autko w tą funkcjonalność, aczkolwiek obawiam się że będę musiał zmienić przy okazji szybę.
  16. Potrzebny jest też podnośnik albo kanał
  17. U mnie było identycznie, sterownik w drzwiach kierowcy zachowuje się jak master a w pasażera jak slave.
  18. No właśnie nigdzie go nie mogłem znaleźć
  19. Czyli nici?
  20. Witam! Ktoś próbował podmienić panel klimatyzacji dwustrefowej z przedlifta na polift? Jak wygląda sprawa kodowania?
  21. Podziękować, myślałem że większy z tym kłopot.
  22. Jak zakodować manetki w tiptronicu?
  23. Witam, ze względu na zakup A7 auto jest na sprzedaż. Cena 74 900 PLN. Aktualnie na 18 felgach z letnimi oponami. Autko sprzedane.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.