Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie miałem pytać o Pixiego bo w sobotę wszczepiłem LWR i czujniki od poziomowania xenonów i trzeba mu teraz zadać wartości podstawowe i coś chyba mój kabelek się nie łączy czytałem że nie każdy potrafi zrobić tą adaptacje a Pixi ma chyba oryginał więc jak by był z kablem to byłoby super jutro jeszcze spróbuję bo znalazłem inny opis tej adaptacji a ja to robiłem trochę w inny sposób to masz ten co 704.1 te pierwsze z CAN-em więc chyba będzie to samo wiem że chyba Pixi ma 800..coś tam VCDS Spadam nara bo z rańca trzeba wstać jak nie uda mi się jutro z tą adaptacją to Ci dam znać Kerczi to wziąłbyś swój na spota może jednak coś jest z moim. ja mam 908.1 więc jakby wam nie hulało to się odezwij. Może będe w najbliższych dniach w Krk to można coś pomyśleć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powitał
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
w ETCE nie ma rozróżnienia sedan/avant więc powinno być ok...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
to nie jest dokladka pakietu DTM tylko tylny dyfuzor w akcesoriach audi oznaczony jako sport.BTW lezy mi taki w garazu pomalowany na grafit mat , i nadal nie doczekal sie zalozenia racja, racja. Moje niedopatrzenie. Kurcze te progi mnie kuszą strasznie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przód to inne koszty są...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jakie koszty?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no jeśli bym się zdecydował to dokłądka poszła by w taki kolor jak teraz mam czyli taki jak dolne listwy drzwiowe. Progi by poszły normalnei w kolor.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie myśle nad progami i dokładką z DTMa... Co o tym sądzicie? Ale tak na poważnie... :) http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_siemianowe_audi_a4_20_tdi_b7_21052010_turbo_brd_hamulce_s4_wydech-t39852.0.html;msg1616344#msg1616344
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a no widzisz przeprowadził się do Krakooooowa to już nawet dla znajomych czasu nie ma... :decayed:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 15:40_________________________________________________Kurcze Panowie od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pakiet DTM... Co o tym sądzicie? (tylna dokładka i progi) Wygląda to mniej więcej tak:
-
Prośba o oddanie głosu... II tura!! Bardzo dziękuję za wcześniejsze głosy!
a teraz niech każdy wejdzie na www.pajacyk.pl i tam też kliknie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja tez ja też... ale dopiero teraz zauwazyłem... wiec na pogotowiu nie bylem Razem balowaliście? nie. zbieg okoloczności
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja tez ja też... ale dopiero teraz zauwazyłem... wiec na pogotowiu nie bylem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gasimy...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Godzić :good: :good: ale z drugiej strony jak myśle że za wpłate jest od Ciebie buziak to już zaczynam żałować... A Ty piter myslisz ze jak na spocie przelecisz pól klubu i żon klubowiczór to płacić już nie musisz... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo wy to małe lachociągi jesteście :polew: :polew: płacić ale to jużżżżż
-
Prośba o oddanie głosu... II tura!! Bardzo dziękuję za wcześniejsze głosy!
łoddane
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heyah
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moim zdaniem do b5 nie będą specjalnie pasować...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hhmmmm a to może sandał mylił....
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
o Piotrek nareszcie nauczyłeś się poprawnie nazywać to zjawisko bo ostatnio pisałeś o turbo-dziurze :decayed: Żeby uciąć wszystkie te rozmowy powiem tak: I tak nie dam tego auta komukolwiek poza CSami żeby grzebał coś przy mocy, a skoro Patryk powiedział że tak ma zostać i nic lepszego z tego się nie zrobi, to ta dyskusja nie ma sensu. Koniec kropka. Ja się do tego widocznie przyzwyczaiłem. Nie zauważam tego już. Jestem mega zadowolony bo w porównaniu z serią i tak auto lata... I nie zmienie nagle decyzji że auto jednak jeździ źle tylko z powodu że zobaczyłem że jakaś kreseczka na wykresie jest za nisko... Wiem co to auto potrafi i w tym względzie nic ten wykres nie zmienia...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jak sie przejedziesz autem z prawidlowym dolem , zmienisz zdanie Turdzi ale to nie ja powiedziałem że ładnie jezdzi... Chociaż ja też jestem zadowolony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
podać Ci numer konta na które masz przelewać tantiemy? :decayed: :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
pasi
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Byłem u CS i usłyszałem od Patryka że nie zrobi mi już ani pół konia więcej bo to jest max dla mojego silnika przy moim użytkowaniu. Dodatkowo dowiedziałem się że jezdzi się po drodze a nie wykresem i że moje auto i tak bardzo ładnie jezdzi.