Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
dzifki w cenie ?
-
Spociki Łódzkie
sliczna buzka ale przegiela z reszta
-
Spociki Łódzkie
ja mam tarcze i klocki ATE
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
znaczy srebrne zeby, czy maly zdezak
-
Spociki Łódzkie
ile chcesz za bagaznik ? mowisz o tym na relingi ?
-
Spociki Łódzkie
ma zegarek wiec mial komunie
-
Spociki Łódzkie
dla dzieciaka to uwazam ze grafika i ram i i3 najmniej bo wiadomo tylko gry i gg tak na prawde
-
Spociki Łódzkie
a ja uwazam, ze chwytliwe
-
Spociki Łódzkie
ja mojego oddam za dwa ale mam toshibe z pelna listwa otwierana a nie na takich malych zawiasikach stad polecilem toshibe moja a300
-
Spociki Łódzkie
Tomaszu, pytales zony ?
-
Spociki Łódzkie
http://allegro.pl/ultralekki-acer-s3-i7-4gb-500gb-windows-office-i2309617591.html ja bym takiego lyknal, ale wydajac tyle lepsiejsze jablko chyba
-
Spociki Łódzkie
a ja bym nie bral vaio seba.... powiedz no jak tam z moja sprawa
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
i kierwa do pracy
-
Spociki Łódzkie
apropo jointa.... no kierwa nikt zalatwic nie moze ?!?! wtf a majowka u Dja sie nie zgadza bo nie ma sako boys
-
Spociki Łódzkie
teraz jest ladny asfalt
-
Spociki Łódzkie
zakladajac, ze na prawde za***isty mecz... ale przegrali z 10 przeciwnikow nie wykozystujac karniaka powiem tylko ale z drugiej strony w fife zawsze gram chelsa
-
Spociki Łódzkie
messi porazka :facepalm:
-
Spociki Łódzkie
teraz slupek ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- :grin::grin:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
http://www.meczyki.pl/ ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- http://www.activepl.tv/stream1.html tu po polsku ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- na polsacie sport z realem leci barca wtf- Spociki Łódzkie
kierwa na polsacie to jakas powtorka chyba- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no real strzelil kierwa - Spociki Łódzkie