Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
chwilke tylko trzeba miec na czym :} i musial bym zobaczyc czy hafciarz wrocil z urlopu bo sie nie odzywa
-
Spociki Łódzkie
a ja bym zjadl cos dobrego
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
moze jakies male spotkanko dzis ?
-
Spociki Łódzkie
jak goraco kufa
-
Spociki Łódzkie
moze mnie ktos z krzyza zdjac
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no mobilki nie wiem jak wy ale ja juz pompuje od 1,5 godziny
-
Spociki Łódzkie
za***iste widelki.... od 300 juz mi sie nie podoba :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
co to znaczy nie chca ?? wstawiasz auto i nie wiesz ile zaplacisz ???? to chyba gadac nie umiesz musza podac chociaz widelki
-
Spociki Łódzkie
dowiedz sie o zmiane lozyska u nas przy okazji.
-
Spociki Łódzkie
zanierasz sie do klimy bo mnie juz kur.... strzela[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 09:10_________________________________________________Wrócił chłopak wieczorem do domu. Wcześniej z kolegami wypalił kilka skrętów, więc zastanawia się jak nie wpaść przed rodzicami. Postanowił pójść do salonu - sądząc, że o tej porze nikogo już tam nie będzie. Otwiera drzwi - a tam ojciec siedzi. Szybko zamknął drzwi i myśli dalej. Stwierdził, że pójdzie do kuchni. Otwiera drzwi - a tam ojciec siedzi. Szybko zamknął drzwi i postanowił pójść do sypialni. Otworzył drzwi - a tam też ojciec siedzi i krzyczy do niego: - Zaraz cię zatłukę, jak jeszcze raz otworzysz mi drzwi od kibla! :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
trza by cos naprawic
-
Spociki Łódzkie
uuu jak mi sie dzis nic nie chce
-
Spociki Łódzkie
ale oni maja kierownice po srodku wielblada
-
Spociki Łódzkie
wez no jakas flaszke ichniesza przywiez[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:46_________________________________________________ tak to jest brudzia pilismy razem :polew:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nie golilem sie ostatnio wiec palemka jest :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
oo gdzie jedziesz opowiadaj
-
Spociki Łódzkie
Pan Sebastian bedzie trenowal FOCHa na rurze wydechowej
-
Spociki Łódzkie
uuu zamowimy teraz clowna a nie faceta palacego opony w rowerze.
-
Muzyka w naszych autkach
aj taka muze lubie i jeszcze teledysk... goood dorzuce cos od siebie szkoda ze nie ma teledysku Fedde Le Grand Feat. Fatman Scoop - Think About Letting Go (Extended Mix)
-
Spociki Łódzkie
ehh sam dzis jestem i k**wa za telefonistke robie
-
Spociki Łódzkie
Panie Sebastianie witamy Pana jajkiem i sola :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ostatni to idz sie pytaj cholera mac o to mi rano nie piszczy zaczyna pozniej, jakby sie najpierw musialo rozgrzac