Treść opublikowana przez Pit3er
-
Podział częstotliwości
Trzeba jeszcze znac czestotliwosci odciecia glosnikow… a pozniej to juz 2 różne szkoły jazdy ∆ dla zestawy odseparowanego dobra zwrotka z kondkami foliowymi również da radę pzdr
-
Subwoofer Nokia - prośba o analizę kabelków (który od czego)
Dzięki, tez mi sie przyda...
-
Czy potrzebny kondensator do wzmacniacza 250W RMS ?
Zależy czy masz kondek z elektroniką czy bez - ten pierwszy będzie się rozładowywał sam po wyłączeniu sprzętu, ten drugi nie - będzie ciągle naładowany...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
chyba nie ten dział ale witam
-
B6 2.5 TDi V6 180KM 2001r zapowietrzony układ paliwowy? VAG 1441 1442
Dzięki Robert, mam już sprawę ogarniętą. Pzdr!
-
B6 2.5 TDi V6 180KM 2001r zapowietrzony układ paliwowy? VAG 1441 1442
...powiedzmy, że dołożę 40-50% tego co zapłaciłem i będzie całkiem fajne auto . A do czego zmierzasz?
-
B6 2.5 TDi V6 180KM 2001r zapowietrzony układ paliwowy? VAG 1441 1442
tak jak napisałem - nie mam przezroczystych przewodow, ktos je wymienił... Tak, lubie pogrzebać w aucie - to mnie relaksuje ale z takimi sprawami wolę nie ryzykować - jestem umówiony na przyszły tydzień na odpowietrzanie
-
B6 2.5 TDi V6 180KM 2001r zapowietrzony układ paliwowy? VAG 1441 1442
Dzięki za hinta ..Gdybym jeszcze miał przezroczyste przewody byłoby całkiem spoko - u mnie są czarne (wymienione) ale damy rady, niech no się tylko za niego zabiorę
-
B6 2.5 TDi V6 180KM 2001r zapowietrzony układ paliwowy? VAG 1441 1442
...zobacze kiedy sie do niego dobiorę obecnie zalałem sie pod korek wiec trzeba chwię poczekac na efekty, generalnie z tym autem to będzie niezłe wyzwanie (zawias hamulce, blacharka, srodek) ale od czego są wolne wieczory? pozdr@
-
B6 2.5 TDi V6 180KM 2001r zapowietrzony układ paliwowy? VAG 1441 1442
Hej thx, przez pływak rozumiesz czujnik G210? w planie mam zmierzyć mu impedancje, wg. literatury internetowej ma on tylko 2 stany 100 Ohm albo 430… Kazde inne wskazanie sugeruje dramat;) ..ok, temat ogarnięty czujnik/rezystor do wymiany, auto odpala, pod korek wchodzi tylko 40l więc nie pompuje z drugiej komory, ...się zrobi przy piwku;) następny na liście jest termostat Thx i Pzdr!
-
B6 2.5 TDi V6 180KM 2001r zapowietrzony układ paliwowy? VAG 1441 1442
OK, dzieki za podpowiedz ale skoro mam 1442 (fuel pump housing empty) to zakladam ze naczynko w baku nie wypełnione jest ON , przed diagnostyka VAGiem nie bylo bledu 1441 (wiec musze sprawdzic czujnik poziomu paliwa tak czy owak..) Czytalem o odpowietrzaniu, widzialem filmy i te pe - wiem, ze pompa VP44 jest delikatna na powietrze wiec podstawowe pytanie brzmi, czy 10l wystarczy aby odpalić auto (taki mam kanister)? Bo ewidentnie zeby pojechac do magika fajnieby było odpalic auto
-
B6 2.5 TDi V6 180KM 2001r zapowietrzony układ paliwowy? VAG 1441 1442
Witam Wszystkich, kopiłem niedawno upragnione quattro w - powiedzmy - opłakanym stanie (stuka puka ale silnik pracuje;) które mam zamiar uratować dla siebie i tak zaczyna się przygoda: podczas zabawy z VAGi'em zabrakło mi paliwa (raczej), ..story jest dziwne gdyż podczas kasowania błędów VAGiem 4.9 zaczęła mrugać kontrolka od świec (auto pracowało normalnie), zgasiłem silnik i już go później nie odpaliłem , teraz mam : 1) mrugającą kontrolkę od świec żarowych 2) na VAGu błędy 1441 (pompa) i sporadyczny 1442 (brk paliwa) 3) dodatkowo sporadyczny 1375 .. 4) auto kręci ale nie odpala ( aku juz klęka;) Mam skromne doświadczenie z TDi, ale do tej pory po zapowietrzeniu diesla po prostu dolewałem mim 10l ON do baku, zalewałem filtr paliwa po brzegi i heja, rozruch… Dajcie znać czy nie dokonam jutro szkody na delikatnej klasie D - może jest procedura odpowietrzania ukl paliwowego z którą moglbm się zapoznać? (wolałbym nie odkręcać wtrysków - jak poleca dr. googol;) pozdrawiam!
-
Jaki dobrać wzmak ?
Zakładając, że do obu wariantów trzeba pociągnąć kabel zasilający i jeden i drugi będzie dobry, tak na prawdę to zależy od Ciebie i twoich oczekiwań (np. czy ineresuje Cie żeby to grało, czy ładnie wyglądało i tym podobne...?) ..zestaw z wbudowanym wzmacniaczem będzie bardziej kompaktowy, zajmie mniej miejsca jednak nie liczyłbym na jakość tego wzmacniacza a tym bardziej moc znamionową, czy możliwość późniejszego wykorzystania do innych celów (np napedzenie zestawu odseparowanego) więc pomyśl czego chcesz od zestawu, można pomyśleć nad fajnym wzmacniaczem - jest dużo sprzętu używanego na rynku i tańszym głośnikiem… Moja zasada to jak najlepszy sygnał + wzmacniacz, głośniki dobieram na końcu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów, jestem Piotrek z Wrocławia …właśnie kupiłem quattro w B6 V6 TDi i zabieram sie za odchamienie autka ze stanu żałości i boleści po poprzednim właścicielu.. Jest to moje pierwsze audi i liczę że z Waszą pomocą nie pożałuję przesiadki z bawarskich modeli Pozdrowienia i do zobaczenia! P.