Treść opublikowana przez kafarek
-
Subwoofer ori do sedana? Warto
Może, to już rolę odgrywa zmęczenie materiału A jakie masz radio ? Ori czy dokładkę?
-
Subwoofer ori do sedana? Warto
Oryginalny sub gra sobie gra ale przy głośniejszej muzyce słychać, że bas dobiega z plastikowej tuby bo trzeszczy. Moim zdaniem dobre głośniki w półce załatwią sprawę, chyba że ktoś lubi słuchać samego basu to skrzynia w bagażnik. Decyzja należy do Ciebie, ale moim zdaniem bass z oryginalnej tuby nie jest wysoce zadowalający Ale opinia jest jak ...
-
zamiana (czyw warto i jest sens)?
W pomysł mi skoczył aby jeszcze ten łeb rozwiercić, ale teraz jak tu koło odkręcić w razie awarii. Myślę, że złodziej przyszedł by drugi raz do tego samochodu i by sobie odkręcił jeżeli, aż tak by je chciał jedynie zabezpieczy to przed takimi co z imprezy wracają i chcą sobie "żarty" porobić frajerzy Ps. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/282214-zabezpieczenie-dekielkow-przed-kradzieza-do-audi-a4-b6/ znalazłem na forum, gościu tak zrobił ja bym poszedł może krok w przód i zamówił sobie śruby z łbem stożkowym i gniazdem na imbus czy na gwiazdkę i normalnie je dokręcił aż się łeb schowa. Praktyczne i wygląda super
-
zamiana (czyw warto i jest sens)?
Może kurcze na silikon go wkleić zawsze mozna go odkleić i sie pobawic, a jak złodziej zobaczy ze cos trzyma to albo ucieknie albo wroci drugi raz i spróbuje inaczej, no na takich to sie nie uratujesz chyba, że strzeżony parking albo garaż
-
zamiana (czyw warto i jest sens)?
Tak to jest z tymi baranami, masz kapselki a na drugi dzien ich nie masz ... Słoneczka jak patrzałem w dobrym stanie nawet za 6 stów idzie opchnąc moze i by znalazł coś w zamiane, ale pewnie jezdzisz tym samochodem to taka opcja by nie wchodziła w grę.
-
zamiana (czyw warto i jest sens)?
Te 2 widze w srebrnym kolorze i ładny dekielek audi i robi robote na pewno !
-
Kod do radia
Znajomy brał kod z radia od ASO to musial okazać dowód rejestracyjny i dowód osobisty i otrzymał kod. Ale teraz nie wiem czy to bylo 5 dych czy za free mu dali
-
podniesc tyl
wyższe sprężyny załatwią twój problem
-
audi a4b5 1,6 Adp 1996r. 74kw - zmiana oleju z 15W40 na 10W40
Ja w swoim leje 10w40 Shella, dolewam 4-5 setki na 10 kkm Nie wiem po co lać taki gesty olej do takiego silnika
-
Piszczenie przy skręcaniu kierownicą
Jeżeli by była pompa byś słyszał narastający pisk przy obracaniu kierownica, ja bym sprawdził jeszcze paski pod maska ew. napinacz i rolke alternatora. Pozdro
-
Opony 255/35 r 19 zamiast 235/35 r 19
Witam, kończą się oponki i są założone 235 i chce założyć używki i okoliczny handlarz ma 255 czy to dużo zmieni i tak dużo już pogorszone przyspieszenie? Ktoś miał taką szerokość? Proszę o opinię ! Dodam, że i tak na 235 jest naciąg i 255 by w sumie pasowały jak ulał i też są fajne bo mają tzw rant ochronny
-
Cieżko odpala, strasznie kopci przy odpalaniu.
Może nagar turbo uszczelniał Jak wtryskiwacze to sie rozejdzie po kosztach , napisz później co wykryli dodatkowo Ci mechanicy
-
[AJM] Wywalenie kata, co ze środkowym?
Może to robota końcówek wydechu ?
