Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na dzisiaj mam przygotowany pokaz slajdów pt: "Każda świnia wie w oborze co jej Piter zrobić może"
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter o waleniu konia to Ty lepiej nic nie pisz... Bo ja słyszałem że bierzesz dzieci i wkładasz do wrzątku. Ale trzymasz je za główke żeby do końca widziały jak się masturbujesz :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie. Stoje na scenie i włączam pokaz slajdów- skrót ze zlotu A4-klubu- jak pokazujesz dupe i tego typu... Ubaw po pachy... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wszystkiego najlepszego Piotrek :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie jutro nie będzie. Na Bielską Scene Kabaretową się wybieram, jak co miesiąc... Nie wiem tylko czemu przeniesli z wtorku na środe (chyba tutaj Wihajster maczał palce :decayed: )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie że chce. To podeślij mi schematy do zwykłych swiatel i do ksenonow to sobie to poprzepinam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no to ja wiem. Mieliśmy leasingi w róznych firmach. Spotkałem się z zapisem o ponadnormatywnym zurzyciu czy jakoś tak.. W kazdym razie chodzilo o to ze jak zdemolujesz auto to mogą Cie pociągnąc do odpowiedzialności i musisz wyrównać strate do sredniej wartosci rynkowej. No w sumie racja. Moze sam sobie zrobie takie przejsciowki. A powiedz mi którędy prowadzi się kabel do kabiny i jak wygląda sprawa sprysków, bo tam też podobno biegnie jakiś kabel...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pierwsze słysze szczerze mówiąc a mieliśmy naście aut w leasingu..[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 18:18_________________________________________________Pany wie ktoś czy to jest dobry adapter i jak to podpiąć?? http://allegro.pl/item1031396844_xenon_adapter_przejsciowka_kable_audi_a4_s4_b7.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
1600 ze spryskami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli prawie trafiłem nie wiem jakie masz układy w tym liesingu ale wiem że przy takich sytuacjach oni chcą aby auto zostało doprowadzone do stanu technicznego z przed wypadku na podzespołach rekomendowanych przez ASO bo do celowo to oni są właścicielem auta i liczą tobie ratę ale też nie chcą żeby się okazało że rata lisingowa to jedno a utrata wartości w przypadku naprawy to drugie nie masz klauzuli że wszelkie poważniejsze naprawy musza być za ich wiedzą i zaparafowaniem ? nie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wycena wyszła 6200zł. Idzie już zderzaczek s4 ze spryskami i lampy xenon
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wycena wyszła 6200zł. Idzie już zderzaczek s4 ze spryskami i lampy xenon
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
http://www.a4-klub.pl/smf/s4_b6_zaciski_przod-t135421.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czekam na wycene. Powinna dzisiaj przyjść mi na maila...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tego się nie wymienia w ASO....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiem że ty masz te kurniki za płotem i dla ciebie to może nie problem z częścmi ale tu chodzi o to że ty już tam coś miałeś malowane a ja już trochę zje..ów zrobiłem i wiem z doświadczenia że srebrny to przesrany kolor do trafienia w odcień a jak już robisz nie w kolor fabrykę to na dwoje babka wróżyła i żaden lakiernik ci nie zagwarantuje że to co mu wyjdzie z mieszalnika to będzie identyczne z tym co masz na sąsiednich elementach i żeby nie było łaciate to trzeba robić wpyły i wiadomo rozbieranie przy okazji coś poginie to nie dokrecą itd. ja już wiem z doświadczenia że im mniej malarze mają do rozbierania tym lepiej myślisz że używkę kupisz taką bez wgniotka ? nawet jak by ci się udało w kolorze częsci trafić to i tak nie wiadomo jak to u ciebie jest z odcieniem rób jak uważasz jedyny problem to ten liesing bo to temat chyba nie do przeskoczenia ostatnio ze szwagrem ten sam temat przerabiałem w dupcie go pacneli w suzuki grand vitara szkoda mała ale naliczyli mu zdrowo ale nic z tego nie mógł dla siebie urwać bo auto też w liesingu i wszystkie rachunki szly do banku jako do właściciela więc szwagier nawet złotówki by nie zobaczył więc olał temat i poszedł tak jak musiał na bezgotówkowo wiesz myśle że uda się dogadać z lakiernikiem w sprawie dobrego wyfakturowania..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jutro bede wiedzial co i jak. chcialbym zderzak s-line i ksenon. reszta mnie pier**li... tyle ze ja musze leasingowi faktury za naprawe przedstawic wiec mam troche wiecej kombinowania... na szrotach teraz tyle czesci jest ze czasem warto cos dopasowac niz sie bawic w szpachle...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
błotnik się nadłamał w połowie czego tu nie widać...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chcesz to wszystko wymienić bo chcesz mieć "cacy" i wir w portfelu czy to bodziec do zmiany bo ci się już taki przód znudził bo ja tu po tym zdjęciu nie widzę żeby maska i błotnik był do wymiany wygląda że nawet zderzak przyjął i wrócił trochę go opalarką podprostować pod lampą i nie ma tragedii nikt ci czujnikiem zderzka sprawdzać nie będzie a taką krawędź maski to każdy łachmyta ci powinien wyprostować nie wpominając o błotniku no chyba że musi być "nówka" nierdzewka i koszty nie ważne przecież idzie z AC...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak na szybko patrzyłem i wydaje się że tylko blachy są do wymiany. Błotnik, maska, lampa zderzak.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: dobra ja lece... 3mta się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe, już pisałem że nie chciał bym widzieć swojej miny jak przypieprzyłem bo zrobiłem się czerwony jak burak... No była ładna... ale miałem nadzieje ze sie nie odwróci [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 00:12_________________________________________________nio właśnie [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 00:12_________________________________________________ale nie ma tego złego... Szykuje się ostre rezanko :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie nie... własnie poważnie... taka głupia stłuczka... :confused4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jechałem z pracy do domu na obiad. Ledwo ruszyłem przejechałem kawałek i się zagapiłem. Auta zatrzymały się przed przejsciem.. W ostatniej chwili się zorientowałem ale było jużza późno. Jeszcze felga poszła bo próbowałem na chodnik uciec ale były betonowe słupki więc dużo miesca nie miałem i walnąlem w taryfiarza przede mną...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niee. Dopiero co ruszyłem i jechałem ok. 20km/h...