A po odłączeniu sondy w takim razie czego powinienem się spodziewać i co sie powinno dziać?
Problem rozwiazany Sonda sprawna, kopułka też lecz przepływka do wymiany Dzieki wszystkim!
Witam, ogolnie mam na zawieszeniu przejechane niecałe 20 kkm, lecz miałem lekka kolizje i przy sprawdzaniu stanu technicznego auta okazało się że owy wachacz czyli banan został uszkodzony (wybity) i tak myśle czy po wymianie bede musiał jechac na geometrie. Dzieki za pomoc !
Oscylacja na kompie była w normie jesli motor pracowal na wolnych a jak sie go trzymało na wyzszych obrotach (3000-4000) to odwalała robote i norma skakala jak głupia :/ Sonda juz byla raz wymieniona nic nie dało.
Tzn ten drugi zawsze a ten 1 nie koniecznie. I jeszcze zauważyłem dziś jak mi zgasł bo za szybko puscilem sprzegło, jak chcialem go znowu odpalić odpalił za 3 podejsciem i pracował na 3 garach jak traktor po dodaniu gazu praca rozłozyła sie na 4 ponadto świece sa białe i sonda podobnie biala jak tynk.
Cześć, posiadam ADP 1.6, i nie wkreca mi się na obroty, kreci się do 5 tys obrotów, ogolnie muł straszny nie zbiera sie, zero mozliwosci przy wyprzedzaniu. Zajme sie niedługo demontażem kopułki jakies rady macie? Bo widziałem ze z dojsciem słabo jest