Treść opublikowana przez Sajmoon
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
hajsy hajsy hajsy, naczynia połączone , nie mam jeszcze tyle kwitu na klimatronic a nie chce konsoli lift z pokrętłami Prawdopodobnie jutro bo kupiłem niestety nie wyżej postanowione avusy III tylko RS6'tki ktoś mi zwinął sprzed nosa moje avusy :x Tak też zrobię w najbliższym czasie Dobrze,że jutro przychodzą rs'ki , gdzieś na dniach także dupka trochę poleci do dołu.Sprężyny już zaklepane , trzeba znaleźć czas na montaż Rrrolki Upragnione roleczki, zostało mi tylko obniżyć troche zad i jakiś dystansik na tylną ośkę i myślę,że będzie cacy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Spot udany, ważne, że przyjechały najlepsze auta
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja zajadę Edekxp mógłbyś wziąć kompa jak się wybierasz bo service mi wywaliło ?? Czekam , stan obecny : nikogo nie ma
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Poliftowa nie ma już bolączki przedlifta czyli nie odkleja się na rogach i przy poduszce powietrznej Dodatkowo,w tej desce mam już wyprowadzone oryginalnie elegancko w kanale nawiewu miejsca na wtyczki do podświetlania kratek,więc uniknę tym sposobem rzeźbienia i wszystko będzie w miarę przyzwoicie podłączone Później dodam zdjęcie czym różni się moja deska od lifta a to będzie lepsze od wszelakich opisów
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Deska od polifta kpl Małe sprzątanie No i małe porządki w motorowni Mój dziadek sprzedaje,nikomu nie trzeba? Szczerze polecam bo doinwestowany egzemplarz + nowe opony 2015 rok i długie opłaty http://olx.pl/oferta/citroen-xsara-1-9d-13-lat-jeden-wlasciciel-CID5-IDef4pd.html#b5b7e1752e
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Już wbijam oglądać no no ja mam taką samą gwarancję W oczekiwaniu na nowe koło ,wybór wstępnie padł na Avus'a III 18''
-
[1Z] Zwykła A4 B5 Nowe filmy oraz zdjęcia :D
Teraz czas na dogrzewanie zakrętów ! :DD https://www.youtube.com/watch?v=K__kWPIachM
-
[1Z] Zwykła A4 B5 Nowe filmy oraz zdjęcia :D
no faktycznie wygląda dość przystępnie niemniej jednak nie bardzo przepadam za elektryką ale na living home na 100% się pochylę )
-
[1Z] Zwykła A4 B5 Nowe filmy oraz zdjęcia :D
Propsy , największe wrażenie robi home living Zazdroszcze bo jestem kompletnie zielony w tym temacie Kawał dobrej roboty !
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Hehe to miałeś niezłego farta , u mnie troche było kręcone na geometrii Mam nadzieje,że troche posłużą nam te wahacze Odezwe się jeszcze do Ciebie w sprawie tego home living bo serio za***ista sprawa,byłem mega zaskoczony jak zobaczyłem to w Twoim temacie Być może będę na weekendzie w Radomiu to można się gdzieś spiknąć hehe wytłumczyłbyś mi wszystko co i jak z tym bo zajarałem się tym i też chciałbym to założyć do siebie
-
[B5 AKN] 2.5 TDi LZ5K w sedanie
Aj kurcze szkoda szkoda Ładne te roleczki
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Ciężko mi na tą chwilę cokolwiek powiedzieć jak to zawieszenie się sprawuje , ponieważ tego samego dnia kiedy wszystko poskładałem to zachorowałem i od tygodnia już nie ruszam się z domu i audica stoi w garażu nie ruszana. Przejechałem tylko jakieś 10 km na geometrię i wiem tylko,że jest cichutko,sztywno.Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne I po geometrii auto prowadzi się super
-
[B5 AKN] 2.5 TDi LZ5K w sedanie
Jak widzisz tylko felge i gwint to przykro
-
[B5 AKN] 2.5 TDi LZ5K w sedanie
Nic dodać nic ująć i niekórym powinno teraz się zrobić głupio A co do tych felg tego Twojego ziomka to są na sprzedaż? Jeśli tak to pisz na pw
-
[B5 AKN] 2.5 TDi LZ5K w sedanie
