Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. jeszcze przód gra z RNS bo mało czasu było. Przód będziemy podpinać następnym razem. Na chwile obecną tył gra z BOSE i głośniki są BOSE
  2. a TY wypolerowałeś sobie już mózg? :decayed: Zderzak gdzieś tak 1800zł... Nie zakładaj Tobie i tak już nic nie pomoże
  3. wlasnie to przegladam kurde dobrze ze nic powaznego sie chlopu nie stalo szkoda ze bedzie musial narazie przerwac starty ;( jeszcze nie wiadomo czy nic się nie stało. Istnieje podejrzenie połamania paru kości... ;(
  4. Kubica wypakował na rajdzie... :confused4: http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-w-szpitalu,34297 :confused4:
  5. http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-w-szpitalu,34297 :confused4:
  6. http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-w-szpitalu,34297 :confused4:
  7. :good: :good: :good: :good: :good: :good:
  8. rezacz przy pracy: (tutaj walczymy z BOSE u Akjama ) :polew: :polew: :polew: :polew:
  9. ale stare... i nie ma ledów...
  10. musisz miec mocowanie do szyby pod czujnik (zdobyć z jakiejś rozbitej). I kleisz na kleju do szyb. Akjam wklejaj foto kierownika przy pracy :decayed:
  11. a co chcesz wiedzieć? Ogólnie dość dokładnie opisaliśmy ten temat z Mk4 w dziale warsztat. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=84527.0
  12. BOSE stage 1 i 1/2
  13. z tym forum to predzej skasujesz sobie dodatnie saldo na koncie w banku niz konto tutaj :polew:
  14. zielony byłem i jestem w kwesti zawieszenie 1BD bo nigdy nic o nim nie słyszałem. Co do reszty zawsze służe pomocą
  15. dokładnie! Pancie zagłębiłem się w temat i niestety nie jest tak jak to mi mówili koledzy X i Y na spocie że nie ma znaczenia jakie spreżyny tylko jak 1BE to 20 a BV to 30 itp. od razu nie chciało mi się w to wierzyć bo nie spotkałem się żeby sprężyny mogły być tak uniwersalne w aucie w którym moga być tak duże różnice mas w zależności od wersji. Sprężyn jest kilkanaście rodzajów i praktycznie na każdej auto może inaczej wiseć mimo że każda będzie np. BV lub BE itp. Wszystko zależy pod jaką wagę pojazdu jest dana sprężyna (ciężar na przednią i ciężar na tylnią oś) dlatego nie można sobie wybierać sprężyn tylko pod względem "BE" czy "BV" ale trzeba też dokładnie sprawdzać pod jakie masy są spreżyny jakie chcemy wmodzić. Ale dalej nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie czym rózni się 1BD od BE/BV kto Ci tak nagadał o tych sprężynach??
  16. ajtam ajtam. jakby to wszystko zliczyć to i tak jestem jeszcze z przodu
  17. właśnie kurcze gdzieś posiałem do Ciebie numer :/[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 11:44_________________________________________________dobra znalazłem hehe ;-) przedzownię do Ciebie około 20-stej ;-) w b7 1bv też jest -20mm
  18. http://www.sadistic.pl/reklama-tp-sa-vt66064.htm :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  19. http://www.sadistic.pl/reklama-tp-sa-vt66064.htm :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.