Treść opublikowana przez Sajmoon
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Proponuję zmienić nazwę na spociki zamojskie vw to może paseratti tatowe nawinę na spota
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Prawilnie Dobra chyba jednak żelazo zostaje... Napisałem kilka tematów w dziale "kupię" .. potrzebuję : tylny zderzak kpl lift (dobrze jak będzie z pdc ) : splitter od cupry : lip z bełemki na klapę
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
PW
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Uwaga uwaga uwaga .. trochę pozmieniały mi się plany, w związku z wyjazdem na studia. Auto idzie na sprzedaż, nie chce go trzymać nie wiadomo ile czasu nie wiadomo gdzie więc liczę ,że trafi w dobre ręce.. tak więc SPRZEDAM, jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę pisać.
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Gdyby nie butla.. zderzak musze kupic bo ten cały jest pocięty razem z dokładka i pas jakos trzeba wyciągnąć Panowie jak wygląda montaż tego zderzaka z PDC ? jak to zrobić ,żeby działało jak ori i jakie to koszta?
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Nie no strasznie nie wygląda ale to co opisałem,że jest uszkodzone to jest i to fakt więc nawet jeśli wygląda " w miarę " to i tak marne pocieszenie Jutro dodam zdjęcia bo dziś już ciemno :(Zdjecia bez jakości ale ta plastikowa osłona idealnie odwzorowuje tylny pas
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
nieee, podłoga cała Panowie wiecie może czy plastikowe nadkola tylne w przedlifcie 95r pasują do zderzaka poliftowego (tył) chce taki kupić ale nie wiem czy ma takie same kąty i nie będą potrzebne nowe nadkola
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Zdjęcia wstawię później, z grubsza zderzak połamany trochę , i tam w środku wszystko , burtę bagażnika wygięło tak,że mi wykładzinę podniosło lekko i trochę tą plastikową osłonę połamało. Podejrzewam,że zderzak, belka, wszystkie ślizgi i mocowania trzeba, blacharz , lakiernik i będzie cacy . Ale i tak mi ku*wa szkoda auta.
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
225 40 . Długo sie nie nacieszylem ... Juz mi w dupe wjechali...
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
A to racja ale miałem wcześniej civica na gwincie i szczerze polecam takie zestawienie jak w mojej czwórce czyli -30mm i w miarę duża rolka , wygląd już to jakiś tam ma a i komfortem wcale nie odbiega od serii . Wydaje mi się też ,że twardość sprężyny ma duże znaczenie ,żeby nie kupić jakiegoś fiflaka bo wtedy nawet nie da się nikogo posadzić na tylną kanapę No i oczywiście gwint też kosztuje więcej niż kpl sprężyn, wolałem kupić ori dobre springi niż jakiś tani gwint . Może jak w końcu uda mi się ten planowany napad na bank to kupię jakiś gwincik
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Najlepiej załóż pierwsze te felgi i dopiero wtedy pomierz wszystko na spokojnie dam Ci kontakt do ziomka , który ma dystanse przelotowe i śruby w przystępnej cenie jesli bedziesz potrzebował
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
To zakladaj bo lato juz tuż tuż et 35 8j tył poszerzony po 20 mm na stronie
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Dzieki kolego ale powiem szczerze , że sam jestem pozytywnie zaskoczony tym jak to wyszło
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Aktualnie wygląda tak z przodu , z tyłu , z prawa , z lewa ;d
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Dzieki dzieki dzieki to jak myślicie z tą cuprą??
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Jeśli chodzi o lampy tylne to myślałem czy I czy II lift jak chciałem zmienić z tych kitajców , które można zauważyć jeszcze kilka stron wcześniej.Założyłem i jedne i drugie i ostatecznie bardziej spodobały mi się te ,które mam teraz Na dokładki w kolor nie mam pomysłu, widziałem już wiele takich przeszczepów i średnio mi się to widzi do zwykłych progów,sama pomalowana dokładka też moim zdaniem średnio wygląda,trzeba byłoby spawać ją do zderzaka a troche mi się to nie widzi . Po drugie ze względów praktycznych jak pokaleczę dokładki to wylecą na śmietnik i założę inne a tak to trzeba lakierować i t d Końcówki wydechu wpadną na 100% i tu mam prośbę do was koledzy żebyście coś pomogli w doborze tych końcówek oraz powiedzcie mi czy ten splitter z cupry będzie dobrze wyglądał czy źle.Cały czas się nad tym zastanawiam,oglądałem dużo a4 z tym jęzorem i nie wiem od czego to zależy ale jednej to pasuje a drugiej nic a nic Tak
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
No to tak to
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
d*pa posadzona , zdjecie jutro bo wyszedłem dopiero z garażu i nic nie wyszło w takim świetle :x Na moje oko wygląda to ok ale nawet nie wyjechałem autem z garażu bo cały byłem upaćkany i nie chciałem ładować sie do środka
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Staramy się jak możemy Sprężynki
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Dystanse na tylnej ośce po 20mm , przód bez. Paczka ze sprężynami dopiero dziś mi przyjdzie więc tył jeszcze stoi jak z fabryki , zobaczę jak się dogra to do przodu , być może jeszcze przód będzie trochę obniżony ale myślę ,że będzie ok bo z przodu właśnie jest h&r - 30 mm taki jak ma być z tyłu
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Przyzwoicie Dystanse już na autku , jutro przychodzą spreżyny Przed Po A tak w całej krasie
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Dzięki :> dziś kupiłem nowe dystanse i śruby oraz na sam koniec dnia sprężyny h&r -30mm , nowe gniazda kayaby czekają , na weekendzie wielki montaż
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
dzięki dzięki No wygląda to tak jak widać na załączonym obrazku , dystanse na tylną oś wydają mi się niezbędne Dystanse wraz z śrubami już w drodze do mnie, prawdopodobnie jutro już będą na aucie
-
[1Z] Zwykła A4 B5 Nowe filmy oraz zdjęcia :D
Lewarek mega , wszystko pasowało czy moge liczyć na jakiegoś tutka ?
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Dzięki dokładnie takie parametry ma to koło