Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Igor_s4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Igor_s4

  1. Ladna nawet za dlugo na allegro nie powisiala:) Ladna nawet za dlugo na allegro nie powisiala:)
  2. Mysle ze i ja pojade.
  3. Ten wlacznik sie wypina czy jest przykrecony jakos?wole zapytac bo znajac zycie polamie cos.
  4. O dzieki to chyba lepiej caly przelacznik kupic i z glowy.
  5. Witam.Jak w temacie nie swieci sie jeden przycisk od otwierania szyb. (Panel w drzwiach kierowcy) Jak to wymienic?podobno trzeba wlutowac zarowke? Ciezko to rozebrac?
  6. Mysle ze moze tak:)
  7. Ja poza miastem wiec u mnie cisza:p poza tym Ciebie tez malo bo chyba Twoja jezdzi autem?tzn audi:)
  8. A siemka Patryk.czasem jestem ale jak widac na miescie cisza..
  9. Ktos jest? Cos sie dzieje czy cisza w naszym umarlym miescie?
  10. To czyli musze wyjac caly zamek? I w tym styku szukac problemu?
  11. Igor_s4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Ktos ogarnial temat? Jesl mozliwosc zrobienia tego? S4b5 przed lift.
  12. To juz cos musialo pasc na amen bo po otwarciu drzwi kierowcy od dluzszego czasu swiatlo sie nie zapala.
  13. Witam.Taki problem nie zapala sie swiatlo w calym aucie po otwarciu drzwi kierowcy i nie widzi tez ze auto jest otwarte i po chwili sie zamyka.Po otwarciu innych drzwi np. Pasazera swiatlo normalnie sie zapala.Gdzie szukac przyczyny? Zamek?
  14. Igor_s4 opublikował(a) temat w 2.7BiT
    Witam.Po nocy na zimnym silniku po odpaleniu auto wskakuje na 1tys obrotow i tak zostaje pozniej po nagrzaniu minimalnie spada do 900.Auto wolno sie nagrzewa.Wczesniej po odpaleniu wskakiwal na 1200 i spadal na 900.Co moze byc przyczyna? Tak samo zauwazylem teraz na komputerze na spalaniu chwilowym na postoju pokazuje np.spalanie 15 i sobie powoli rosnie o co w tym moze chodzic? Co do odpalenia rano auto troche kopci na czarno i delikatnie sie dlawi po dodaniu gazu pozniej po nagrzaniu jest ok.Vag nie pokazuje bledow...
  15. Siema.Mam na imie Igor i jestem posiadaczem s4b5 avant:)Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.