Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widzisz możesz się cieszyć bo zaczynasz myśleć tak jak ja
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Grisza Ty żyjesz...!! Dawno Cie u nas nie było
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
helołka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm... Kerczi to Ty nie masz jeszcze przodu s-line? To mi się musiało coś pokręcić. Też myślałem czy nie zrobić usługi podwożenia do ślubu. Gwarantowałbym że Para Młoda zapamięta to do końca życia :polew:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
może odbijałaś się w lustrze siemian ja pierd...!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wytrzymam z Tobą :bicz3: chciałabyś... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cycek nalazłem demotywator pisany chyba specjalnie dla Ciebie :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
H4mm3R nagrywa. Wchodzi tylko na DLke. Stara wchodziła na zwykłą
-
[Małopolska] Widziany, widziana
może odbijałaś się w lustrze
-
[ALL B5] a4 tuning
nie skomentuje bo dostane kropka... btw. jakie masz hamulce bo piszesz że wymieniałes...
-
[ALL B5] a4 tuning
oj kolego gwarantuje Ci że zrobiłem dużo więcej dla mojego auta niż Ty dla swojego, więc nie pisz tu takich komentarzy... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Pooglądaj sobie inne auta może jednak wrócisz na dobrą droge. Kolega PABLO też kiedyś miał lusterka M3 look, a teraz jego auto wygląda nawet w miare. (Cuber to nie jest OT, ustosunkowałem się tylko do wypowiedzi kolegi)
-
[ALL B5] a4 tuning
to że to jest brzydkie. Co za różnica czy z niemiec holandi czy c**j wi skąd. Ten produkt jest tak samo piękny i urokliwy jak niemieckie kobiety..
-
[ALL B5] a4 tuning
nooo... koledzy mogą założyć klub szczęsliwego laminiarza
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
przyjedz z babcią takiej podróży mogła by nie wytrzymać kobita ma prawie 90 lat opowie nam jak było na zlotach za Jej czasów :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo jest pod inny tłumik powietrza i bedzie szukał z b8 to przeciez jest taka sama do a5 co b8 - roznia sie tylko tlumikiem szmerow...i w najgorszym przypadku niech tylko wymieni bałwanka... ale woli kupic turbie pod taki tłumik jak ma, bo do tej nie bedzie pasował. u nas to nie ma róznicy a w b8 tłumik masz montowany do turbo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo jest pod inny tłumik powietrza i bedzie szukał z b8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
turbo najprawdopodobniej trafi do mnie :evil: Kerczi jutro będe najprawdopodobniej u Wojtka to popatrze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ooo kfc dawno Cie tu nie było. Jak tam Twoje małe królestwo ledów na kółkach?
-
[ALL B5] a4 tuning
no chyba nie był to post do wyrzucenia więc go wkleiłem jeszcze raz... wyraziłem tam tylko swoją opinie. No ale nie to nie. W każdym razie TO AUTO JEST OKROPNE
-
[ALL B5] a4 tuning
[mod]No chyba nie myślisz, że usunąłem twój post po to, żebyś wklejał go jeszcze raz Gdyby chociaż był zabawny.. [/mod]
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ło ja... nawet nie pamiętam że to pisałem. Impreza musiałą być ostra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:good: :good:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/18-latek-i-dwie-czesci-porsche,1580584 tutaj lepsze fotki z tego wypadku ostatnio
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
chyba ty!
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
kiera ko. Tak jak pisałem sam takiej szukam. Ale coś czuje że u mnie napierw będzie większe tubro z CAHA :kox: