Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Co myślisz o tym? http://allegro.pl/nowa-oryg-galka-audi-a4-s-line-s4-b6-b7-skora-i1403238485.html straszliwie drogo. Ja bym na Twoim miejscu poczekał jak bedzie coś fajnego na allegro lub u czakiego. Nie ma sięco napalać myśle. Ja u siebie mam gałke s4 (gładką) ale ponieważ wiem że dość szybko zużywam takie rzeczy (dwie kierownice już wymieniałem, trzecia zaczyna sięwycieraći też musze myśleć o nowej) to druga zapasowa leży w szufladzie. Ale nie sprzedam jej bo wole sobie trzymać. Zdaje sobie sprawe że z takimi częsciami w bardzo dobrym stanie będzie coraz ciężej, dlatego staram się odkładać sobie conieco. W garazu mam m. in. gałke s-line, tunel 2 din w idelanym stanie.. Czekają :decayed:
  2. też ją widziałem, ale doszełem do wniosku że najpierw trzebaby to zobaczyć gdzieś w aucie na żywo...[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 22:28_________________________________________________akjam przypominam Ci że w s4 gałka była gładka a nie pikowana
  3. :polew: sie poplakalem ze smiechu
  4. ja pier**le ale odgrzałeś kotleta... :polew: :polew: :polew:
  5. Kerczi widziałem Twojego parcha na podnośniku.
  6. Ale 3/4 klubu ne wymienia tych tarcz na "tjuningowe nawiercane extra pałer"
  7. tak w b7 materiały nie są zle ale są mniej trwałe niż w b5
  8. siemian ale juz nasze b6/b7 nie grzesza jakoscia. Przesiadlem sie z audi S6 z 2000r gdzie produkowali bude C5 juz od 97 r i uwazam, ze w B7 jest marnie pod wzgledem jakosci. Jak piszecie, ze w B8, ktore mi sie mega podoba jest gozej to swiat stanal na glowie Doskonale o tym wiem. Porównaj sobie materiały we wnętrzu b5 i b6/b7. Tam już była przepaść. Niestety na minus. O ile wygląd deski w b6/b7 dużo bardziej mi się podoba w stosunku do b5 o tyle większość materiałów w b6/b7 może się schować. Porównaj sobie wnętrze po 300 000km w b5 a w b6/b7. Dlatego nie chce nawet myśleć jak będzie wyglądać w b8... Wystarczy mi że widziałem dwie a6 c6 z przebiegiem ori (pierwsi właściciele) ok. 200 000km ze startą połową lakieru z plastików we wnętrzu i z wytartymi na maxa kierownicami. To jest tragedia, ale niestety to się da zauważyć we wszystkich markach. Auto ma się szybko "zurzyć" żeby kupić nowe...
  9. oj to mało widziałeś i nie mów mu tak bo osiądzie na laurach a jeszcze dłuuuga wyboista droga przed nim :polew: :polew:
  10. a ja tam nie uważam. Szczerze mówiąc to jestem przerażony plastikami w B8... Z zewnątrz to auto mi się bardzo podoba, szczególnie przód. Środek też jest w miare ładny ale jak się przyjżeć tym materiałom w środku to można się przerazić.. Niestety ale wszystkie nowe auta są tak zrobione. Dlatego jeśli miałbym teraz wymianiać auto to wolałbym b7 z końca produkcji z mocnym silnikiem i na pełnym wypasie.
  11. zawsze możemy skoczyć na wódke w Bielsku :decayed:
  12. jak ktoś ma tak zryty beret jak Ty w sprawie hamulców to i te co miał Nosb w A4 są małe niedługo będziesz robił swapa silnika na mniejszy , żeby Ci większa pompa hamulcowa weszła :polew: :polew: :polew:
  13. nie że nie oszczędziłem, tylko porostu nie ma możliwości żeby tak mała tarcza mogła hamować dlatego nie rozumiem wymiany na nawiercaną... Po co? Żeby skuteczność poprawiła się z bardzo tragicznie słabej do tragicznie słabej? Z tego auta jedynie co mi się ewentualnie podoba to felgi. A raczej podobały zanim kolega okjeił je jakimś papierem kolorowym. Te nowe mi się w ogóle nie podobają...
  14. tarcze są mikroskopijne więc co z tego że nawiercane, jak i tak nie mają prawa hamować...
  15. a widzisz, więc Karol miał racje
  16. Rozwalił świnkę i zainwestował kupe kasy na giełdzie dlatego tak do 20 tys szuka auto. Jak B6 to tylko sedan. a jeszcze przed chwilą pisałeś że stać go na drogie auto tylko nie chce.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. może odbijałaś się w lustrze siemian ja pierd...!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wytrzymam z Tobą :bicz3: chciałabyś... :polew: zapomniałeś dodać LUBISZ TO S.... :polew: :polew:
  18. Siemian menu: podjazd pod kościół z sarną na masce (dziczyzna w cenie i do wyboru) odwiezienie państwa młodych do domu w płomiennej atmosferze miłości :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.