Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sajmoon

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sajmoon

  1. Ja bym zapadł, tylko właśnie gdzie?
  2. Sory za jakość tych zdjęć ale pył mi się dostał pod szkiełko aparatu ale jako poglądowe zdjęcia to na wsi bedzi
  3. Czesc jestem przez kilka dni w Lublinie a padły mi wycieraczki, temat juz był poruszany u nas na forum z tego co widziałem. Wycieraczki zatrzymują mi sie w połowie skoku obojętnie na jakim biegu. Cos tam sie niby tylko poluzowalo. Jest jakas miła osoba, ktora pomogłaby mi to ogarnąć bo nie wziąłem ze soba żadnych kluczy stawiam flaszkę ! Tel 690 272 909 z gory dzieki
  4. Właśnie miałem dzwonić kali soboty kiedy przyprowadzać sztrucla bo już się jeździć na obecnych wtryskach nie da
  5. A dzieki dzieki a "kuołuo" gdzies zasłyszane na końcach internetu i taka onomatopeja powstała. Dla miłośników ortografii mam cos co spotkało mnie osobiście, polecam krople do oczu na wstępie, z forum audi na Facebooku
  6. Czuwaj i witaj, zgubiłem złodziejkę do kułoła a w zasadzie do śruby do kułoła i co to teraz zrobić?? Ma ktoś z kolegów taką?
  7. Mnie nie bedzie na spocie bo bede w robocie ale jedna ramke zaklepuje
  8. ja też jedną jak się ostanie
  9. O super, piękne dzięki ; )
  10. Pytanie nr 2. Padł mi dziś mikrostyk (chyba).. Tak wnioskuje po milionach wątków poruszonych na ten temat. To już trzeci. Sytuacja jak w dwoch pozostałych drzwiach - brak reakcji na otwarcie czy zamknięcie, lampka sie nie zapala, na fisie nic sie nie pokazuje, ze sa one otwarte. Miarka sie przebrała i chce sie za to wziąć. Miałem kiedys kontakt do kogoś ze Starego Zamościa, który dziala cos w tym kierunku ale gdzies numer sie zapodzial. Macie moze nr do kogoś kto to ogarnia? Gdzie sie z tym udać? A moze samemu próbować ogarnąć? Taniej wyjdzie naprawa czy wstawienie nowych zamków co moge zrobic sam? Moze ktos z was by sie podjął? Pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.