Ze wszystkim się zgadzam i wszystko popieram co mówisz Jaki zderzak będziesz wrzucał? Powodzenia w dążeniu do celu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak już temat felg jest poruszony to się wychylę,że sam poszukuję 18 wraz z oponami jakimiś w miare...ktoś chce się pozbyć takowych? Nabęde też gwint do b5 jak ktoś ma
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Panowie pomocy z doborem koła ,zbliża się wiosna a ja nie mam pomysłu. Chce ,żeby rolka robiła robotę ale też trzeba wziąć pod uwagę,że motorownia słaba i też chce kompromis między szykiem a komfortem haha. Chciałbym 18'' ale nie wiem czy to nie za dużo i czy nie poprzestać na 17". Sugestie sugestie i jeszcze raz sugestie ! I jednak skłaniam się powoli ku gwintowi , ma ktoś coś na sprzedaż w ogarniętej cenie? I jak to jest ze zużyciem zawieszenie na 18 calowej rolce? Dopiero zrobiłem wahacze,łączniki i końcówki i nie chciałbym tego ponawiać za chwile
-
[B5 AKN] 2.5 TDi LZ5K w sedanie
Może zainwestuj w jakieś orurowanie bo coś często obtłukują Ci to auto Lampy od razu wymień na zespolone i jak zostało Ci jeszcze trochę grosza z ubezpieczalni i pomyśl nad zderzakiem poliftowym (celuj w ten ze spryskami pod ew.ksenon,wiem z doświadczenia) Co do felgi to ładnie wyglądała na tamtych co mierzyłeś od jakiegoś Twojego ziomka a te ostatnie średnio podpasują moim zdaniem. I tak ogólnie to nie wiem czy jest sens szpachlowania elementów takich jak drzwi,maska w b5,ponieważ ceny za te elementy nie są wysokie i przynajmniej jest pewność,że szpachla nie popęka na nowym pięknym lakierze Od tej babki z aurisa też trzeba było drzeć na malowanie Ogólnie to dzwon podstawą tuningu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ma ktoś może za dużo ramek klubowych? up Nie było tematu.
-
[B5 '97] Moja 1.6 ADP
Jest dobrze,bez fajerwerków ale wygląda super
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Nie, tylko sprężyny obniżające i 17" , Ew. Jakies dystanse na tył i finito
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Noo rozumiem ale mi sie wydaje , ze kiedy sie bawić jak nie teraz takim gratem hehe . Silnik 1.6 tez nie ma u mnie dożywocia wiec myśle ze spróbuje zrobic tak jak pisałem ew jak będzie paśnik straszny to wyleci to. Ale dzieki za Twoja opinie! Przyszedł czas i na to Stan obecny
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Wiem sprężyny juz sprzedałem sprzedający nie wiedział co sprzedaje a ja tez za mało uwagi zwróciłem i wyszło jak wyszło . Dobrze , że to były nowe H&R i poszły tego samego dnia kiedy sie zorientowałem , ze cos jest nie w tamburyn. Nie straciłem także jedynie niesmak do kupowania na Allegro pozostaje To co radzisz ? Tylko , nie wspominaj o swapie
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Enczu piękne dzięki ! Tak to ten tyłek jednak wygląda Założyłem te i te lampy na przymiarkę czyli I i II lift i I FL wygrał jak dla mnie dlatego postanowiłem nie podążać za tłumem zakładając II lift. Opinie? Mam też wizje , co prawda podlukane od Edsona ale może się nie obrazi #Mianowicie dokładka cupry oraz lotka bmw na klape ,poszukuję również dokładki poliftowej tylnego zderzaka tej takiej przedłużanej jak pod PDC ew kpl zderzak w kolorze ale chyba to nie jest możliwe,żeby lakiery się pokrywały w przed i po FL?? Jest LY7T po lifcie?
-
[B5 AJM] Melange Beige Metallic Audi A4 2000 Avant
Jest u mnie car spa, ale nie wiem czy oni sie czegoś takiego podejmą musiałbym podjechac i zapytac.A jak nie to walne do Poznania Juz nie znajdę napewno... Własnie mi jakoś ta imitacja drewna podchodzi Yh no ok ;d Jak coś to mam te dekory na sprzedaż ale niekompletne ,brakuje mi LP i na deske wiec oddam za grosze ;p