Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. grubo... hmmm... napewno porządnie :decayed:
  2. bo stoi tam codziennie od pon do czw. w godzinach 9-15. Może byś mnie kiedys odwiedzil... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. dupki w sensie pozytywnym :decayed:
  4. a niby po czym wnioskujesz że to nie jest fotochrom? Fotochrom bez ramki ma troszke inny odcien szkła na krawędziach co widać na pierwszej fotce[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 11:55_________________________________________________to masz na 99% fotochrom http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/43/84/94/1243849443
  5. mnie to wygląda na fotochrom
  6. nie zawsze ma. Widziałem wersje również bez tej gumy/plastiku
  7. komu Mariolini wczoraj spodnie wybrudził? :decayed:
  8. wojtuś odwiedze Cie po 15 Szykuj kawke
  9. w zabudwanym jest ok. Powinni tylko popodnosić prędkość na głónych ulicach miasta, jak andersa, bystrzańska itepe
  10. widziałem w paru autach i zgadzam się z mgtanem że ledy świecą minimalnie słabiej.
  11. Tomcio ja chyba mam jeden wolny kpl. takich śrub. Jutro popatrze
  12. jakieś fotki? Lukas jechał zerówką. Dziwne... nie słyszałem żeby zaliczył jakiegoś dzwona a troche się tego obawiałem... :decayed:
  13. eeee Boseron to jest chwila moment. Tylko nie wiem kiedy bede w Krk..
  14. fotele są z B7. Calkowicie się zgadzam z Cubrem
  15. popaprane BLB to mit. To nie w BLB Dawidowi wypaliło tłok. To nie w BLB a w BRD koledze z forum Popo strzeliła głowica. Także nie jest tak źle jak się pisze... ...albo jak kto woli wszystkie 2.0 Tdi psują się tak samo
  16. stttttaaaaaaarrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  17. Ja nie mówię o czerwonych albo zielonych kolorach! nie no pewnie pod wiejskimi dyskotekami się podobie bo przecież nie podoba :polew: :polew:
  18. widziałem w paru autach... ogólnie wieś tańczy i śpiewa... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.