-
Telematic Jak usunąć komunikat z wyświetlacza
Ogarnięty elektromechanik usunie przez Vaga ci cały system ze komputer nie będzie go w ogóle wykrywał
-
Cieżko odpala, strasznie kopci przy odpalaniu.
Może już na głowicy puszcza albo pierścienie trzeba by mu zrobić próbę olejową albo sprawdzić ciśnienie na cylindrach lecz w dieslu trochę zabawy jest z tym
-
"Ciężej" działająca kierownica.
Za 200-300 km Ci się wszystko ułoży sworznie trzymaja lepiej nie ma luzów, ale jak możesz kręcić kierownice jednym palcem to wszystko gra
-
Regeneracja głowicy
Trochę drogo kolega za v6 2,8 w Audi a4 b5 zapłacił 1200
-
Silnik przerywa jak jest zimny
Kiedy świece wymieniałeś?
-
Słabe wspomaganie po przejechaniu dłuższej trasy
Też się podepnę pod temat, jak wypłukać cały układ na nowy płyn bo podobnie jak u kolegi płyn zaraz zrobił mi się brunatny. Czy to coś zmienia? Pozdrawiam
-
Pompa wspomagania - różnice wytwarzanego ciśnienia 90/105/110 bar
Witam, dziś byłem kupować pompę wspomagania używkę bo w końcu znalazłem czas i wpadam do gościa i był problem na początku że miał pompy wkręcane a ja miałem wkręcana jedna a druga na opaskę, ale wynikło z tego ze ta z opaska moja ma redukcje wkręcana i jest tulejka mniejsza z tym. Gosiu dał mi pompę ZF patrze a tam 90 bar mówię coś nie tak, mowie daj inna dał mi Luka 105 bar identyczne wszystko gra, ale jednak nie wziąłem bo mówię jak mi nie wytworzy ciśnienia roboczego i np. nie będę miał wspomagania na wolnych obrotach a na wyższych już tak? I pytanie do was, jaką role gra tu ciśnienie czy mam szukać pompy deseń w deseń 110 bar? Bo taka mam ZF 110 bar (długa). Czy to nie ma różnicy miedzy 90 bar, a 110 bar. Pozdrawiam !
-
Temperatura silnika
A te świece to dobre wsadziłeś? Może coś z pompka paliwa masz ? Jak latasz na gazie czasami bywa ze siadaja pompy
-
duuuuuuuuuuuuże spalanieeeeeeeeee
Coś było ostatnio robione przy samochodzie? Uzupełnij profil
-
Przepustnica 1.6 ADP
Hmm, podejrzewam jeszcze że może któraś z poduszek silnika albo skrzyni jest juz do wymiany. Bede szukał !
-
Przepustnica 1.6 ADP
Kolego Ayew, a czy przy zmianie biegów np z 1 na 2 albo 2 na 3 potrafi Ci szarpnąć tak ze 2 razy? Jeżdżę wieloma samochodami od diesla do benzyny i w żadnym z nich tak nie szarpie a w mojej a4 szarpie troche, juz sie przyzwyczaiłem i mysle ze ten typ tak ma ale po wyczyszczeniu tej przepustnicy zaczął delikatniej szarpać Pozdrawiam!
-
Przepustnica 1.6 ADP
Właśnie juz sie dowiedziałem, że tam wg nie ma silniczka krokowego. Zmyliła mnie obudowa przepustnicy Po wyczyszczeniu faluje 850-900 może nawet mniej juz mam dość szukania uznałem, że ten typ tak ma bo juz nie mam siły szukać dalej co może być przyczyna. Wymieniłem świece, kable, przepływomierz filtry wszystkie paski, napinacze. Zastanawiam się czy to jeszcze nie wina pompy wspomagania że obciąża układ bo sobie wyje bo wyje ale się z nią nic nie dzieje. Hmm, cóż to może być. Dzieki za dotychczasowe opinię i kontakt ze sprawa !!!