Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
.....(co myślicie o karze pieniężnej za nie pojawianie się na kilku spotach gwizdanie).... tak to robia w wieluniu :P:P
-
Spociki Łódzkie
najpierw niech sie wszyscy wypowiedza to potem sie zadzwoni zeby byl stolik jakis wolny... aha.... MARCIN jedziemy z Toba autem jakby co:P:P:P
-
Spociki Łódzkie
dobrze wstepnie napisalem 8 listopada godz 18. piszcie czy pasuje czy nie czy przestawiamy na inny termin.
-
Spociki Łódzkie
jakby co ... to ja jade z tylu oczywiscie w saneczkach
-
Spociki Łódzkie
dokladnie to to, grzane wino goraca czekolada i nie oswietlony noca tor saneczkowy z mozliwoscia ....... obcych kobiet
-
Spociki Łódzkie
ale to na piekna [br]Dopisany: 25 Październik 2008, 12:46_________________________________________________No musze powiedziec, ze dzis bylo baaardzo fajnie nawet Asi sie podobalo z tym ze jak bedzie tak cieplo za 2 tygodnie to znajdziemy sobie chyba jakis swoj kanal na cb i bedziemy z aut gadali badz bacowka. jakies propozycje ??
-
Spociki Łódzkie
przyjade firmowka nie poznasz:D
-
Spociki Łódzkie
ja tez o Tobie mysle :P:P znaczy o czesciach zamiennych
-
Spociki Łódzkie
tylko nie mow ze z sasiadka :>
-
Spociki Łódzkie
a gdzie byles ostatnio ????
-
Spociki Łódzkie
mam nadzieje bo ostatnio nawet zone przywiozlem i .... lipa. ale to wina Marcina
-
Spociki Łódzkie
witam, ja dojechalem juz do domu wiec jak najbardziej bede tylko prosze..... zebym nie byl sam :P:P Bedzie ktos ??
-
Spociki Łódzkie
bo zle jest kufa napisane, nie pod myjnia tylko pod auto centrum to pierwsze primo. a primo ultimo... fakt kufa zbieraja sie ludzie jakby chcieli a nie mogli. najwiecej sie zbiera na forum a nie dojezdza nikt
-
Spociki Łódzkie
bylem nie widzialem wiec ucieklem
-
Spociki Łódzkie
byl ktos oprocz mnie i mojej dziewczyny ??
-
Spociki Łódzkie
czy jakies dziewczyny beda bo nie wiem czy brac Asie czy same gachy beda
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
przyjedz do lodzi na zakupy do manu a obok w niedziele spocik
-
Spociki Łódzkie
pytanie za 10 pkt. jest zamek klapy tylnej i jest miejsce na wtyczuszke. czy ktos ma ja tam wlozona ?? czy to do czujnika zamykania ? --- dopra juz zrobilem
-
Spociki Łódzkie
ja polowy tych programow to nie wiem do czego a 2 nie chce prazyc ;]
-
Spociki Łódzkie
to podaj jej moj
-
Spociki Łódzkie
moze jakies gg do sasiadki
-
Spociki Łódzkie
no no no pierwszy
-
Spociki Łódzkie
najwyzej zabiore cie spod manu tylko sie znalezc :P:P
-
Spociki Łódzkie
Radziu głowna arteria w lodzi to wlokniarzy trasa gdansk - katowice. jedziesz na katowice przejezdzasz estakade wizawi dworca kaliskiego i po prawej bedzie geant. dla ulatwienia po prawej ciastorama musisz nawrocic i przez stacje benzynowa bodajze bp
- Spociki Łódzkie