Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartas

  1. Bartas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    damn...
  2. Bartas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    duzo was bylo ?
  3. yyyy to jaki abonament ??
  4. a wie ktos moze ile bateria trzyma ?
  5. Bartas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wyjezdzam w trase w poniedzialki wieczorem i w piatek jestem w lodzi dopiero coz... czas prace zmienic
  6. Bartas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    watpie zeby wiekszosc mogla we wtorki, ja np nie moge taka praca...
  7. Bartas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    trzeba bylo czekac my stanelismy i czekalismy na reszte. i dojechaly 2 audiczki
  8. Bartas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to jaaaaa...... znaczy my z asia cholera mac
  9. Bartas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powinienem dac rade [br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 23:41 _________________________________________________to bylo nas duzo kto jezdz a4 podchodzaca pod blekit z naklejka forum na tyle i nie stana kolo neste
  10. ja panda 1,1 jechalem 180, ale wiem ze kumpel panda multijet zamknal licznik
  11. no ale 6k obrotow jest...moze ze startu taka predkosc
  12. ale tylko z klima nie chce sie laczyc, poprzednio jak sie polaczyl skonczyl na 84 bledach po czym wyswietlil -505 i zawiesil program
  13. dla 1c-15.7 tylko dla 1c mam sprawdzic czy wsio po kolei ?? no i co tznaczy klapa powietrza blokowana czasem :]
  14. co to znaczy sprawdz bledy na klimatroniku ?
  15. Bartas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a wczoraj kopsy wkurzone po technicznej, m1 obskoczyly byle by kogos zlapac
  16. Bartas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak mi przejdzie przeziebienie to podjade bo na razie kwicze na bialej sali
  17. no w sumie dziala, tylko te bledy. zalozylem nowy waz do klimy bo byl uwalony zostala napelniona no i podlaczylem vaga....
  18. Bartas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ktos mi zrobi adaptacje przepustnicy ??
  19. mial ktos moze cos takiego ze bylo tyle bledow ze zawieszal sie vag ?? zlapalem tylko blad 3855 plus tam kilka innych, ktorych niestety nie pamietam. teraz podlaczajac vaga pisze ze jest za duzo bledow i nie chce sprawdzac wogole.... jakies propozycje ?
  20. Bartas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jestem new ale jak mam byc to bede
  21. Bartas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powitac, autko mam moze 3 tydzien potrzebowal bym osoby co by mi zdiagnozowala auto bo.... siakos wydaje mi sie ze duzo pali.
  22. no tzn wiem ze nie powinno iskrzec ale chodzi mi o to czy to moze byc wina aku czy szukac gdzies problemu. podlaczylem radio i klime naprawilem. radio odlaczylem aku po podlaczaniu iskrzy a na klimie jest tyle bledow pod wagiem min 3855 ze wywala i program zawiesza
  23. u lekkie przegiecie czytalem ze do a4 avanta 45 aku wystarczy a tutaj zaczynaja od 60. czyli to ze iskrzy nie jest tym ze gdzies napiecie ucieka ??
  24. mam najpierw pytanie, czy podlaczajac kleme minusowa akumulator powinien mi iskrzyc, czy jest to wina jakiegos urzadzenia, ktore pobiera za duzo mocy. otoz podlaczylem radio i po nocy mi pada aku, ale jak odlaczylem radio teraz tez pada. prosze nie bic ale aku mam 40, samochod 2 tyg wiec wiem ze aku do wymiany ale.... czy bedzie sie rozladowywal ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.