Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BRD] AWARIA
racja POPO też jest stałym bywalcem u Wojtka... Tak to jest jak się jeździć nie potrafi :wink4:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Moim zdaniem ściągać blaszki s4 z hampli s4 to tak jakby szlifować zaciski z Porsche żeby nie było na nich napisu :decayed: Dawid a nie myślałeś o takim wydechu? Będzie pasował do blaszek: :decayed: :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja myśle że to by idealnie do Twojego auta pasowało :wink4: Ludzie w ogóle po co ta dyskusja. Ja nie wymieniam blaszek standardowych na takie z S4, tylko wymieniam blaszki z s4 na nowe blaszki z s4. Taka różnica. Blaszki są identyczne tyle że te które mam teraz mają 3 lata (kupiłem razem z zaciskami) a te które kupiłem są całkiem nowe...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hammer forfiterze ty nasz: 100 lat Niestety nigdzie nie dostałem tego prezentu co chciałeś dlatego wklejam foto może ktoś taki ma:
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
oj dawidek jak zwykle pijaniutki musi wytrzeziwieć :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hejka wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I znów nie jesteś na czasie i znów nie umiesz czytać ze zrozumieniem :decayed: :wink4: Witojcie :hi:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokładnie tak samo uważam. Zacisk to jedyne miejsce gdzie mam jakikolwiek znaczek [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 08:27_________________________________________________jakbym nie miał hamulców od s4 to napewno bym takich blaszek nie zakładał...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm... do kogo mówisz?? Przemiana nie widze.. :polew: :polew: Od Przemiana się odp...... Przemianek toć to taki żarcik był :wink4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm... do kogo mówisz?? Przemiana nie widze.. :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie Siemian testował hamulce i tylko działał prawy hamulec także takie mamy efekty A ja myśle Pablo że to Ty Pablo ścigałeś się z Dawidem... Jak dodałeś gazu to autko zwineło asfalt...(ehh.. ta moc) Dobrze że tylne koło jedzie przesunięte o 30cm bo jeszcze by wpadło w tą dziurę Oj pingwin nie jesteś na czasie widzę Lepiej tak niż przesunięte błotniki i źle spasowane po dzwonach no to pryjedz i mi pokaż gdzie są zle spasowane :decayed: Pozatym do takich szpar jak u Ciebie miedzy poprzendimi lampami a klapą mi bardzo bardzo daleko :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie Siemian testował hamulce i tylko działał prawy hamulec także takie mamy efekty A ja myśle Pablo że to Ty Pablo ścigałeś się z Dawidem... Jak dodałeś gazu to autko zwineło asfalt...(ehh.. ta moc) Dobrze że tylne koło jedzie przesunięte o 30cm bo jeszcze by wpadło w tą dziurę
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokładnie :kox: :kox: :kox: Dzisiaj przyszła do mnie nowa paczuszka. Mała rzecz a cieszy... ... tak dobrze widzicie to są blaszki do zacisków od S4 (pasują też do zacisków od 3.0 tdi). Tak dobrze zauważyliście że ja już takie mam... Pytanie więc po co wymieniam... ...udało mi się okazyjnie kupić nówki sztuki (cena w ASO 155zł/szt.) a że moje mają już 3 lata to zawsze lepiej wymienić na nowe :naughty: :kox: Także moje blaszki będą na dniach do sprzedania.
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
no to standard... Ale jak z przodu nie bylo zawalone pod sufit to już sukces. Zawsze jak wsiadam do Dawida do auta to przypomina mi się scena z filmu Fuks. Stuhr tam jezdził maluchem i pod koniec fimu miał w połowie tego malucha wypełnionego torebkami z McDonalds :polew:
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
:polew:
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 14:29_________________________________________________no muszę tu Dawida obronić to nie miał brudno nawet z tyłu :> no może troche ale wejść się dało niemożliwe... To musiało być na drugi dzien po tym jak wyrzucił 50 pustych butelek z auta.... :polew: :polew: Aczkolwiek jak ja ostatnio patrzyłem to w bagażniku miał jeszcze buty narciarskie...
