Treść opublikowana przez Sajmoon
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Witaj w klubie Łożyska co prawda mam nowe ale wahacze po prawej już słychać a robiłem je na wiosnę...niektóre "drogi" to tylko wypier*olić dynamitem w powietrze ,żeby musieli je zacząć robić...
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Nowe graciochy dzis nabyłem i trochę pozakladalem juz M.in podszybie poliftowe Niebawem dodam jakieś zdjęcia
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Dzieki za informacje
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Hm lustro chce kupic w org dobrym stanie org lakierze i z dobrym błękitnym wkładem jak mam teraz, jeśli natrafie na takie to kupie od ręki Wiem też jaki jest stosunek niektórych do robienia lifta z przedlifta ale chciałbym jeszcze załadować dokładkę tylnego zderzaka z lifta taką wystającą jak pod pdc tylko bez pdc Ew cały zderzak z lifta ale myślę,że samą dokładką uzyskam dobry dla mnie efekt..?No ale gdyby był ten zderzak z lifta to już tworzyło by to jakąś całość z przednim
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
zdjęcia zdjęcia zdjęcia
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Poszły do Mordoru, tylko żarówki sobie zabrałem i mam teraz dużo zapasowych Ekologia na pierwszym miejscu,nie ma co marnować jak działa ;d też zostawiłem sobie żarówki z 3ciego stopa z odpustu Też myślę nad dużym lustrem ) I widzę listewki już w kolorze , ogólnie wszystko na duży + !
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
A jest to dość ciekawy pomysł ! W sumie prawie grudzień a źle nie jest...no ale do upałów tego zaliczyć też nie można.Ja tam jestem ciepłolubny i mi zimno Mimo tego kolejne auto koniecznie musi mieć climatronic w tym już nie będę tego rezał
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Tłumik docelowo dostane jakieś końcówki bo niestety to wszystko co mogłem osiągnąć z niego.Nie odbieram źle lecz jestem wdzięczny za konstruktywną krytykę ) Co do felg to wiadomo ,ze szału nie ma ale na zime wystarczy Też słyszałem takie opinie ,ze czarny pomniejsza itd no ale na poprzednich stronach mojego tematu widać jak auto wyglądało na srebrnych i polakierowanych na czarno tych samych felgach i uważam ,że krzywdy mu tym nie zrobiłem Nad climatroniciem nie myślałem z kilku powodów 1.dużo rzeźby 2.spore koszty 3.wątpliwa sprawność takiej samoróbki 4.lubie ciepło 5.w Polsce częściej jest zimno niż gorąco 6.mam klime dla ubogich w postaci szyberdachu więc jakoś tam sobie radzę Co do modów to jakoś wena mi odeszła Może jakieś sugestie ??) A co do felg to mamy gust podobny bo marzą mi się rownież czarne,grafitowe bądź taki dziwny kolor - połączenie grafitu z brązem 17".Flat five albo Avus to dla mnie ideały felg do tego samochodu
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Uła dobra zwracam honor niech idą do piekła razem z tamtymi lampami
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Te listwy w tylnych lampach mogłeś od razu przerzucić z tjunów i już byś miał elegancką szery szery lejdi z tyłu one są na jakieś zatrzaski. Płaski śrubokręt zeby im pomóc i mają wyjść. No ale wyjęcie lampy to 4 nakrętki więc zrobisz to kiedyś miedzy obiadem a kolacją
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
15" tylko niestety No szkoda szkoda ale raczej nie jest trudno znaleźć te nawiewy
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Dzięki za miłe słowa Nie wiem jaki był koszt wymiany rozrządu bo poprzedni właściciel to zrobił a ja zrobiłem na nim 40 tyś ale podejrzewam,że 300-400 zł na dobrych częściach z własną wymianą (to tylko moje sugestie bo szczerze nie orientuję się ) Osłony silnika pochodzą też z 1.6 o oznaczeniu AHL ,obejmy na dekiel są p&p , zero rzeźby Nawiewów już niestety nie mam poszły na pniu Zderzak już wrócił od lakiernika Wczoraj założyłem już na auto i jest naprawdę spoko Wrzucę jakieś zdjęcie niebawem Jest też nowy wydech upchany od 1.9 tdi po lekkim modifikejszyn, też niebawem dodam zdjęcie To dodaje kilka fotek Tak przejeżdżę zimę, te alu zostaje już na zimę a na lato rozglądam się za 17' Tak prezentuje się zderzaczek tak wydeszek Potrzebuję natomiast takiej lampki środkowej do wnętrza.Może być w zew podłym stanie aby była sprawna,ponieważ ma mi posłużyć jako dawca. Taka jak na zdj niżej Listwa na błotniku mi się przekrzywiła trzeba będzie się tym zająć I na koniec zdjęcie dobrej D*PY
-
A4 B5 srebrna seria.
Czarne alu ! A ja Ci powiem,żebyś się nie pchał w poliftowe lampy tylko bardziej ambitnie znalazł przedlifty ksenonowe.Spasował ten przód i będzie cacy.Ewentualnie dokup halogeny pod ten zderzak. Osobiście zostawiłbym chociaż logo OOOO srebrne bo cały grill na czarno wygląda na zdjęciach hm.. tanio. Odradzam rosta do którego mam takie zdanie jak jacca90 no ale co kto lubi Dokup jeszcze boczne białe kierunki i będzie ok Jak się mnie posłuchasz to tylko obniżenie nieprzesadzone i fajne koło i będzie lalka i przy ew sprzedaży jak Ci się znudzi weźmiesz nie mniej niż za ulepy z przodem tyłem bokiem czy środkiem z innej parafii.Eh no człowiek uczy się na błędach (patrz mój temat hehe) A co do spojlera jeśli dobrze poprowadzisz i przemyślisz inne mody,żeby tworzyło to jakąś całość to i ten szpojler może mieć swój urok btw Zazdroszcze foteli
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Dokładnie za tydzień będzie spot o 15 ,zapraszam Audica dostała hakiem po nosie od laguny na światłach . Pewna pani postanowiła wrzucić wsteczny zamiast jednyki Jutro zderzak trafia do lakiernika,będzie trzeba kupić nową ramkę na rejestrację i.. rejestrację? Rejerka jest w dość opłakanym stanie,co mam teraz zrobić? iść do WK czy jak?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dodam resztę jutro bo coś z internetem mam nie w tamburyn
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
spoko to uderzam na rotunde
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Gdzie spot?
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Dzięki No i są już wszystkie kratki Dobajerzania część dalsza Nowy boczek bagażnika i nowa wykładzina , stara była mocno styrana i miała połamany uchwyt Dużo gratów mam na sprzedaż ,pisac priv Nowe kabelki Nic szczególnego się nie zmieniło ale wrzucę z nudów kilka fotek Tak było po zakupie A tak jest po roku Wpadł jeszcz "hi aj di" 6000k
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Siemanes , mógłby ktoś wystawić w moim imieniu trochę gratów do a4 b5 w dziale "sprzedam" bo nie mam tylu postów ile potrzeba aby uzyskać dostęp do tego a nie chce mi się bawić w tą durnotę.Z góry dzięki !
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
pw Białe kierunki,mała rzecz a cieszy Obiecane halogeny
-
el szyby i lusterka nie działają oraz inne zagadki
Gdzie to się znajduje ? I jak to naprawić Dzięki piękne za odpowiedź
-
el szyby i lusterka nie działają oraz inne zagadki
Witam problem polega na tym,że w aucie nie działa oświetlenie wnętrza po otwarciu drzwi ale nie tylko,nawet jak sam chcę włączyć lampkę to się nie zapala Podświetlenie przyciskow od el szyb i lusterek działa lecz one same nie reagują Bezpieczniki wszystkie całe Kopmuter nie wykazuje błędów Moduł komfortu jak nowy Kable? Wszystkie są w mega grubym oplocie a do tego w uszczelkach i t d mimo to troche sprawdziłem i nigdzie nie było nic przetarte Dodam ,że problem dotyczy passata b5,napisałem tu gdyż nie jestem pewny czy ktoś odwiedza "inne marki" a te auta i tak chyba są do siebie zbliżone? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi,z góry dziękuję
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dzięki za info odnośnie człowieka od klimy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Potrzebny dobry majster od klimy,kogoś polecicie? Nie chodzi tylko o nabicie.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mam podobne plany