Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
nie mam pojecia ja tam bylem jeden dzien na plaze trafilem nie wiem jak tylko moje spostrzezenie co do wygladu moge powiedziec:) w jastarni fajniej hhahahaha:D
-
Spociki Łódzkie
no to lipa jak w nocy nic nie idzie na plazy ;p tak jakby polskie byly oswietlone :} we wloszech to bylem tylko raz na plazy.... fajne d*py toples sie opalajace, duzo piachu, sliczna goraca woda, natryski na plazy. rewela
-
Spociki Łódzkie
duzo pieniedzy trzeba brac ? i czy duzo ludzi na plazach ? jak w nocy ciepla woda i duzo ludzi ?
-
Spociki Łódzkie
duzo ludzi nie zaglada. kolega z pieknej chyba juz wcale
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie takie siatkowe chce sobie kupic widzialem cos ala adidasa. nie moge sie doczekac juz, cieplej wody, opalonej mojej mlodej i....... ahhhhhhhhhhhhh. i niunia w goracym sloneczku
-
Spociki Łódzkie
moja sista ma znajoma ktora zalatwia prywante kwatery. 50 ojro za apartament na 5 osob. nie powiem jaka wyspa bo nie pamietam plaze roznie podobno
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
na chorwacje bede jechal
-
Spociki Łódzkie
widze ze nie wyslalo to co wysylalem czy jak sie jedzie za granice to trzeba miec znaczek pl na szybie ?? bo jak tak to bylbym chetny na jakis ladny
-
Spociki Łódzkie
wszyskie wahacze :} a co do cysi male i jedrne... aaa ze wyjechales z tym pomyslem pokaz swoje:P
-
Spociki Łódzkie
ehh zalozyli mi lemki, nowy przegub i cos mi stuka... nie wiem czy ma sie ulozyc czy co.... szlag by to jasny
-
Spociki Łódzkie
z tym ze ja nie chce zadnych naklejek na niuni wiec od razu odpadam
-
Spociki Łódzkie
gola d*pa z wyjezdzajacym z niej a4 na to kazdy zworci uwage
-
Spociki Łódzkie
gdyby mi sie chcialo ruszyc dupe bylo by 6 ale sie nie chcialo
-
Spociki Łódzkie
czyli zadna zmiana, 4 to gorna granica naszych zlotow
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ale to pisalem wynik tego goscia z linku co Bartek podal mnie nie bedzie, nie chce mi sie ;D
-
Spociki Łódzkie
No i wynik z dzisiaj: 31l gazu na 172km (połowa trasa)... Załamka... 4 osoby na pokładzie totalny brak mocy.... prosze Cie.... to bym gazownikom kazal zwracac za zalozenie:d
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ale nie wiadomo czy by bylo dobrze
-
Spociki Łódzkie
ja na kwidzynskiej wiec mam blisko i widze ze dobrze zrobilem ;] bo jak mialbym daaleko jezdzic co chwila zeby mi poprawiali. ale z 2 strony mogli to zrobic dobrze
-
Spociki Łódzkie
u mnie nic, ale czuc jak sie przelacza na gaz
-
Spociki Łódzkie
no mam nadzieje ze to zrobia bo ile mozna :] mozliwe ze za bogato puscil mi gazu bo pali mi 13
-
Spociki Łódzkie
pod maska wlasnie z tego czegos duzego chyba leci... choc psikalem i nic. tak jakby wiatrak od chlodnicy zarzucal zapachem
-
Spociki Łódzkie
kufa... dzis jak mi gazem wali.... no jutro rozjebe gazownikow