Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Łukasz przegub mi strzela . Przyjmę cenę prosto na klatę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jestem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
uu a mijałem a5 na s7
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek dzwoniłem bo mijaliśmy się przy zjeździe do Okonia i chciałem ci powiedzieć,że ładnie w nocy wygląda twoja A5
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak mi się uda to przybiegnę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wiem gdzie auto poszło,dzisiaj gadałem z twoim tatą pod kościołem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Brać w ciemno
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Buszek słyszałem że przyszłą żonę to se kupiłeś
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Fajnie tylko na spokojnie ogarnij auto , sprzątnij bagażnik i rozbierz wtedy podjadę- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Z tego co przeglądałem wątek o tych Ms-ach to niektórzy się tam deklarowali że 60-80tys na tym robili ... ciężko mi w to uwierzyć ale nawet jakby zrobić 40-50tys km to za 600zł się opłaca jak nic jak ja zrobię połowę tego to się uciesze ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- A znajdziesz kiedyś czas na zamianę pompek od centralnego- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Narazie gitara, zrobiłem 3tysie ale exstremalnie traktowane . U Toma zapłaciłem śmieszne pieniądze- Legenda PRLu - Kant czyli mój FIAT 125 P - po pełnej odbudowie
Auto naprawdę godne podziwu :kox::kox: . Aż miło popatrzeć- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak bywa z autami- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To lipa . Grzie my będziemy chodzić na cukierki i kupować żarówki razem z wymianą- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
handlarz i takich rzeczy nie wie :polew::polew:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może sami już kupili po korekcie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kiedyś się trafi na mieście to ustawie się firmową Scanią bo ma 310 km- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzisiaj na Litewskiej widziane RS4 b5 czarne Rej GDA- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
norma . Poczekaj na zimę- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja tą środę odpadam bo mam parę spraw do załatwienia związanych ze ślubem , chyba że w inny dzień się spotkamy- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mija wyglądała lepiej zaraz wkleję zdjęcie tylko znajdę ---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
lansuje się a ty to wymieniałeś tą swoją rurkę do IC bo jak na grunwaldzkiej się mijaliśmy to odniosłem wrażenie że syczy znowu Wymień uszczelki w drzwiach bo już miesiąc temu wymieniłem i nic nie syczy- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A ty dziadek co tak się po mieście kręcisz ? - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody