Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
dziwnie te banany wygladaja :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ciekawe czy okowita przyjechala :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no chyba ze mikolaj przyjdze 2x ;p
-
Spociki Łódzkie
przyjalem :> widzisz ten usmiech :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
masz jakis dobry ?? cena ?? bys na spota wzia ;p;p ja juz porterowke zalatwie
-
Spociki Łódzkie
tesciowa robi porterowke wspaniala mniaaaam
-
Spociki Łódzkie
na razie czytam, to z 1,5 roku musi stac ja nie wytrzymam ;p
-
Spociki Łódzkie
Bart nie wiem czy zauwazyles ale jest strona 1605 jak z Twojego nicka ;p[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:30_________________________________________________zapomnialem dodac stawiasz flache
-
Spociki Łódzkie
Bart dobre ?? ale chodzi o wlasnej roboty ! bo aroniowka mi dobra wyszla, i wino aroniowe dojzewa :>
-
Spociki Łódzkie
bedzie, jak to moze byc ze Misiaka nie bedzie a z innej beczki, chce sie zabrac za zrobienie miodu pitnego bawil sie ktos tym ?
-
Spociki Łódzkie
zaopiekujemy sie Kasia
-
Spociki Łódzkie
a to urodziny robisz Miś :>
-
Spociki Łódzkie
ahh Kasia i jej avatar....
-
Spociki Łódzkie
skad ja to znam, pozyczyc od ojca passata chcialem, dal mi klucze i dzwonie domofonem gdzie zaparkowales.... no z boku..... nie ma... zartujesz..... i znalazl sie na ukrainie po roku przez pana rutkowskiego
-
Spociki Łódzkie
i nastepny lizus
-
Spociki Łódzkie
ehhh nie stac mnie
-
Spociki Łódzkie
niekoniecznie ale zdrowie niepijacych :] dzis sponsoruje mnie znowu kasztelan
-
Spociki Łódzkie
chcialem pasata ;( a kupilem audi
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ale mam lenia... jak tu po tylu dniach wolnych do pracy wracac
-
Spociki Łódzkie
ale stalowe :polew:
-
Spociki Łódzkie
mi Bart poleca uniroyal heavy rain czy cos takiego
- Spociki Łódzkie