-
[B7 BRD] AWARIA
Witam A zapytałes tych z ASO czy oni mają w ogóle swiadomość ile to 37 tyś zł i ze za tyle samo kupisz sobie 2 takie samo auto??. Czy oni w tych serwisach to juz całkiem skretyniali. Bo jak sie widzi takie wyceny to nic tylko otwierac serwis i naprawiać auta. Za 5 tys zł znajdziesz taki sam silnik jak miałeś i bez problemu zrobisz przekładke i za 6 razy taniej. Pozdro ZC Ja widze że conajwyżej Ty skretyniałeś... Po pierwsze ceny nowych częsci nie ustalają panowie w ASO (co nie przeczy temu że w zdecydowanej większości przypadków są oni dyletantami i powinni się zająć conajwyżej repasacją pończoch). Naprawa na nowych częsciach zawsze bedzie tyle kosztowała bo tyle kosztują te częsci.. Nikt nie każe naprawiać na nowych częsciach... Co do drugiej części Twojej wypowiedzi: znajdz mi niespełna 4 letnie (2007r) BRD w takim wyposażeniu za 37 tys. Jeśli się nie znasz to lepiej się nie wypowiadaj. kolejny ku***a fachowiec się znalazł... a ja wiem co tam pewnie wpadło , jako ze to BRD to pewnie kawalek świecy żarowej. Takie sa właśnie skutki nieudolnej wymiany w tym konkretnym modelu silnika. A ile mieli policzyć , bo nie bardzo rozumie , pojechałeś do ASO a nie pana Władzia.Nowa głowica i PDF to juz masz prawie 30K, wiec za krotki silnik i robociznę policzyli całkiem tanio jedyny co coś mądrego napisał Moim zdaniem powinieneś poszukać używanego silnika i zrobić przekładke. Tym bardziej że chcesz sprzedzać autko... I ciesz się że możesz tak zrobić, bo mojemu Tacie 4 lata temu w 6 letniej E-klasie urwał się kompressor. Jako że auto było jeszcze rok w leasingu a była klauzula że wszystkie naprawy mają odbywać się w ASO (auto zabrało assistance więc nie dało się wykręcić) i cóż bolało nie bolało naprawa wyszła 38 tys. W ASO zaproponowali nam jeszcze alternatywe- wymiana silnika za 65 tys. :polew: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 20:33_________________________________________________wez lawete i przywiez auto do Wojtusia do Bielska. On już nie jedemu Klubowiczowi reanimował auto. Może to potwierdzić m.in Dawid_n i Kerczi.
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
I tak Cię objadę chyba pod pościelą na ręcznym... :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a potem mamy pół Polski sterowane przez radio i tv... :wallbash:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Szefa jednak nie będzie... Jakieś grypsko mnie dopada... :confused4:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
:polew: :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
hehe Dev nie tak ostro, kolega się chyba wystraszył i usunął post :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a co to w ogóle za wynalazek? Jaki producent? Nie wydaje mi się żeby to mogło dobrze hamować...[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 13:16_________________________________________________z doświadczenia wiem że częsci na których pisze Evolution, Tuning albo coś w tym rodzaju są w znacznej większości do d*py..
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
JA dasz sobie Wojtuś tak mówić? :decayed: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 10:27_________________________________________________ JA Ty to jesteś KOS "King of Service" :decayed: moja odpowiedź była wyrwana z dowcipu ,który ktoś ,gdzieś, kiedyś mi opowiadał ,a nie miała być skierowana w stronę któregoś z Was . dobra dobra... Tylko winny się tłumaczy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
JA dasz sobie Wojtuś tak mówić? :decayed: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 10:27_________________________________________________ JA Ty to jesteś KOS "King of Service" :decayed: