Treść opublikowana przez Tzone88
-
Jaki preparat do mycia silnika?
preparaty firmy plak dają radę
-
Szukam porady w sprawie polerki
kup najtańszą polerkę oscylacyjną na allegro,dobrą gąbkę i pastę i powolutku nie przekraczaj 2 tys obrotów raz przy razie powoli na mokro kładźdużo pasty
-
opony zimowe
ja polecam 205/45 na zime jak znalazł
-
Prawdopodobnie guz na oponie
czyli juz nie huczy bo jak guz na oponie to od razu sie jej pozbyc
-
Polecane opony zimowe
Pamiętajmy by używac opon których wiek mimo dobrego bieżnika nie przekraczał 7 lat. Na samym końcu (4 cyfry) możemy odczytać tydzień oraz rok wyprodukowania opony. Przykładowo 2405 będzie wskazywało, że powstała ona w 24 tygodniu roku 2008
-
Czy to zużyty dwumas?
lepiej wizyta w warsztacie
-
Pali na gazie
ogólnie jak masz taką opcję to ok ale lepiej silnik palić na benzynie i zwracać uwagę na temp
-
Stłuczka i niepoważna wycena przez HDI
Tak śmiało możesz zaprosić jakąś firmę do współpracy która sądzi się w takich porzypadkach oni patrzą czy daradecoś więcejudrzeć czy nie
-
stłuczka ?
Jeśli chodzi o wypłatę pieniędzy to też zależy dużo od firmy. Bo taka firma jak TUW nie powinna istnieć na rynku ze względu na wielkie opory i ciągłe problemy przy wypłacie pieniędzy. Ergo hestia akurat nie powinna stwarzać Ci problemów. Szkoda jest naprawdę mała z tego co mówisz a za rzeczoznawcę też trzeba zapłacić a uszkodzenia są nie duże z tego co opowiadasz. około 1000 zł powinineś dostać. Możesz wstawić auto dowarsztatu a oni wystawiają fv jaka by nie była i ubezpieczyciel musi to pokryć. Ja polecam wziąć pieniądze a jak poszukasz to szkodę ogarniesz za 300- 400zł a reszta dla Ciebie. Pozdrawiam
-
Stłuczka :(
są 2 drogi albo jedziesz do ASO i oni to robią i ubezpieczalnia pokrywa fakturę albo bierzesz od ubezpieczalni pieniądze i zrobi Ci to ktoś za przyzwoite pieniądze jakiś warsztat ale jak dostaniesz pieniądz do ręki to ta kwota będzie niższa. Zawsze tak robią bo ludzie naprawiają po kosztach. Możesz skorzystać z usług rzeczoznawcy albo jak Ci przyznają jakąś kwotę to odwoływać się jeśli jeszcze bardziej ją zmniejszą to wtedy do rzeczoznawcy albo do firmy która zajmuje się ściąganiem odszkodowań
-
Nastepny MISZCZUNIO ...
Idiotę z Vito nic tylko wyjść i poskładać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam nazywam się Daniel
-
Auto powypadkowe
10 zł za kg to absurd najlepiej nalej wody do baku i kg się wyrównają ale to prawda ze zależy jaksię ze szrotem dogadasz bo dużo nczęści możesz powyciągać jakiś osprzęt silnika itd wybieraj to co najcenniejsze